Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0; KITZBUHEL ATP 250: Kovalik - Munar 6:4, 6:4; Taberner - Seyboth Wild 3:6, 6:3, 6:2; M. Ymer - P. Cuevas 6:3, 7:5; P. Martinez - Pouille 6:3, 6:7 (4), 6:4; ATLANTA ATP 250: Fratangelo - Seppi 7:5, 7:6 (5).

Futuresy ITF – grali w Europie i USA

przez maka

Polacy walczą w futuresach ITF w Europie i USA.

Prerov

Katarzyna Kawa ma pewne miejsce w drabince głównej Zubr Cup (korty ziemne, 15 tys. $). W eliminacjach walczyły trzy Polki.

Paulina Czarnik pokonała Australijkę Alexandrę Walters 6:3, 6:2 i Rosjankę Lusine Avanesyan 4:6, 6:4, 7:5.

Agata Borgman wygrała z Czeszkami Martiną Pradovą 6:4, 6:4 i Barborą Miklovą 7:6 (5), 4:6, 6:2. Natomiast Anna Korzeniak uległa Czeszce Annie Slovakovej 4:6, 5:7.

W drabince głównej Borgman przegrała z Czeszką Karoliną Stuchlą 4:6, 4:6, a Czarnik z Czeszką Kristyną Hrabalovą 1:6, 6:7 (3).

Kawa (nr 7) wygrała z Czeszkami Dianą Sumovą 7:5, 4:6, 7:5 i Martiną Kubicikovą 6:1, 6:2. W ćwierćfinale uległa Słowaczce Lence Jurikovej 2:6, 6:7 (3).

Alkmaar

17-letnia Agata Bieńkowska zgłosiła się do eliminacji Bowling Victorie Plaza Future Toernooi (korty ziemne, 10 tys. $). Była skuteczniejsza od Holenderki Eriki Vogelsang 6:4, 6:4. W potyczce o awans do głównej drabinki uległa Francuzce Brandy Mina 0:6, 2:6.

Tulsa

Piotr Banaś w kwalifikacjach Tulsa Pro Championships (korty twarde, 15 tys. $) wygrał z Andreasem Alvarezem Cerdanem z Meksyku 6:4, 6:2 i Johnem Patrickiem Mullane (USA) 6:4, 6:0.

W spotkaniu o awans głównej części imprezy przegrał walkowerem z Amerykaninem Jarmere Jenkinsem (238 w rankingu ATP).

Cluj Napoca

Marcin Gawron wybrał się do Rumunii. W Cluj (korty ziemne, 10 tys. $) pokonał Rumuna Vasile Antonescu 6:1, 6:4, ale przegrał z Rumunem Teodorem-Dacianem Craciunem 6:3, 1:6, 1:6.

W grze podwójnej Polak i Rumun Alexandru-Daniel Carpen (duet nr 1) wygrali z Rumunami Bogdanem Ionutem Apostolem i Andrasem Szekely 7:5, 6:7 (4), 10:8 oraz Dragosem Constantinem Ignatem i Teodorem Nicolae Marinem 6:4, 6:0.

W półfinale przegrali gładko z Rumunami Andrejem Stefanem Apostolem i Teodorem Leahu 0:6, 1:6.

Melilla

Leszek Mirecki przegrał z Hiszpanem Yannickiem Martellem Beuzitem 5:7, 1:6 w eliminacjach turnieju w Hiszpanii (korty ziemne, 10 tys. $).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności