Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch/Kawa – Meligeni Rodrigues Alves/Stefani 1:6, 6:2, 6:4; Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rus/Schuurs - Xu/Zhang 6:1, 6:4; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Futuresy ITF – mało skuteczni

przez maka

Biało-czerwoni próbowali swoich sił w futuresach ITF w Europie i Azji.

Solin

W eliminacjach Salona Open (korty ziemne, 10 tys. $) walczyli Maciej Smoła, Mikołaj Jędruszczak i Karol Drzewiecki.

Smoła wygrał z Czechem Tomasem Kaluzikiem 6:3, 6:3 i Austriakiem Stefanem Rettlem 6:4, 7:5. Jędruszczak pokonał Chorwata Toniego Gautę 6:1, 6:2 i Niemca Nikolasa Walterscheida-Tukicia 6:2, 7:5.

Drzewiecki był lepszy od Chorwata Frana Zvonimira Zgombicia 6:3, 6:4, ale przegrał z Węgrem Andre Biro 3:6, 4:6.

W turnieju głównym w Chorwacji Jędruszczak wygrał z Niemcem Timem Nekiciem 4:6, 6:3, 6:1, ale uległ Włochowi Riccardo Bellottiemu 6:7 (6), 6:4, 3:6.

Smoła przegrał z Chorwatem Ivanem Kriviciem 1:5 i krecz Maćka.

W grze podwójnej Drzewiecki i Smoła pokonali Chorwatów Zdravko Divicia i Marina Mise 6:3, 6:2, ale musieli oddać walkowerem mecz z Chorwatem Franko Miociciem i Kazachem Dmitrijem Popko z powodu urazu Macieja.

Oliveira de Azemeis

Phillip Gresk i Adrian Andrzejczuk startowali w kwalifikacjach Open Azemeis (korty twarde, 10 tys. $). Odpadli w decydującej rundzie.

Gresk pokonał Hiszpana Juana Ortiza Coudera 6:3, 6:2 i Izraelczyka Edana Leshema 7:5 i krecz, ale uległ Hiszpanowi Rafaelowi Mazonowi-Hernandezowi 2:6, 4:6.

Andrzejczuk wygrał z Portugalczykiem Nuno Deusem 3:6, 6:4, 6:1 i Brazylijczyka Henrique Wojciechowskiego Osorio 6:2, 6:3. Przegrał z Hiszpanem Samuelem Ribeiro Navarrete 6:3, 5:7, 6:3.

Santa Margherita di Pula

Grzegorz Panfil był rozstawiony z czwórką w turnieju we Włoszech (korty ziemne, 10 tys. $). Pokonał Włochów Filippo Borellę 4:6, 6:4, 6:2 i Pietro Rondonim 7:6 (5), 3:6, 6:3.

W ćwierćfinale przegrał z kolejnym Włochem Andreą Basso 3:6, 1:6.

W gronie kobiet dziką kartę otrzymała Oliwia Szymczuch. Była jednak mniej skuteczna od Włoszki Elisy Cordovani 5:7, 2:6.

Sabadell

W XXII Open Ciutat de Sabadell (korty ziemne, 10 tys. $) grali Adam Majchrowicz i Piotr Zbroja. W eliminacjach Majchrowicz nie sprostał Hiszpanowi Ignasi De Ruedzie de Genoverowi 1:6, 2:6. Zbroja uległ Chińczykowi Zhinzhenowi Zhangowi 2:6, 2:6.

W grze podwójnej Majchrowicz i Hiszpan Gerard Platero przegrali z Hiszpanami Pedro Martinezem Portero i Jaume Munarem 1:6, 0:6.

Shymkent

Klaudia Wira wybrała się do Kazachstanu (korty ziemne, 10 tys. $). W kwalifikacjach uległa Rosjance Kseni Bekker 3:6, 6:7 (4).

W deblu Polka i Moławianka Adriana Sosnovschi pokonały Rosjankę Annę Kechko i Kirgizkę Alinę Lazarevą 7:6 (2), 6:4.

W ćwierćfinale przegrały z Białorusinką Viktorią Mun i Rosjanką Marią Tcakanian 1:6, 3:6.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności