Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Futuresy ITF – pojechali po punkty

Polacy próbowali swoich sił w futuresach ITF w Afryce, Europie i Azji.

Szarm el Szeik

Grupa biało-czerwonych wybrała się do Egiptu. W turnieju głównych w Sierra Hotel Egypt F27 Men’s (korty twarde, 10 tys. $) grają Piotr Gadomski, Paweł Ciaś i Maciej Nowak.

W eliminacjach Piotr Gryńkowski w meczu o awans wygrał z Australijczykiem Tristanem Tringalim 6:1, 6:1. Jan Zieliński przegrał z Włochem Luką Narcisim 3:6, 1:6.

W drabince głównej singla Gadomski (nr 3) wygrał z Serbem Goranem Markoviciem 6:2, 6:2, a Ciaś z Austriakiem Gregorem Huttererem 6:1, 6:3.

Gryńkowski przegrał z Czechem Liborem Salabą (nr 8) 6:2, 3:6, 2:6, a Nowak z Narcisim 3:6, 6:4, 5:7.

W drugiej rundzie Gadomski uległ Belgowi Clementowi Geensowi 6:4, 6:7 (7), 3:6, a Ciaś przegrał z Bośniakiem Aldinem Setkiciem 3:6, 0:6.

W deblu Gadomski i Zieliński (nr 3) wygrali z Włochami Andreą Camurrim i Marco Stancatim 6:4, 6:4. Ciaś i Nowak przegrali z Cypryjczykiem Petrosem Chrysochosem i Grekiem Pietro Mikim 4:6, 4:6.

W ćwierćfinale Gadomski i Zieliński pokonali Chrysochosa i Mikiego 6:1, 6:2. W półfinale ulegli Włochowi Matteo Marfii i Szwajcarowi Luce Margaroliemu 2:6, 4:6.

Sant Cugat

W kwalifikacjach futuresa w Hiszpanii (korty ziemne, 10 tys. $) Adam Majchrowicz wygrał z Hiszpanami Carlosem Capelem 6:2, 6:2 i Polem Vaquero Fernandezem 6:0, 7:6 (3). W pojedynku o awans przegrał ze zdolnym 17-letnim Hiszpanem Pedro Martinez Portero 3:6, 3:6.

Piotr Zbroja pokonał Fariduniego Bakjodura (Tadżykistan) 6:2, 6:3, ale uległ Hiszpanowi Antonio Miro 5:7, 4:6.

W deblu Majchrowicz i Japończyk Ryota Kishi pokonali Francuza Alexisa Musialka i Japończyka Leo Juliena Sebaouna 7:6 (8), 6:1.

Wygrali też z Wenezuelczykiem Jordim Munozem-Abreu i Holendrem Markiem Vervoortem 6:4, 3:6, 11:9 oraz Hiszpanem Jaume Pla Malfeito i Niemcem Jeanem-Markiem Wernerem 1:6, 6:2, 10:6.

W finale przegrali z Hiszpanami Juanem Lizariturry i Oriolem Rocą Batallą 5:7, 2:6.

Santa Margherita di Pula

Grzegorz Panfil kontynuuje występy we Włoszech (korty ziemne, 10 tys. $). Rozstawiony z trójką przegrał z Włochem Federico Bonacią 0:6, 6:3, 4:6.

W gronie kobiet walczyły Anna Korzeniak i Oliwia Szymczuch (otrzymała dziką kartę). Korzeniak przegrała z turniejową jedynką Niemką Anną Schaefer 1:6, 4:6. Szymczuch nei sprostała Australijce Alexandrze Nancarrow (nr 3) 1:6, 1:6.

W deblu Oliwia i Amerykanka Nicole Taylor Pafundi przegrały z Francuzką Josephine Boualem i Hiszpanką Amaią Ormazabal-Oregui 6:4, 4:3 i krecz.

Leimen

Karol Drzewiecki grał w kwalifikacjach Vredestein Cup (korty twarde w hali, 10 tys. $). Był w nich rozstawiony z dwójką.

Wygrał z Niemcem Philippem Dittmerem 3:6, 6:4, 7:5, ale przegrał z Niemcem Dominiquem Madenem 3:6, 0:6.

Wszedł do drabinki głównej jako lucky loser. Uległ Niemcowi Lukasowi Ruepke 2:6, 3:6.

Antalya

Agata Barańska w eliminacjach turnieju w Turcji (korty twarde, 10 tys. $) pokonała Serbkę Jovanę Stankovic 6:3, 6:1, ale przegrała z Chorwatką Eną Kajevic 2:6, 6:7 (5).

W grze podwójnej Barańska i Włoszka Camilla Rosatello wygrały z Turczynkami Aylą Aksu i Muge Topsel 3:6, 6:3, 10:7 oraz Ukrainką Oleną Kyrpot i Bułgarką Ani Vangelovą 6:2, 6:3.

W półfinale nie sprostały Czeszce Katerinie Kramperovej i Rumunce Daianie Negreanu 3:6, 5:7.

Shymkent

Klaudia Wira nadal rywalizuje w Kazachstanie (korty ziemne, 10 tys. $). W kwalifikacjach przegrała z Rosjanką Sofią Zhuk 2:6, 2:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności