Polski Tenis

WYNIKI

BUDAPESZT WTA 250: Avanesyan - Fręch 7:6 (5), 6:4; Lamens - Gracheva 6:3, 6:0; Monnet - Toth 6:1, 6:1; Masarova - Szabanin 6:2, 6:3; Schmiedlova - Rakhimova 3:6, 6:4, 6:0; Sorribes Tormo - Topalova 4:6, 6:3, 7:5; Timofeeva - Waltert 7:5, 7:6 (3); PALERMO WTA 250: Sharma - Blinkova 6:0, 7:5; Noha Akugue - Barthel 6:4, 2:6, 6:2; HAMBURG ATP 500: Cobolli - Altmaier 6:4, 6:7 (6), 6:3; Blanchet - Popyrin 4:6, 7:6 (6), 6:2; Marterer - Kwon 6:4, 6:7 (6), 7:5; Djere - Bergs 6:3, 7:6 (4); GSTAAD ATP 250: Riedi - Barrere 7:6 (2), 7:5; Fognini - Droguet 6:4,  6:3; Struff - Ramos-Vinolas 7:6 (6), 7:6 (4); Varillas - Thiem 6:3, 5:7, 7:6 (4); Galan - Kopriva 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Kovacevic - Mayot 7:6 (1), 6:4.

Gdynia Cup – eliminacje

Zakończyły się kwalifikacje turnieju ITF juniorów Gdynia Cup 2011.

Zawody rozgrywane są na kortach ziemnych Arki przy ul. Ejsmonda 3. Zostały zaliczone do kategorii grade 4.

Świetnie spisali się m.in. Karolina Śnita, Kamil Majchrzak czy Paweł Tarasewicz.

Dziewczęta

Pierwsza runda: Sasim – Borgman 6:2, 6:2; Goławska – Araucz 6:2, 6:1.

Druga runda: (1) Parazinskaite – Staniszewska 6:3, 6:2; Anusiewicz – (7) Żórawska wakower; (2) Nowicka – Bieńkowska 6:4, 6:2; Śnita – (8) Karczewska 6:4, 6:2; Sasim – (3) Mayerova 6:3, 6:2; (6) Rosik – K. Kapustka 6:0, 5:7, 6:4; Goławska – (4) Odrzywołek 6:2, 6:2; (5) Stokke – Przybylska 6:3, 6:2.

Trzecia runda: Parazinskaite – Anusiewicz 6:3, 7:6 (6), Śnita – Nowicka 6:2, 6:4; Rosik – Sasim 6:3, 6:1; Goławska – Stokke 6:3, 6:1.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Turosieński – bye; Majchrzak – A. Meyer 4:6, 7:6 (3), 7:6 (3); Schmidt – Duś 7:6 (5), 6:0; Lemiesz – (6) F. Zbroja 6:3, 6:2; (2) Schubert – bye; Zieliński – Nispoń 7:5, 2:1 i krecz Michała; Pydyszewski – M. Meyer 6:4, 6:1; (5) Braciszewicz – A. Andrzejczuk 4:6, 6:1, 7:5; (3) Kon. Mularczyk – bye; Zaorski – Markiewicz 6:1, 7:5; Safuryn – Miroński 7:6 (3), 7:5; (8) Richter – F. Plewiński 6:1, 6:3; (4) Tokarz – Siekierczak 6:2, 6:2; Meliuk – Chojnowski 6:2, 6:2; Tarasewicz – Kandt 3:6, 7:6 (3), 6:3; (7) Hajdu-Andersson – Dziedzic 6:4, 7:6 (1).

Druga runda: Majchrzak – Turosieński 6:1, 2:6, 6:4; Schmidt – Lemiesz 6:3, 6:3; Schubert – Zieliński 7:5, 6:0; Braciszewicz – Pydyszewski 6:0, 6:4; Kon. Mularczyk – Zaorski 7:6 (6), 6:0; Safuryn – Richter 6:2, 6:7 (1), 7:5; Tokarz – Meliuk 6:2, 6:4; Tarasewicz – Hajdu-Andersson 6:2, 6:3.

Trzecia runda: Majchrzak – Shmidt 6:4, 6:2; Schubert – Braciszewicz 7:6 (4), 6:3; Safuryn – Kon. Mularczyk 6:2, 7:6 (6), Tarasewicz – Tokarz 6:3, 3:6, 6:3.

Kategoria: