Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; GENEWA ATP 250: Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4.

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski juniorek

W Bytomiu o medale krajowego czempionatu rywalizowały tenisistki do lat 18.

W finale Górnik Bytom pokonał SKT Sopot. Złote medale wywalczyły Paulina Lewandowska, Agata Borgman i Iga Odrzywołek.

Sopocianki Magdalena Stencel i Kornelia Staniszewska musiały zadowolić się srebrem. Brąz zdobyły łodzianki Weronika Halicka i Justyna Pająk.

ĆWIERĆFINAŁY

Górnik Bytom – Lechia Gdańsk 3:0 (Lewandowska – Al. Goławska 6:2, 6:1; Borgman – An. Goławska 6:1, 6:1; Lewandowska/Odrzywołek – Al. Goławska/An. Goławska 6:2, 6:1).

Warszawianka – Centrum Bydgoszcz 2:1 (Żórawska – Siwert 1:6, 0:6; Sobiecka – Markowska 6:0, 6:2; Sobiecka/Żórawska – Markowska/Siwert 6:3, 6:0).

SKT Sopot – KT Jelenia Góra 2:1 (Stencel – Stanisz 2:6, 5:7; Staniszewska – Lewinska 6:2, 7:6; Staniszewska/Stencel – Lewińska/Stanisz 7:5, 6:3).

ŁKT Łódż – Wawel Kraków 3:0 (Pająk – Leśniak 6:1, 6:0; Halicka – Zdebska 6:0, 6:0; Halicka/Pająk – Leśniak/Zdebska 6:1, 6:0).

PÓŁFINAŁY

Górnik – Warszawianka 3:0 (Lewandowska – Żórawska 6:0, 6:0; Odrzywołek – Sobiecka 6:4, 6:2; Lewandowska/Odrzywołek – Żórawska/Sobiecka 6:4, 6:2).

SKT Sopot – ŁKT Łódż 3:0 (Stencel – Pająk 6:4, 6:4; Staniszewska – Halicka 6:4, 7:5; Stencel/Staniszewska – Pająk/Halicka 6:7, 6:4, 10:8).

POZYCJE 5-8

Centrum – Lechia 3:0 (Siwert – Al. Goławska 6:4, 6:0; Markowska – An. Goławska 4:6, 6:3, 6:3; Markowska/Siwert – Al. Goławska/An. Goławska 7:6, 6:1).

KT Jelenia Góra – Wawel 3:0 (Stanisz – Leśniak 6:2, 6:3; Lewińska – Zdebska 6:1, 6:0; Lewińska/Stanisz – Leśniak/Zdebska 6:1, 6:0).

O SIÓDME MIEJSCE

Lechia – Wawel 3:0 (Al. Goławska – Leśniak 6:1, 6:1; An. Goławska – Zdebska 6:1, 6:2; Al. Goławska/An. Goławska – Leśniak/Zdebska 6:0, 6:0).

O PIĄTĄ LOKATĘ

KT Jelenia Góra – Centrum 2:1 (Stanisz – Siwert 7:6, 6:0; Przybył – Markowska 1:6, 6:3, 2:6; Lewińska/Stanisz – Markowska/Stanisz 6:3, 6:3).

O TRZECIE MIEJSCE

ŁKT Łódż – Warszawianka 2:1 (Pająk – Żórawska 6:0, 6:0; Halicka – Sobiecka 7:6, 3:6, 6:7; Halicka/Pająk – Sobiecka/Żórawska 6:2, 6:3).

FINAŁ

Górnik – SKT Sopot 3:0 (Lewandowska – Stencel 6:1, 6:4; Borgman – Staniszewska 6:1, 6:2; Lewandowska/Odrzywołek – Staniszewska/Stencel 3:6, 6:4, 10:8).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności