Polski Tenis

WYNIKI

ADELAJDA WTA: Świątek - Teichmann 6:3, 6:2; Bencic - Gauff 7:6 (2), 6:7 (4), 6:2; SINGAPUR ATP: Popyrin - Ebden 6:4, 7:6 (7); Albot - Mannarino 6:3, 6:4; Cilic - Kwon 6:2, 2:6, 7:5; MONTPELLIER ATP: Goffin - Sonego 6:4, 6:4.

Gdynia Cup – zwycięstwo Kocyły

przez maka

Zakończył się turniej ITF juniorów Gdynia Cup 2011.

W finale Arkadiusz Kocyła pokonał Niemca Adriana Oberta.

W rywalizacji dziewcząt Paulina Lewandowska przegrała walkę o tytuł z Czeszką Denisą Kulhankovą.

W turnieju deblowym zwyciężyli Kocyła i Piotr Barański oraz Serbka Jelena Dzinic i Kulhankova.

Chłopcy

Pierwsza runda: (1) Kocyła – Schubert 4:6, 6:3, 7:5; Apostol – Łomacki 7:5, 3:6, 6:0; Erhart – Kierkuś 6:2, 6:2; (6) Skattum – Gresk 6:3, 6:3; Walków – (4) Hadjigeorgiou 7:6 (4), 0:6, 6;1; Tokarz – Wilton 6:3 6:4; Kłos – Panoulas 6:7 (4), 6:3, 6:2; Majchrzak – (8) Zubov 6:1, 7:6 (4); Throm-Jones – (7) Dończyk 6:3, 6:3; Kon. Mularczyk – Psarros 4:6, 6:3, 6:2; Obert – Safuryn 6:1, 6:2; Sołtyka – (3) Kerner 1:6, 7:6 (6), 6:0; (5) Li – Tarasewicz 6:3, 6:0; Ivashka – Ciaś 6:4, 6:3; Grabher – Barański 2:6, 6:4, 6:4; (2) Hill – Gajewski 6:4, 6:3.

Druga runda: Kocyła – Apostol 6:4, 6:3; Skattum – Erhart 6:3, 6:2; Tokarz – Walków 6:0, 6:2; Majchrzak – Kłos 6:1, 6:3; Throm-Jones – Kon. Mularczyk 6:1, 6:3; Obert – Sołtyka 6:3, 1:6, 7:5; Li – Ivashka 6:1, 6:7 (1), 7:5; Hill – Grabher 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: Kocyła – Skattum 6:2, 7:5; Tokarz – Majchrzak 6:2, 6:1; Obert – Throm-Jones 7:5, 6:0; Li – Hill 6:2, 6:3.

Półfinały: Kocyła – Tokarz 6:2, 6:1; Obert – Li 6:3, 6:3.

Finał: Kocyła – Obert 6:4, 6:2.

Dziewczęta

Pierwsza runda: (1) Dzinic – Stokke 6:4, 6:0; Śnita – Papanelopoulou 6:1, 6:2; Halicka – Schubert 6:3, 6:1; Kulhankova – (8) Zablotskaya 7:5, 6:3; (3) Grabher – Nowicka 6:4, 7:5; Stanisz – Cepelyte 6:2, 6:4; Shatalova – Goławska 6:4, 3:6, 6:3; Mikulski – (5) Yurchenko 6:3, 7:6 (3); (6) Guyomard – Stencel 6:2, 6:1; Dmitrieva – Kozub 6:3, 5:7, 6:3; Rubel – Parazinskate 7:6 (2), 6:0; (4) Kral – Łukasiak 6:1, 5:7, 6:4; (7) Lewandowska – Ene 0:6, 7:5, 6:4; Kulikouskaya – Zovincova 6:2, 4:6, 6:4; Rosik – Klimova 6:3, 6:0; (2) Totka – Nikitina 6:4, 6:4.

Druga runda: Dzinic – Śnita 6:2, 6:0; Kulhankova – Halicka 6:4, 6:1; Grabher – Stanisz 6:1, 6:4; Shatalova – Mikulski 6:2, 0:6, 6:3; Guyomard – Dmitrieva 6:1, 6:0; Kral – Rubel 6:3, 6:3; Lewandowska – Kulikouskaya 6:1, 6:2; Totka – Rosik 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Kulhankova – Dzinic 6:4, 7:5; Grabher – Shatalova 7:6 (4), 6:1; Kral – Guyomard 6:7 (4), 6:4, 7:5; Lewandowska – Totka 6:2, 6:0.

Półfinały: Kulhankova – Grabher 6:4, 6:2; Lewandowska – Kral 6:1, 6:0.

Finał: Kulhankova – Lewandowska 2:6, 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności