Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; Bencic - Gauff 7:6 (2), 6:7 (4), 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; Cilic - Kwon 6:2, 2:6, 7:5; MONTPELLIER ATP: Goffin - Sonego 6:4, 6:4.

Eliminacje pań

przez maka

Rozpoczęły się kwalifikacje turnieju WTA Brisbane International (korty twarde, 220 tys. $).

Awans wywalczyły Anastasia Pivovarova, Vania King, Lucie Hradecka i Anna Tatashvili. Decydujące mecze przegrały m.in. Arantxa Rus czy Ksenia Pervak.

Wyniki

Pierwsza runda: Pivovarova – (1) Govortsova 6:4, 7:5; Zec Peskiric – Patterson 6:0, 7:6 (2); Al. Panova – Vandeweghe 7:6 (4), 7:6 (5); (7) Pervak – J. Moore 6:3, 6:0; McHale – (2) Niculescu 6:2, 6:2; Marino – Koryttseva 4:6, 6:2, 6:3; Hradecka – Martic 6:4, 6:4; (5) Cirstea – Schepeers 6:3, 4:6, 6:4; (3) King – Karatantcheva 6:3, 6:3; Razzano – Duque Marino 7:6 (1), 6:4; Riske – Savchuk 6:4, 6:3; (8) Hlavackova – Yakimova 6:3, 6:1; Rogowska – (4) Shuai Zhang 6:0, 4:6, 6:1; Rus – Holland 6:2, 6:2; Tatishvili – Kustova 7:6 (4), 7:6 (1); (6) Sprem – Doi 6:4, 5:7, 7:5.

Druga runda: Pivovarova – Zec Peskiric 6:4, 6:1; (7) Pervak – Al. Panova 6:4, 6:7 (3), 6:4; McHale – Marino 0:6, 6:2, 6:2; Hradecka – (5) Cirstea 6:0, 4:6, 6:4; (3) King – Razzano 4:6, 6:4, 6:4; Riske – (8) Hlavackova 6:0, 6:3; Rus – Rogowska 6:1, 6:7 (5), 6:2; Tatishvili – (6) Sprem 6:2, 7:5, 6:3.

Trzecia runda: Pivovarova – Pervak 6:3, 6:7 (3), 7:6 (3); Hradecka – McHale 6:3, 6:1; King – Riske 6;3, 7:6 (3); Tatishvili – Rus 6:2, 6:4.


Rozlosowano też eliminacje turnieju WTA ASB Classic w Auckland (korty twarde, 220 tys. $).

Walczą w nich trzy zawodniczki z czołowej setki: Alberta Brianti (91), Mirjana Lucic (96) i Jill Craybs (98).

W Nowej Zelandii pojawiła się też Sabine Lisicki (175).

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Brianti – Minella 4:6, 6:1, 6:1; Bovina – Nakamura 6:4, 6:0; Dentoni – Beattie 6:2, 6:4; H. Watson – (7) Hampton 6:1, 6:2; (2) Lucic – Irigoyen 6:1, 1:6, 6:4; Lisicki – Dubois 4:6, 6:4, 6:0; Soler Espinoza – Kremer 6:2, 7:5; Mirza – (8) Voegele 6:4, 6:0; (3) Craybas – Westbury 4:6, 6:4, 6:2; Groenefeld – Uhlirova 6:4, 6:4; Molinero – E. Birnerova 6:3, 6:1; (5) O. Sanchez – Ungur 6:1, 6:2; (4) Namigata – Stephens 1:6, 6:2, 6:4; O’Brien – Fanning 6:2, 6:2; Lertcheewakarn – Dekmeijere 7:6 (6), 6:1; (6) Nara – Grandin 6:3, 6:1.

Druga runda: Brianti – Bovina 6:4, 6;0; Dentoni – H. Watson 6:2, 6;4; Lisicki – Lucici 6;3, 6;4; Mirza – Soler Espinoza 6:2, 6:2; Groenefeld – Craybas 6:0, 1:6, 7:5; Molinero – O. Sanchez 5:0, krecz Olivii; O’Brien – Namigata 7:5, 6:3; Lertcheewakarn – Nara 4:6, 7:6 (8), 7:5.

Trzecia runda: Dentoni – Brianti 6:2, 6:3; Lisicki – Mirza 6:1, 6:7 (7), 7:6 (5); Molinero – Groenefeld 1:6, 7:5, 6:3; Lertcheewakarn – O’Brien 6:0, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności