Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Krejcikova - Rybakina 3:6, 6:3, 6:4; Paolini - Vekic 2:6, 6:4, 7:6 (8); Hsieh/J. Zieliński - Townsend/J. Murray 7:6 (2), 6:7 (7), 10:5; Eikeri/M. Gonzalez - Shibahara/Lammons 6:4, 3:6, 11:9; Olmos/S. Gonzalez - Barnett/Willis 6:3, 7:5; Purcell/Thompson - Granollers/H. Zeballos 6:4, 6:4; Heliovaara/Patten - Skupski/Venus 6:4, 7:6 (1).

Ewolucja rewolucji czyli nowe rakiety HEAD Graphene XT Speed!

Stało się to na co wszyscy czekali – rakieta SPEED stała się jeszcze szybsza.

HEAD prezentuje nową linię rakiet polecanych przez numer 1 światowego rankingu ATP, Novaka Djokovicia, Graphene XT Speed.

Graphene XT Speed to połączenie nowego designu i ulepszonej technologii w jednym opakowaniu. Rakiety Speed zostały stworzone z wykorzystaniem rewolucyjnego materiału – Graphene, najmocniejszego a zarazem najlżejszego materiału na świecie.

Dzięki Graphene XT, struktura materiału staje się o 30 % mocniejsza, to z kolei umożliwia rozłożenie masy rakiety tak by została ona przesunięta tam, gdzie zawodnik jej najbardziej potrzebuje.

W rezultacie, rakiety z technologią Graphene XT, oferują o 10 % lepszy przekaz energii, gwarantując mocniejsze uderzenia i szybszą grę.

W modelu Graphene XT Speed REV PRO nowa technologia ma również bezpośredni wpływ na wagę rakiety, ponieważ jest ona o 20% lżejsza w porównaniu do standardowych rakiet o takiej samej wadze zamachu.

Pozwala to na przeniesienie energii wytworzonej podczas zamachu bezpośrednio na piłkę, co gwarantuje szybszą grę na każdej nawierzchni.

Model REV PRO wyposażony jest również w innowacyjną technologię Adaptive String Pattern (ASP), która pozwala na wymianę grometów i wybór układu naciągu pomiędzy 16/16 dla lepszej rotacji lub 16/19 dla większej kontroli.

Oprócz nowych modeli Speed REV Pro i MP A (dostępne także z ASP), linia Speed oferuje również dobrze znane modele Pro, MP, S i Lite.

Nowa odsłona rakiet: asymetryczny design i ciekawa kolorystyka z neonowymi wstawkami powodują że rakiety Speed nie przypadkowo są wyborem najlepszego zawodnika na świecie.

Nowe rakiety Graphene XT Speed dostępne są w sprzedaży od 17 listopada (modele MP, MP A, REV PRO) i od 12 stycznia (modele PRO, S, Lite).

Dodatkowo, całości wyglądu linii Speed dopełni seria toreb Novak Djokovic, nowe obuwie Revolt PRO i wygodna, techniczna odzież.

Więcej informacji na temat rakiet na stronie www.head.pl

Kategoria: