Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Gdynia Cup – Kowalska i Ciaś najlepsi

W Gdyni zakończył się międzynarodowy turniej juniorów.

Zawody Gdynia Cup (grade 4) rozgrywane były na kortach ziemnych Arki. Pasjonująco zapowiadały się szczególnie zmagania chłopców.

W pierwszej rundzie odpadli Jan Zieliński (nr 1), Julian Turosieński (nr 5) oraz utalentowany Michał Dembek.

Do czołowej ósemki awansowali: Paweł Ciaś, Pascal Kłos, Kamil Dziedzic, Kamil Majchrzak oraz Piotr Łomacki.

W pólfinałach zagrali Ciaś, Majchrzak i Łomacki. O tytuł Ciaś wygrał z Łomackim.

W grze podwójnej zwyciężyli Hubert Hurkacz i Paweł Zawisza.

W gronie dziewcząt do 1/8 finału awansowały: Magda Fręch, Bogna Nowicka, Roksana Łukasiak, Kasandra Kozub, Justyna Pająk i Marta Kowalska.

W ćwierćfinale znalazły się Fręch i Kowalska. Marta pewnie pokonała najwyżej rozstawioną Rosjankę Denisę Kulhankovą.

Kowalska w finale była lepsza od Czeszki Venduli Zovincovej. W deblu tytuł trafił do Czeszek Zovincovej i Gabrieli Andrei Knutson.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Kulhankova – Pindelska 7:5, 6:0; M. Kowalska – Shoshyna 6:4, 6:0; Shleptsova – Stanisz 6:0, 6:4; (7) Slavica – Sierzputowska 2:6, 7:5, 6:3; (4) Cepelyte – Al. Goławska 6:1, 3:6, 7:5; Detlava – Polańska 6:3, 6:4; Knutson – Rosik 6:2, 5:7, 6:3; Pająk – (6) Dadi Reddy 6:2, 6:1; (8) Shatalova – Buczyńska 4:6, 7:5, 6:2; K. Kozub – Yang 0:6, 6:1, 6:3; Emulina – Rynkiewicz 6:1, 6:2; (3) Bouzkova – Pyka 6:1, 6:1; (5) Zovincova – Śnita 6:1, 6:3; Łukasiak – Usinger 6:4, 6:1; B. Nowicka – Holanova 6:4, 6:1; Fręch – (2) Boyanovska 7:6 (4), 6:3.

Druga runda: M. Kowalska – Kulhankova 6:3, 6:2; Slavica – Shleptsova 6:2, 1:6, 6:2; Cepelyte – Detlava 7:6 (4), 6:2; Knutson – Pająk 6:3, 7:6 (4); Shatalova – K. Kozub 6:3, 3:6, 6:1; Bouzkova – Emulina6:1, 6:0; Zovincova – Łukasiak 6:2, 6:1; Fręch – B. Nowicka 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: M. Kowalska – Slavica 7:5, 7:5; Knutson – Cepelyte 7:6 (6), 6:7 (5), 6:4; Bouzkova – Shatalova 6:4, 6:2; Zovincova – Fręch 6:3, 6:3.

Półfinały: M. Kowalska – Knutson 0:6, 6:4, 6:4; Zovincova -Bouzkova 3:6, 7:6 (1), 6:1.

Finał: M. Kowalska – Zovincova 7:5, 2:1 i krecz Czeszki.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Van der Lans – (1) Zieliński 6:4, 1:6, 6:2; Kłos – Press 7:5, 6:0; Ciaś – Novikov 6:1, 6:3; (6) Gajewski – Adavelly 6:1, 4:6, 6:4; (4) Walków – Perunov 6:7 (3), 6:2, 6:1; Bugailiskis – Szabo 6:2, 6:2; Dziedzic – Prokopov 7:6 (5), 2:6, 6:2; (7) Stary – Chojnowski 6:1, 6:2; Herzan – (5) Turosieński 6:7 (5), 6:2, 6:3; Svistunov – P. Zbroja 7:6 (5), 7:6 (1); Hurkacz – Babelis 7:5, 6:3; (3) Majchrzak – Zawisza 6:3, 6:2; (8) Popov – Kierkuś 6:2, 6:3; Zemaitelis – Dembek 6:3, 6:1; Gresk – Sala 6:1, 6:2; (2) Łomacki – Krstev 6:3, 6:2.

Druga runda: Kłos – Van der Lans 3:6, 6:3, 7:6 (3); Ciaś – Gajewski 4:6, 6:3, 6:4; Bugailiskis – Walków 6:4, 6:1; Dziedzic – Stary 6:4, 7:6 (4); Herzan – Svistunov 6:1, 6:1; Majchrzak – Hurkacz 6:0, 6:3; Popov – Zemaitelis 6:7 (3), 6:3, 6:4; Łomacki – Gresk 6:2, 4:6, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Ciaś – Kłos 7:5, 6:2; Bugailiskis – Dziedzic 6:4, 6:4; Majchrzak – Herzan 7:5, 6:1; Łomacki – Popov 6:1, 6:2.

Półfinały: Ciaś – Bugailiskis 6:4, 6:3; Łomacki – Majchrzak 6:1, 6:1.

Finał: Ciaś – Łomacki 4:6, 6:4, 6:4.


ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: K. Kozub – bye; Sinskaite – Klukowska 7:6 (1), 6:4; Borgman – Nosek 6:2, 6:3; Odrzywołek – Ruszczyńska 6:3, 6:4; Halicka – bye; Rynkiewicz – Szmit 4:6, 6:1, 6:2; Silwanowicz – K. Kowalska 6:0, 6:3; Fręch – Baran 6:0, 6:0; Knutson – bye; Pietroiu – Przybylska 6:0, 6:1; Buchla – An. Goławska 6:3, 6:2; Al. Goławska – bye; Emulina – bye; Stencel – Zhuravleva 6:4, 6:1; Bieńkowska – Valantiejute 6:4, 6:2; B. Nowicka – bye.

Druga runda: K. Kozub – Sinskaite 6:7 (4), 6:1, 6:2; Borgman – Odrzywołek 7:5, 6:2; Rynkiewicz – Halicka 6:3, 2:6, 6:1; Fręch – Silwanowicz 6:1, 6:1; Knutson – Pietroiu 3:6, 6:3, 6:2; Al. Goławska – Buchla 0:6, 6:4, 6:2; Emulina – Stencel 6:4, 7:5; B. Nowicka – Bieńkowska 7:6 (3), 6:1.

Trzecia runda: K. Kozub – Borgman 7:5, 6:3; Fręch – Rynkiewicz 6:1, 6:2; Knutson – Al. Goławska 6:0, 6:0; B. Nowicka – Emulina 6:3, 6:2.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Rolski – Kaiser 6:1, 6:4; Babelis – P. Kowalski 6:0, 6:1; Terczyński – Ł. Chmielewski 7:5, 6:0; A. Andrzejczuk – Komajda 7:5, 6:1; Drzewiecki – D. Chmielewski 6:1, 6:4; Perunov – Zaorski 6:1, 6:3; Dziedzic – Kaplusch 6:0, 6:0.

Druga runda: Rolski – Dmochowski 7:6 (5), 6:3; P. Zbroja – Prudnikau 0:6, 6:4, 6:2; Babelis – Kandt 6:2, 2:6, 7:6 (4); Chojnowski – Terczyński 6:1, 3:6, 6:4; Zemaitelis – A. Andrzejczuk 6:2, 6:3; Press – Drzewiecki 3:6, 6:1, 6:4; Perunov – Inoue 6:4, 7:5; Dziedzic – Michałek 7:5, 4:6, 6:4.

Trzecia runda: P. Zbroja – Rolski 4:6, 6:1, 6:2; Babelis – Chojnowski 6:4, 6:0; Zemaitelis – Press 6:4, 2:6, 6:2; Dziedzic – Perunov 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności