Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Halowe drużynowe mistrzostwa Polski młodzików

W Puszczykowie rozgrywane były halowe drużynowe mistrzostwa Polski dziewcząt i chłopców do lat 14.

Wśród dziewcząt złoto wywalczyły zawodniczki Warszawianki: Aleksandra Buchla, Ada Górczyńska i Giulia Zanotto. W finale pokonały Arkę Gdynia.

ĆWIERĆFINAŁY

Arka Gdynia – STT Fakro Nowy Sącz 3:0 (Sierzputowska – Brzeska 6:1, 6:2; Pindelska – Nosal 6:1, 6:1; Pindelska/Sierzputowska – Brzeska/Nosal 6:3, 6:4).

Górnik Bytom – AZS Poznań 2:1 (Grzywocz – Wardejn 6:0, 6:0; Światłoń – Kromolicka 6:2, 4:6, 5:7; Grzywocz/Światłoń – Kromolicka/Wardejn 6:4, 6:0).

Warszawianka – SKT Sopot 2:1 (Buchla – Świtajska 6:2, 6:1; Zanotto – Szczygielska 6:7 (4), 2:6; Buchla/Górczyńska – Szczygielska/Świtajska 3:6, 6:4, 10:7).

MKS Szczawno Zdrój – Mera Warszawa 3:0 (Kądzielewska – Świątek 7:5, 6:1; Rojek – Ciałkowska 6:4, 6:1; Kądzielewska/Rojek – Kiryluk/Świątek 7:5, 6:2).

PÓŁFINAŁY

Arka – Górnik 2:1 (Sierzputowska – Grzywocz 4:6, 6:4, 6:3; Kacprzyk – Światłoń 2:6, 4:6; Pindelska/Sierzputowska – Grzywocz/Światłoń 6:4, 6:2).

Warszawianka – MKS Szczawno Zdrój 3:0 (Buchla – Kądzielewska 6:3, 7:5; Górczyńska – Rojek 6:3, 6:1; Buchla/Zanotto – Kądzielewska/Rojek 7:6 (4), 3:6, 12:10).

MIEJSCA 5-8

Fakro – AZS Poznań 2:1 (Brzeska – Wardejn 1:6, 7:5, 7:5; Nosal – Kromolicka 2:6, 7:5, 6:2; Brzeska/Nosal – Kromolicka/Wardejn 6:4, 5:7, 5:10).

SKT Sopot – Mera 2:1 (Świtajska – Świątek 0:6, 4:6; Szczygielska – Ciałkowska 6:1, 6:1; Szczygielska/Świtajska – Kiryluk/Świątek 6:0, 6:4).

O MIEJSCE 7

Mera – AZS Poznań 3:0 (Świątek – Wardejn 6:2, 6:1; Ciałkowska – Pietraszkiewicz 6:3, 6:4; Ciałkowska/Kiryluk – Kromolicka/Wardejn 7:6 (7), 6:4).

O MIEJSCE 5

SKT Sopot – Fakro 3:0 (Świtajska – Brzeska 7:6 (2), 6:4; Szczygielska – Nosal 6:3, 6:3; Szczygielska/Świtajska – Brzeska/Nosal 7:5, 6:0).

O MIEJSCE 3

MKS Szczawno Zdrój – Górnik 3:0 (Kądzielewska – Grzywocz 6:3, 6:3; Rojek – Światłoń 6:2, 6:2; Kądzielewska/Rojek – Grzywocz/Światłoń 6:2, 6:2).

O MIEJSCE 1

Warszawianka – Arka 2:1 (Buchla – Sierzputowska 7:6(6), 6:2; Zanotto – Pindelska 6:3, 1:6, 5:10; Buchla/Górczyńska – Sierzputowska/Pindelska 4:6, 6:2, 10:5).


W gronie chłopców triumfowali tenisiści UKS Okęcie Sport Warszawa: Robert Wrzesiński i Bartosz Klukowski. Srebro dla UKS Czarna.

ĆWIERĆFINAŁY

UKS Okęcie Sport Warszawa – SKT Sopot (Wrzesiński – Raupuk 6:1, 6:2; Klukowski – Karczmarczyk 6:1, 6:3; Klukowski/Wrzesiński – Kaczmarczyk/Raupuk 3:6, 7:5, 10:4).

TUKS Kozica Piotrków Trybunalski 2:1 (Matuszewski – Franko 6:0, 6:0; Pawlicki – Autuch 6:7 (4), 2:6; Matuszewski/Miller – Autuch/Franko 6:3, 6:3).

UKS Czarna – AZS Poznań 2:1 (Słowik – Kwaśniewski 6:3, 6:3; Zamorski – Tadyszak 2:6, 1:6; Słowik/Śmietana – Kwaśniewski/Tadyszak 6:0, 2:6, 10:4).

Górnik Bytom – Promasters Szczecin 3:0 (Radwan – Filipowski 6:1, 6:0; Hałubiec – Siewiński 6:1, 6:3; Hałubiec/Radwan – Filipowski/Stawski 6:2, 6:4).

PÓŁFINAŁY

Okęcie – Kozica 2:1 (Wrzesiński – Matuszewski 6:0, 6:0; Klukowski – Miller 7:6 (2), 6:3; Klukowski/Wrzesiński – Matuszewski/Miller 4:6, 4:6).

UKS Czarna – Górnik 2:1 (Słowik – Radwan 6:2, 6:1; Śmietana – Hałubiec 1:6, 0:6; Słowik/Śmietana – Hałubiec/Radwan 4:6, 7:6 (4), 10:5).

MIEJSCA 5-8

SKT Sopot – Arka 3:0 (Raupuk – Frano 7:5, 6:1; Karczmarczyk – Parolczyk 6:3, 6:0; Karczmarczyk/Raupuk – Autuch/Franko 6:0, 7:5).

AZS Poznań – Promasters 3:0 (Kwaśniewski – Stawski 6:1, 6:1; Dudek – Filipowski 6:3, 6:2; Kwaśniewski/Tadyszak – Siewiński/Stawski 6:3, 4:6, 10:2).

O MIEJSCE 7

Arka – Promasters 3:0(Franko – Stawski 6:4, 6:0; Autuch – Siewiński 6:2, 6:4; Autuch/Franko – Siewiński/Stawski 3:6, 6:3, 10:3).

O MIEJSCE 5

AZS Poznań – SKT Sopot 2:1 (Kwaśniewski – Raupuk 6:2, 6:2; Łosiak – Karczmarczyk 6:3, 3:6, 5:7; Kwaśniewski/Tadyszak – Kaczmarczyk/Raupuk 7:6 (4), 6:3).

O MIEJSCE 3

Kozica – Górnik 3:0 (Matuszewski – Mol 7:5, 6:2; Miller – Hałubiec 7:5, 6:2; Matuszewski/Miller – Hałubiec/Radwan 6:3, 6:1).

O MIEJSCE 1

Okęcie – UKS Czarna 3:0 (Wrzesiński – Słowik 6:4, 6:1; Klukowski – Zamorski 6:1, 6:3; Klukowski/Wrzesiński – Słowik/Zamorski 6:4, 6:3).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności