Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3.

Futuresy ITF – Gawron w ćwierćfinale

Polacy startowali w turniejach ITF w Niemczech, Izraelu, Szkocji i USA.

Stuttgart-Stammheim

Marcin Gawron jest rozstawiony z 5 w futuresie w Niemczech (korty twarde w hali, 10 tys. $). Wygrał z Chorwatem Marinem Draganją 6:4, 7:6 (4) i Niemcem Andreasem Beckiem 6:4, 2:6, 6:1.

W 1/4 finału nie sprostał Niemcowi Nilsowi Langerowi 6:7 (0), 2:6.

Grzegorz Panfil pokonał Chorwata Filipa Vegera 6:4, 7:6 (3), ale przegrał z Niemcem Kevinem Krawietzem 5:7, 7:5, 3:6.

W eliminacjach zagrał Andriej Kapaś. Rozstawiony z dwójką przegrał w drugiej rundzie z Niemcem Moritzem Dettingerem 7:5, 6:7 (5), 6:7 (7).

W grze podwójnej Gawron i Panfil wygrali z Draganją i Krawietzem 7:6 (4), 6:4. W ćwierćfinale przegrali z Kapasiem i Białorusinem Dmitrijem Zhyrmontem 6:4, 4:6, 3:10, którzy wcześniej zwyciężyli walkowerem z Niemcami Denisem Kapriciem i Yannickiem Zuernem.

W 1/2 finału Kapaś i Zhyrmont zdobyli jednego gema z Irlandczykiem Jamesem Cluskey i Niemcem Alexandrem Satschko 1:6, 0:6.

Ejlat

Trzech biało czerwonych wybrało się na cykl imprez do Izraela (korty twarde, 10 tys. $). Adam Chadaj i Arkadiusz Kocyła grają w turnieju głównym.

Chadaj wygrał z Rosjaninem Stanislavem Vovkiem 6:1, 6:2. W 1/8 finału uległ Włochowi Claudio Grassiemu 6:4, 2:6, 2:6.

Kocyła przegrał z Czechem Jirim Veselym 5:7, 3:6. W eliminacjach walczył Bogdan Dzudzewicz. Przegrał z Dorem Belfrem z Izraela 5:7, 3:6.

W grze podwójnej Chadaj i Belg Alexandre Folie wygrali z Francuzami Sebastienem Boltzem i Thibaultem Venturino 7:5, 6:4 oraz ze Słowakiem Marko Danisem i Rosjaninem Andrejem Jużnym 6:1, 6:0.

W półfinale przegrali z Hiszpanami Jaime Pulgarem-Garcią i Andonim Vivanco-Guzmanem 2:6, 2:6. Kocyła i Czech Libor Salaba ulegli Danisowi i Jużnemu 4:6, 6:1, 4:10.

Glasgow

Monika Dąbrowska i Piotr Gryńkowski zgłosili się do eliminacji futuresa w Szkocji (korty twarde w hali, 10 tys. $).

Dąbrowska uległa Holenderce Charlotte Van der Meij 0:6, 0:6. Gryńkowski przegrał z Brytyjczykiem Nicholasem Jonesem 2:6, 3:6.

Sunrise

Mikołaj Borkowski i Louis Dończyk kontynuują starty ma Florydzie (korty ziemne, 10 tys. $).

W kwalifikacjach w Sunrise Borkowski wygrał z Amerykaninem Amynem Soldierem-Mukadamem 7:6 (3), 6:2, ale przegrał z Hiszpanem Ricardo Ojedą Larą 1:6, 2:6.

Dończyk pokonał Meksykanina Tigre Hanka 6:3, 6:2 i Brazylijczyka Paolo Coronado 6:4, 7:5. Uległ Kanadyjczykowi Filipowi Peliwo 2:6, 6:3, 1:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności