Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: Sabalenka - Linette 7:6 (1), 6:2; Rybakina - Azarenka 7:6 (4), 6:3; Nys/Zieliński - Chardy/F. Martin 6:3, 5:7, 6:3; Hijikata/Kubler - M. Granollers/H. Zeballos 6:4, 6:2.

Ewolucja rewolucji czyli nowe rakiety HEAD Graphene XT Speed!

Stało się to na co wszyscy czekali – rakieta SPEED stała się jeszcze szybsza.

HEAD prezentuje nową linię rakiet polecanych przez numer 1 światowego rankingu ATP, Novaka Djokovicia, Graphene XT Speed.

Graphene XT Speed to połączenie nowego designu i ulepszonej technologii w jednym opakowaniu. Rakiety Speed zostały stworzone z wykorzystaniem rewolucyjnego materiału – Graphene, najmocniejszego a zarazem najlżejszego materiału na świecie.

Dzięki Graphene XT, struktura materiału staje się o 30 % mocniejsza, to z kolei umożliwia rozłożenie masy rakiety tak by została ona przesunięta tam, gdzie zawodnik jej najbardziej potrzebuje.

W rezultacie, rakiety z technologią Graphene XT, oferują o 10 % lepszy przekaz energii, gwarantując mocniejsze uderzenia i szybszą grę.

W modelu Graphene XT Speed REV PRO nowa technologia ma również bezpośredni wpływ na wagę rakiety, ponieważ jest ona o 20% lżejsza w porównaniu do standardowych rakiet o takiej samej wadze zamachu.

Pozwala to na przeniesienie energii wytworzonej podczas zamachu bezpośrednio na piłkę, co gwarantuje szybszą grę na każdej nawierzchni.

Model REV PRO wyposażony jest również w innowacyjną technologię Adaptive String Pattern (ASP), która pozwala na wymianę grometów i wybór układu naciągu pomiędzy 16/16 dla lepszej rotacji lub 16/19 dla większej kontroli.

Oprócz nowych modeli Speed REV Pro i MP A (dostępne także z ASP), linia Speed oferuje również dobrze znane modele Pro, MP, S i Lite.

Nowa odsłona rakiet: asymetryczny design i ciekawa kolorystyka z neonowymi wstawkami powodują że rakiety Speed nie przypadkowo są wyborem najlepszego zawodnika na świecie.

Nowe rakiety Graphene XT Speed dostępne są w sprzedaży od 17 listopada (modele MP, MP A, REV PRO) i od 12 stycznia (modele PRO, S, Lite).

Dodatkowo, całości wyglądu linii Speed dopełni seria toreb Novak Djokovic, nowe obuwie Revolt PRO i wygodna, techniczna odzież.

Więcej informacji na temat rakiet na stronie www.head.pl

Kategoria: