Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Hurkacz - Zeppieri 7:5, 6:2, 7:5; Ruud - Tsonga 6:7 (6), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0); Medvedev - Bagnis 6:2, 6:2, 6:2; Rune - Shapovalov 6:3, 6:1, 7:6 (4); Djere - Berankis 6:4, 6:4, 6:4; Gasquet - L. Harris 6:1, 6:3, 6:4; Ivashka - Paire 6:3, 7:5, 1:6, 7:5; Bublik - Rinderknech 6:2, 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Humbert 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2; Korda - Millman 6:1, 7:5, 7:6 (6); Laaksonen - P. Martinez 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1); J. Sousa - Tseng 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4; Rublev - Kwon 6:7 (5), 6:3, 6:2, 6:4; Molcan - Coria 6:3, 6:4, 3:6, 6:3; Garin - Paul 5:7, 6:1, 6:2, 6:3; Goffin - Lehecka 6:4, 4:6, 6:4, 6:4; Sonego - Gojowczyk 6:2, 6:2, 6:1; Delbonis - Mannarino 6:1, 7:6 (1), 6:2; Tiafoe - Bonzi 7:5, 7:5, 7:6 (5); Badosa - Ferro 6:2, 6:0; Zidansek - C. Liu 6:2, 6:2; Pegula - Q. Wang 6:2, 6:4; Rogers - Martincova 6:4, 6:3; Sherif - Kostyuk 6:3, 7:5; Keys - Kalinskaya 6:3, 3:6, 6:4; Garcia - Townsend 6:3, 6:4; Rybakina - Rus 6:1, 5:7, 6:2; Alexandrova - Minnen 7:5, 6:3; Volynets - Golubic 6:2, 2:6, 6:1; Pliskova - Andrianjafitrimo 2:6, 6:3, 6:1; Cornet - Doi 6:2, 6:0; Ostapenko - Bronzetti 6:1, 6:4; Putintseva - Bara 6:3, 6:1; Kalinina - Baptiste 5:2 i krecz Amerykanki; Collins - Tomova 6:0, 6:4; Krunic - Rakhimova 6:4, 6:3; Begu - Paolini 4:6, 6:1, 7:6 (5); Giorgi - S. Zhang 3:6, 6:2, 6:2; Brengle - Buzarnescu 6:1, 6:2; Juvan - Selekhmetova 7:5, 7:6 (4).

Glasgow ITF – Przysiężny triumfatorem

Michał Przysiężny zwyciężył w futuresie w Szkocji.

W AEGON GB Pro-Series Glasgow Polak (307 w rankingu) wygrał z Francuzem Simonem Cauvardem (800) 3:6, 6:3, 6:2, Belgiem Yannikiem Reuterem (462) 6:4, 5:7, 6:3, Francuzem Clementem Reixem (515) 6:4, 6:2 i Czechem Janem Minarem (416) 6:3, 6:4.

W pojedynku o tytuł i 27 punktów pokonał Bośniaka Mirzę Basicia (290) 6:1, 7:6 (7). 20-latek w karierze ma już na koncie zwycięstwa nad m.in. Dmitrijem Tursunovem, Gregą Zemlją czy Bobbym Reynoldsem.

Polak z trudem utrzymał podanie (1:0). Wykorzystał drugiego breakpointa (2:0). Po raz drugi przełamał Bośniaka (4:0).

Basic obronił piłkę setową (5:1), ale to Przysiężny pewnie sięgnął po pierwszą partię (6:1).

Ołówek na sucho odebrał podanie rywalowi (1:0). Stracił po raz pierwszy serwis (1:1). Kolejne gemy dla podających (6:6).

W tie-breaku Michał zwyciężył 9:7, mimo że przegrywał już 4:6.

WYNIKI

Pierwsza runda: (1) Basic – Gregorc 6:3, 3:6, 6:2; K. Griekspoor – S. Griekspoor 6:1, 6:3; De Greef – Burton 6:4, 4:6, 6:3; (5) T. Nieminen – Comporto 6:2, 6:4; (4) Ryderstedt – Reinwein 6:3, 6:4; T. Fernandes – Hudson 4:6, 6:4, 6:3; Morgan – Eaton 7:5, 6:3; (6) Sidorenko – Pokrajac 6:7 (4), 6:1, 6:3; Gabb – (8) A. Ward 1:6, 7:6 (2), 6:2; Reix – McGee 7:6 (5), 7:6 (3); Reuter – Gigounon 6:3, 6:2; (3) Przysiężny – Cauvard 3:6, 6:3, 6:2; (7) D. Evans – Ouanna 6:4, 6:4; Thornley – Rosenzweig 6:2, 4:6, 6:1; Rice – T. Martin 6:4, 6:4; J. Minar – (2) Wolmarans 6:2, 7:5.

Druga runda: (1) Basic – K. Griekspoor 6:4, 6:3; De Greef – (5) T. Nieminen 6:4, 6:4; (4) Ryderstedt – T. Fernandes 6:1, 6:2; (6) Sidorenko – Morgan 6:2, 6:3; Reix – Gabb 6:4, 2:1 i krecz Brytyjczyka; (3) Przysiężny – Reuter 6:4, 5:7, 6:3; (7) D. Evans – Thornley 4:6, 7:6 (4), 6:1; J. Minar – Rice 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Basic – De Greef 3:6, 6:2, 6:3; Sidorenko – Ryderstedt 6:4, 7:6; Przysiężny – Reix 6:4, 6:2; J. Minar – D. Evans 6:4, 6:3.

Półfinały: Basic – Sidorenko 6:4, 4:6, 6:3; Przysiężny – J. Minar 6:3, 6:4.

Finał: Przysiężny – Basic 6:1, 7:6 (7).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności