Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Golubic 6:0, 4:6, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Safwat 7:6 (1), 6:4; Rinderknech - Kovalik 7:5, 6:4.

Fed Cup na świecie

przez maka

W Rzymie i Birmingham tenisistki walczą w półfinałach Grupy Światowej Pucharu Federacji. Rozgrywane są także mecze na innych poziomach rozgrywek.

W finale zagrają Włoszki i Amerykanki. W zespole Rosji nie wystarczyły dwa punkty Eleny Dementievej (na zdjęciu).

Półfinały Grupy Światowej

WŁOCHY – CZECHY 5:0, Rzym – kort ziemny

Sobota: Pennetta – Hradecka 6:4, 7:5; Schiavone – Safarova 6:0, 6:2; niedziela: Pennetta – Kvitova 7:6, 6:2, Errani – Hradecka 6:4, 6;2; Errani/Schiavone – Hradecka/Peschke 6:2, 6:4.

USA – ROSJA 3:2, Birmingham – kort twardy w hali

Sobota: Oudin – Kudryavtseva 6:3, 6:3; Mattek-Sands – Dementieva 4:6, 3:6; niedziela: Oudin – Dementieva 6;7, 6:0, 3:6, Mattek-Sands – Makarova 6:4, 2:6, 6:3, Huber/Mattek-Sands – Dementieva/Kudryavtseva 6:3, 6:1.

Baraże o Grupę Światową

BELGIA – ESTONIA 3:2, Hasselt – kort ziemny w hali

Sobota: Clijsters – Ani 6:4, 6:2, Wickmayer – Kanepi 6:2, 4:6, 6:1; niedziela: Henin – Kanepi 7:6, 4:6, 3:6; Wickmayer – Ani 2:6, 6:1, 6:1; Flipkens/Wickmayer – Ani/Ruutel 6:2, 4;6, 3;6.

UKRAINA – AUSTRALIA 0:5, Charków – kort ziemny w hali

Sobota: A. Bondarenko – Rodionova 6:0, 3:6, 5:7; Koryttseva – Stosur 3:6, 0:6; niedziela: A. Bondarenko – Stosur 6:7, 3:6, Koryttseva – Molik 6:2, 2:6, 5:7; L. Kichenko/N. Kichenok – Stosur/Stubbs 2:6, 7:6, 1;6.

NIEMCY – FRANCJA 2:3, Frankfurt – kort ziemny

Sobota: Petković – Parmentier 6:3, 6:2, Malek – Rezai 6:2, 3:6, 0:6; niedziela: Petković – Rezai 6:1, 7:6, Goerges – Parmentier 6:7 4:6, Barrois/Petković – Coin/Cornet 3:6, 1:6.

SERBIA – SŁOWACJA 2:3, Belgrad – kort ziemny w hali

Sobota: Janković – Rybarikova 7:6, 6:3, Jovanovski – Hantuchova 2:6, 2:6; niedziela: Janković – Hantuchova 6:7, 5:7, Jovanovski – Rybarikova 6:1, 7:6, Janković/Jovanović – Hantuchova/Rybarikova 4;6, 3;6.

Baraże o Grupę Światową II

KANADA – ARGENTYNA 5:0, Montreal – carpet w hali

Sobota: Wozniak – Ormaechea 6:4, 6:2, Tetreault – Cravero 6:4, 6:3; niedziela: Wozniak – Cravero 6:4, 6;4, Tetreault – Ormaechea 6:7, 6;1, 6;1, Fichman/Pelletier – Cravero/Salut 6:4, 6:2.

SŁOWENIA – JAPONIA 4:1, Maribor – kort ziemny w hali

Sobota: Srebotnik – Date-Krumm 7;5, 6:1, Hercog – Morita 3:6, 6:1, 6:3; niedziela: Hercog – Date-Krumm 4:6, 2:6, Srebotnik – Morita 6:1, 6:4: Hercog/Srebotnik – Fujiwara/Sema 6:4, 6:7, 6:3.

SZWECJA – CHINY 3:2, Helsingborg – kort twardy w hali

Niedziela: Larsson – Peng 6:2, 6:4, Arvidsson – Zhang 6:4, 6:3; poniedziałek: Arvidsson – Peng 7:6, 1;6, 6;8; Larsson – Zhang 2:6, 6:2, 6:3; Allgurin/Larsson – Han/Zhou 3;6, 2;6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności