Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Collins 6:2, 3:0 i krecz Amerykanki; Teichmann - Sevastova 6:4, 6:7 (8), 7:5; Gauff - Rogers 2:6, 6:4, 6:4; Bencic - Sanders 6:2, 6:4; SINGAPUR ATP: Albot - Hanfmann 6:7 (2), 7:6 (7), 6:3; Ebden - Millman 6:4, 6:1; Mannarino - Marcora 6:3, 7:5; Kwon - Uchiyama 6:3, 6:4; MONTPELLIER ATP: Davidovich Fokina - Hurkacz 7:5, 6:2; Gerasimov - Bedene 6:4, 7:6 (4); Gojowczyk - Vesely 6:7 (3), 7:6 (4), 6:3; Novak - Lajovic 7:6 (5), 7:5; Bautista Agut -Barrere 6:0, 6:3; CORDOBA: Monteiro - Carballes Baena 6:3, 6:4.

Faworytki zbyt mocne dla Ali i Klaudii

przez maka

Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska i Urszula Radwańska walczyły w turnieju w Toronto.

Początkowo w turnieju deblowym miała walczyć również Agnieszka Radwańska ze Słowaczką Danielą Hantuchovą. Dziewczyny jednak zrezygnowały z walki.

Ich miejsce w drabince zajęły Ula Radwańska i Włoszka Alberta Brianti. W pierwszym meczu przegrały z Rosjanką Wierą Dusheviną i Czeszką Lucie Hradecką 3:6, 3:6.

Ala i Klaudia wygrały z Kanadyjkami Sharon Fichman i Marie-Eve Pelletier 7:5, 7:5. W drugiej rundzie pokonały Chia-Jung Chuang z Tajwanu i Białorusinkę Olgę Govortsovą 2:6, 6:4, 12:10.

W ćwierćfinale przegrały z Argentynką Giselą Dulko i Włoszką Flavią Pennettą 2:6, .

Wyniki

Pierwsza runda: (1) Peschke/Srebotnik – bye; Llagostera Vives/Parra Santonja – Daniilidou/Hercog 2:6, 6:2, 10:4; Hsieh/Voskoboeva – Martinez Sanchez/Medina Garrigues 6:3, 4:6, 10:5; Kops-Jones/Spears – (7) Benesova/Zahlavova Strycova 3:6, 7:5, 10:7; (4) Azarenka/Kirilenko – bye; Ivanovic/Petkovic – Gajdosova/Petrova 1:6, 7:6 (6), 10:6; Grandin/Uhlirova – Marino/Sun 7:6 (9), 6:3; Errani/Vinci – (5) Mirza/Vesnina 2:6, 6:0, 10:7; Date-Krumm/Zhang – (8) Chan/An. Rodionova 7:5, 6:3; Dushevina/Hradecka – U. Radwańska/Brianti 6:3, 6:3; Niculescu/Peer – Kudryavtseva/Zakopalova 3:6, 6:2, 10:6; (3) Huber/Raymond – bye; Chuang/Govortsova – (6) Peng/Zheng 6:3, 7:5; Jans-Ignacik/Rosolska – Fichman/Pelletier 7:5, 7:5; Erakovic/Goerges – Kuznetsova/Pavlyuchenkova 2:6, 7:5, 10:6; (2) Dulko/Pennetta – bye.

Druga runda: Llagostera Vives/Parra Santonja – Peschke/Srebotnik 3:6, 6:4, 12:10; Hsieh/Voskoboeva – Kops-Jones/Spears 6:4, 6:7 (4), 10:5; Azarenka/Kirilenko – Ivanovic/Petkovic 4:1 i krecz; Grandin/Uhlirova – Errani/Vinci 7:6 (3), 3:6, 10:2; Dushevina/Hradecka – Date-Krumm/Zhang 7:5, 7:6 (4); Huber/Raymond – Niculescu/Peer 6:3, 6:4; Jans-Ignacik/Rosolska – Chuang/Govortsova 2:6, 6:4, 12:10; Dulko/Pennetta – Erakovic/Goerges 4:6, 6:2, 10:6.

Ćwierćfinały: Llagostera Vives/Parra Santonja – Hsieh/Voskoboeva 4:6, 6:4, 10:6; Azarenka/Kirilenko – Grandin/Uhlirova 6:3, 6:3; Huber/Raymond – Dushevina/Hradecka walkower; Dulko/Pennetta – Jans-Ignacik/Rosolska 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności