Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 500: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); Kasatkina - C. Garcia 3:6, 7:5, 6:3; Konjuh - Riske 6:1, 6:4; S. Zhang - Keys 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kr. Pliskova - Kawa 6:4, 6:4; Sherif - Eala 6:2, 6:2.

Euro Holding ITF Bytom Cup 2014 – wyniki

Na obiekcie Górnika Bytom rozegrano turniej ITF juniorów.

Dzięki pozycjom w światowym rankingu w Euro Holding ITF Bytom Cup 2014 (korty ziemne, grade 3) gra tylko pięciu Polaków: Katarzyna Pyka, Wiktoria Kulik, Patrycja Polańska, Michał Dembek i Mateusz Terczyński.

Dzikie karty otrzymali Emma Zakordoniec, Sonia Grzywocz, Anna Hertel, Daria Kuczer, Piotr Śmietana, Piotr Matuszewski, Karol Krawczyński i Wiktor Radwan. Przez eliminacje przebili się Karolina Silwanowicz i Maksymilian Raupuk.

W gronie chłopców triumfował Michał Dembek. W finałach gry podwójnej – z zagranicznymi partnerami deblowymi – byli Joanna Zawadzka i Mateusz Terczyński.

Zmagania zawodników do lat 18 odbyły się w ramach memoriału Jacka Widawskiego, byłego dyrektora Górnika Bytom.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: Kuczer – (1) Singh 6:4, 3:6, 6:3; Okalova – Haldinova 6:1, 4:6, 7:5; Surdeanu – Pyka 6:2, 6:3; (5) Kolarova – Nepliy 7:5, 6:0; (3) Francati – Lebedzeva 6:4, 6:4; Polańska – Shchipalkina 6:2, 6:4; Silwanowicz – Hajkova 7:6 (5), 6:0; (8) Shoshyna – Hutchinson 6:2, 6:2; (6) Dolakova – Iakovleva 6:2, 7:5; Zarytska – Zakordoniec 6:1, 6:0; Kilnarova – Detiuc 6:3, 6:4; (4) Ibbou – Hertel 6:0, 6:3; (7) Miklova – Pipa 0:6, 6:4, 6:4; Lyukshinova – S. Grzywocz 6:2, 6:3; Lawson – De Jong 7:5, 6:4; (2) Mihalikova – Slovakova 6:3, 6:0.

Druga runda: Okalova – Kuczer 6:4, 6:4; Kolarova – Surdeanu 7:5, 6:0; Francati – Polańska 7:5, 6:3; Shoshyna – Silwanowicz 3:6, 6:3, 6:0; Dolakova – Zarytska 4:6, 6:4, 7:5; Kilnarova – Ibbou 6:4, 6:2; Mikolova – Lyukshinova 6:4, 7: (5); Mihalikova – Lawson 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kolarova – Okalova 6:3, 6:2; Francati – Shoshyna 6:1, 6:3; Kilnarova – Dolakova 6:1, 6:2; Mihalikova – Mikolova 6:4, 6:4.

Półfinały: Francati – Kolarova 6:2, 2:6, 6:2; Mihalikova – Kilnarova 4:6, 6:1, 7:5.

Finał: Mihalikova – Francati 6:0, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Roncalli – Veremychuk 6:1, 6:1; P. Hajek – Radwan 6:3, 6:2; Bittoun Kouzmine – Ingildsen 6:3, 6:2; Raupuk – (6) Nouchi 6:3, 7:5; (3) Dembek – Sabugueiro 6:2, 6:1; Aleshchev – Behun 5:7, 6:1, 6:1; Krawczyński – Sachko 6:4, 6:4; Motl – (5) Mametgulyyev 6:3, 6:1; (7) Cunha Silva – P. Matuszewski 6:1, 7:5; Gray – Nema 6:4, 6:3; Orlita – Śmietana 6:3, 6:1; (4) Bonacia – Bednarczyk 3:6, 7:5, 6:2; (8) Terczyński – Kopriva 6:2, 2:6, 6:4; Grbic – Chumak 6:4, 6:4; Ramazzotti – Tessa 6:4, 7:6 (5); Ruud – (2) Stary 7:5, 6:2.

Druga runda: Roncalli – P. Hajek 6:3, 6:0; Bittoun Kouzmine – Raupuk 6:4, 3:6, 6:1; Dembek – Aleshchev 6:3, 6:1; Motl – Krawczyński 7:5, 6:2; Cunha Silva – Gray 7:6 (5), 6:2; Orlita – Bonacia 6:3, 6:2; Terczyński – Grbic 7:6 (5), 6:4; Ruud – Ramazzotti 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Roncalli – Bittoun Kouzmine 6:4, 6:0; Dembek – Motl 6:2, 3:6, 7:6 (5); Cunha Silva – Orlita 6:2, 6:7 (5), 7:5; Ruud – Terczyński 6:3, 7:5.

Półfinały: Dembek – Roncalli 7:5, 6:4; Ruud – Cunha Silva 7:6 (7), 7:5.

Finał: Dembek – Ruud 6:3, 6:3.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Iakovleva/Singh – Polańska/Slovakova 7:6 (2), 6:4; Pipa/Szymczuch – Pyka/Shchipakina 6:2, 6:2; (4) Kilnarova/Surdeanu – Hajkova/Palcatova 4:6, 6:2, 10:4; Detiuc/Dolakova – S. Grzywocz/Maślanka 6;4, 6:3; Hutchinson/Lyukshinova – Borgman/Haldinova walkower; (3) De Jong/Lebedzeva – Silwanowicz/Wysoczańska 6:4, 2:6, 10:8; Lawson/J. Zawadzka – Kuczer/Zakordoniec 6:3, 6:1; (2) Nepliy/Okalova – Hertel/Rogers 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Iakovleva/Singh – Pipa/Szymczuch 6:1, 6:2; Detiuc/Dolakova – Kilnarova/Surdeanu 7:6 (5), 6:0; De Jong/Lebedzeva – Hutchinson/Lyukshinova 7:6 (3), 6:1; Lawson/J. Zawadzka – Nepliy/Okalova 6:2, 6:7 (3), 10:5.

Półfinały: Iakovleva/Singh – Detiuc/Dolakova 6:4, 1:6, 10:8; Lawson/J. Zawadzka – De Jong/Lebedzeva 6:4, 3:6, 10:4.

Finał: Iakovleva/Singh – Lawson/J. Zawadzka 6:4, 6:4.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Gray/Ingildsen – (1) Dembek/Stary walkower; Bednarczyk/Ruud – Bareja/Radwan 6:0, 6:3; (4) Chumak/Nouchi – A. Kowalski/Walkisz 7:6 (1), 7:5; P. Hajek/Motl – Ramazzotti/Tessa 6:4, 6:1; P. Matuszewski/Śmietana – Orlita/Veremeychuk 6:3, 7:5; (3) Cunha Silva/Terczyński – Aleshchev/Bittoun Kouzmine 6:4, 6:0; Kopriva/Raupuk – Krawczyński/Wieczorek 6:1, 6:3; Mametgulyyev/Sabugueiro – (2) Bonacia/Roncalli 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Bednarczyk/Ruud – Gray/Ingildsen 6:3, 7:5; P. Hajek/Motl – Chumak/Nouchi 6:4, 6:0; Cunha Silva/Terczyński – P. Matuszewski/Śmietana 2:6, 6:4, 10:5; Mametgulyyev/Sabugueiro – Kopriva/Raupuk 3:6, 7:6 (11), 10:8.

Półfinały: P. Hajek/Motl – Bednarczyk/Ruud 6:1, 3:6, 10:8; Cunha Silva/Terczyński – Mametgulyyev/Sabugueiro 7:5, 6:4.

Finał: P. Hajek/Motl – Cunha Silva/Terczyński 6:4, 6:3.


KWALIFIKACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Silwanowicz – bye; Wira – K. Skrzypczyńska 6:2, 6:1; Borgman – Bogus 6:1, 6:0; (5) Mashtakova – bye; (2) Hajkova – bye; Przybylska – Szczygielska 4:6, 7:6 (2), 6:3; Szymczuch – Marciniak 6:1, 6:0; (6) Zarytska – bye; (3) Haldinova – bye; J. Zawadzka – Zajda 6:2, 6:1; Maślanka – Kamskaya 6:2, 6:3; (7) Wysoczańska – bye; (4) Rogers – bye; Palcatova – Jastrzębska 6:2, 6:4; Pipa – J. Skrzypczyńska 7:5, 6:0; (8) Buczyńska – Jędrzejczak 7:5, 6:4.

Druga runda: Silwanowicz – Wira 6:0, 6:1; Borgman – Mashtakova 6:1, 6:2; Hajkova – Przybylska 6:3, 6:2; Zarytska – Szymczuch 6:1, 7:6 (3); Haldinova – J. Zawadzka 2:6, 6:1, 6:4; Wysoczańska – Maślanka 6:3, 6:2; Palcatova – Rogers 4:6, 7:6 (6), 6:1; Pipa – Buczyńska 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Silwanowicz – Borgman 6:2, 2:6, 6:4; Zarytska – Hajkova 7:5, 6:2; Haldinova – Wysoczańska 6:3, 6:3; Pipa – Palcatova 6:0, 6:3.

KWALIFIKACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Stary – bye; Bedra – Kaplusch 6:4, 6:0; Steinberger – Salauyou 6:0, 6:2; (7) A. Kowalski – Bareja 0:6, 6:4, 6:1; (2) Królik – bye; Selecky – Przybylski 6:2, 6:2; Liniewski – Zapała 6:7 (5), 6:1, 6:1; (8) Raupuk – J. Novak 6:2, 6:4; Behun – (3) Smolicki 6:4, 7:5; Holis – Wieczorek 3:6, 6:4, 6:4; Kirchhoff – R. Wojtaś 6:1, 6:0; Jantos – (5) Wojcik 7:6 (6), 6:0; (4) Bednarczyk – Sikorski 6:0, 6:1; Dorash – Walkusz 7:6 (2), 6:4; Orlita – Słowik 6:2, 6:3; (6) Kokulewski – Goncharov 6:1, 6:0.

Druga runda: Stary – Bedra 6:4, 6:2; Steinberger – A. Kowalski 7:6 (6), 6:3; Selecky – Królik 6:1, 7:6 (8); Raupuk – Liniewski 6:3, 5:7, 6:2; Behun – Holis 7:5, 6:2; Kirchhoff – Jantos 6:1, 6:1; Bednarczyk – Dorash 6:2, 6:2; Orlita – Kokulewski 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Stary – Steinberger 6:2, 6:4; Raupuk – Selecky 7:6 (5), 6:2; Behun – Kirchhoff 6:3, 6:1; Bednarczyk – Orlita 6:4, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności