Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0.

Eliminacje drużynowych mistrzostw Europy 12-latków

przez maka

Młodzi polscy tenisiści walczą w Czechach i Rumunii o awans do finałów Tennis Europe Nations Challenge by
Head.

Polki znakomicie rozpoczęły start w czeskim Rakovniku. Biało-czerwone zwyciężyły z Izraelem 3:0. Agata Świątek pokonała Nikol Saveljev 6:4, 6:2, a Aleksandra Buchla (na zdjęciu) wygrała z Karen Rozen 6:2, 6:1.

W deblu Ola i Alicja Sieprzutowska okazały się lepsze od Rozen i Mikhal Mamistvalov 6:2, 6:3. Ponadto grupowymi przeciwniczkami Polek są Czeszki i Słowaczki.

Smutnym faktem jest to, że na uroczystym otwarciu, jedynie polska reprezentacja (spośród 16) nie była ubrana w narodowych barwach. Szkoda, że władze PZT nie zadbały o odpowiedni strój dla naszych zdolnych zawodniczek.

Chłopcy w Rumunii

Drużyna chłopców walczy w Timisoarze. Konrad Słowik, Piotr Matuszewski i Marcin Mol rywalizują z graczami z Serbii, Mołdawii i Bułgarii.

W pierwszym meczu biało-czerwoni gładko wygrali z Mołdawią 3:0. Piotrek pokonał Aleksandra Vitcova 6:1, 6:1, a Konrad Vasilija Dontu 6:1, 6:0. W deblu Konrad i Marcin okazali się lepsi od Vitcova i Mario Calmicia 6:0, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności