Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Sabalenka - Linette 6:2, 6:1; Sorribes Tormo - Barty 6:4, 6:3; Alexandrova - Mertens 4:6, 6:4, 6:4; Giorgi - Brady 6:3, 6:2; Kar. Pliskova - Cornet 6:1, 6:3; Suarez Navarro - Jabeur 6:4, 6:1; Oskaa - S. Zheng 6:1, 6:4; Q. Wang - Cepede Royg 6:4, 6:3; Ferro - Sevastova 2:6, 6:4, 6:2; Kvitova - Paolini 6:4, 6:3; Podoroska - Putintseva 7:6 (4), 1:3 i krecz Kazaszki; Hurkacz - Saville 6:2, 6:4; L. Broady - F. Cerundolo 7:5, 6:7 (4), 6:2; Duckworth - L. Klein 5:7, 6:3, 7:6 (4); Khachanov - Nishioka 3:6, 6:1, 6:2; Galan - Safwat 7:5, 6:1; A. Zverev - Lu 6:1 6:3; Kukushkin - Coria 7:6 (4), 7:5; Mattek-Sands/Pegula - Linette/Rosolska 6:1, 6:3; GSTAAD ATP 250: Ruud - Gaston 6:3, 6:2; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Nakashima 6:2, 6:2.

Futuresy ITF – liczą na kolejne punkty

przez maka

Biało-czerwoni szukali punktów w futuresach ITF w Europie i Afryce.

Harare

Arkadiusz Kocyła startował w Twenty Third Century Systems Futures Tournament w Harare (korty twarde, 15 tys. $).

W zawodach w Zimbabwe miał miejsce w drabince głównej obok m.in. Boya Westerhofa, Antala Van der Duima, Oscara Hernandeza czy Ruana Roelofse.

Pokonał Francuza Enzo Wallarta 6:3, 3:1 i krecz, ale poddał mecz z Westerhofem przy stanie 0:2.

W grze podwójnej wraz z Markiem Fynnem (Zimbabwe) przegrali z Lancem Cohenem i Johannesem Myburghiem (RPA) 6:7 (2), 2:6.

Szarm el Szeik

Grupa Polaków kontynuuje zmagania w Egipcie (korty twarde, 10 tys. $). W Sierra Hotel Egypt F28 Men’s miejsca w drabince głównej mają Piotr Gadomski, Paweł Ciaś i Jan Zieliński.

Ciaś wygrał z Włochem Marco Stancatim 6:4, 6:3. Zieliński pokonał Australijczyka Dana Dowsona 6:4, 6:4. Gadomski przegrał z Egipcjaninem Karimem-Mohamedem Maamounem 4:6, 4:6.

W 1/8 finału Ciaś uległ zdolnemu Serbowi Nikoli Milojeviciowi 5:7, 4:6, a Zieliński przegrał z Bośniakiem Aldinem Setkiciem 3:6, 1:6.

W kwalifikacjach Adrian Andrzejczuk pokonał Włocha Edoardo Lavagno 6:4, 6:2. W meczu o awans przegrał z Bułgarem Danailem Tarpovem 6:1, 5:7, 1:6.

Daniel Kossek wygrał z Rosjaninem Michaiłem Evtimyevem 6:1, 6:3, ale uległ Włochowi Giorgio Ricca 2:6, 0:6.

Piotr Gryńkowski przegrał z Amerykaninem Joelem Kincaidem 6:3, 3:6, 3:6, a Maciej Nowak uległ Włochowi Giacomo Micciniemu 0:6, 0:6.

W deblu Ciaś i Nowak wygrali z Austriakiem Gregorem Huttererem i Szwajcarem Andrew Ruppli 7:6 (0), 6:3, ale przegrali z Egipcjaninem Sherifem Sabrym i Czechem Liborem Salabą 1:6, 3:6.

Gadomski i Kossek pokonali Włocha Matteo Marfię i Szwajcara Lukę Margaroliego 6:1, 3:6, 12:10.

Zieliński i Francuz Jerome Inzerillo byli lepsi od Amerykanina Joela Kincaida i Serba Gorana Markovicia 6:3, 6:3 oraz Gadomskiego i Kosska 7:5, 6:1. W półfinale przegrali z Holendrem Matwe Middelkoopem i Egipcjaninem Mohamedem Safwatem 4:6, 6:7 (3).

W eliminacjach turnieju kobiet Agata Bieńkowska wygrała z Ukrainką Anastazją Zhovtiuk 6:2, 6:1. W drabince głównej pokonała Niemkę Janinę Geiss 6:1, 6:0, ale uległa Brytyjce Laurze Deigman 3:6, 4:6.

W grze podwójnej Polka i Słowaczka Luiza Ryskova przegrały walkowerem z Włoszkami Alessią Pirani i Mirianą Tona.

Bad Salzdetfurth

Karol Drzewiecki i Arnold Kokulewski grali w Niemczech w eliminacjach 8. NTV ITF Future 2014 (carpet w hali, 10 tys. $).

Drzewiecki był rozstawiony z nr 5. Uległ Niemcowi Vincentowi Jaensch-Muellerowi 6:3, 6:7 (8), 4:6. Kokulewski przegrał z Niemcem Niklasem Gerdesem 4:6, 5:7.

Heraklion

Natalia Siedliska gra w 5. Hellenic Zeus ITF Pro Circuit na Krecie (korty twarde, 10 tys. $). W singlu przegrała z Rumunką Mihaelą Buzarnescu 2:6, 2:6.

W deblu z Serbką Nataliją Kostic (duet nr 1) poddały mecz z Austriaczką Julią Grabher i Niemką Eleną Rief przy stanie 5:7, 0:2.

Antalya

Agata Barańska walczyła w kwalifikacjach w Turcji (korty twarde, 10 tys. $). Wygrała z Rosjanką Alisą Rudenko 6:1, 6:1, ale przegrała z Rumunką Andreą Ghitescu 1:6, 2:6.

W deblu Polka i Francuzka Clothilde De Bernardi pokonały Szwajcarki Jessicę Bruehwiler i Andrinę Peer 6:1, 6:4.

W ćwierćfinale wygrały ze Słowaczką Zuzaną Luknarovą i Niemką Lisą Ponomar 6:3, 6:4. W półfinale były wyrażnie lepsze od Belgijek Marie Benoit i Kimberley Zimmermann 6:0, 6:1.

W meczu o tytuł wygrały z Niemką Kathariną Hering i Holenderką Jainy Scheepens 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności