Polski Tenis

WYNIKI

LIMA: Tirante - Sachko 6:2, 6:4; Galan - Barrios Vera 7:6 (4), 4:6, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Sakamoto 6:2, 6:4; Ferreira Silva - Menezes 6:4, 6:3.

Fed Cup – Grupa Światowa

W dniach 5-6 lutego rozgrywane są spotkania pierwszej rundy Grupy Światowej Pucharu Federacji..

I GRUPA ŚWIATOWA

Australia – Włochy 1:4 – Hobart, korty twarde

Groth – Schiavone 6:7 (4), 6:3, 6:3; Stosur – Pennetta 6:7 (5), 7:6 (5), 4:6; Stosur – Schiavone 6:7 (1), 6:3, 5:7; Groth – Pennetta 3:6, 2:6; An. Rodionova/Stubbs – Errani/Vinci 6:2, 6:7 (1), 4:6.

Słowacja – Czechy 2:3 – Bratysława – korty twarde w hali

Hantuchova – Safarova 5:7, 1:6; Cibulkova – Kvitova 2:6, 3:6; Hantuchova – Kvitova 4:6, 2:6; Cepelova – Safarova 4:6, 7:6 (5), krecz Lucie; Cepelova/Rybarikova – Peschke/Zahlavova Strycova 6:1, 4:6, 7:6 (4).

Belgia – USA 4:1 – Antwerpia, korty twarde w hali

Wickmayer – Mattek-Sands 6:1, 7:6 (6); Clijsters – Oudin 6:0, 6:4; Clijsters – Mattek-Sands 6:7 (10), 6:2, 6:1; Wickmayer – Oudin 6:2, 6:0; Flipkens/Mestach – Huber/King 3:6, 5:7.

Rosja – Francja 3:2 – Moskwa – korty twarde w hali

Kuznetsova – Cornet 6:3, 3:6, 4:6; Sharapova – Razzano 3:6, 4:6; Pavlyuchenkova – Cornet 3:6, 6:3, 6:2; Kuznetsova – Razzano 6:4, 6:4; Pavlyuchenkova/Safina – Coin/Parmentier 7:6 (4), 6:4.

II GRUPA ŚWIATOWA

Estonia – Hiszpania – Tallinn 1:4 – korty twarde w hali

Kontaveit – Martinez Sanchez 2:6, 0:6; Kanepi – Suarez Navarro 6:3, 6:2; Kanepi – Martinez Sanchez 6:3, 4:6, 3:6; Kontaveit – Suarez Navarro 2:6, 2:6; Ani/Ruutel – Llagostera Vives/Medina Garrigues 1:6, 6:7 (5).

Słowenia – Niemcy 1:4 – Maribor, korty twarde w hali

Zec-Peskiric – Petkovic 3:6, 4:6; Hercog – Goerges 7:5, 6:4; Hercog – Petkovic 1:6, 2:6; Zec-Peskric – Goerges 4:6, 2:6; Hercog/Srebotnik – Groenefeld/Malek 6:7 (3) i krecz Słowenek.

Serbia – Kanada 3:2 – Nowy Sad, korty twarde w hali

Krunic – Marino 3:6, 6:3, 5:7; Jovanovski – Wozniak 6:4, 7:5; Jovanovski – Marino 7:6 (3), 6:3; Jovanovic – Wozniak 0:6, 4:6; Jovanovski/Krunic – Fichman/Pelletier 7:6, 6:4.

Szwecja – Ukraina 2:3 – Helsingborg, korty twarde w hali

Arvidsson – Tsurenko 6:3, 6:2; Larsson – K. Bondarenko 6:7 (2), 6:7 (5); Arvidsson – K. Bondarenko 6:7 (3), 4:6; Larsson – Tsurenko 6:7 (3), 6:2, 6:3; Arvidsson/Larsson – K. Bondarenko/Savchuk 5:7, 2:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności