Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

Halowe mistrzostwa krasnali w Puszczykowie

W Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie odbyły się halowe mistrzostwa krasnali (do lat 10).

Najwyżej rozstawieni zostali Oskar Grzegorzewski (Morelowa Tennis Club Warszawa) i Goran Zgoła (AZS Poznań). W finale triumfował Oskar (po kreczu Gorana).

Dziewczęta będą walczyły w Puszczykowie w dniach 14-17 lutego. Zgłoszenia do 7 lutego – [email protected] (nazwisko i imię, rocznik, klub, tel. kontaktowy). Zapisanych jest już ponad 40 zawodniczek.

WYNIKI

Pierwsza runda: (1) Grzegorzewski – bye; Sowa – Masier 6:2, 6:3; Berkieta – bye; (16) Surudo – bye; (11) Chęclewski – bye; Dorczyński – bye; Kulpa – Biederman 6:4, 6:1; (7) Kawałkowski – bye; (4) Lechno-Wasiutyński – bye; Skolasiński – M. Ostrowski 6:0, 6:0; Wika-Czarnowski – bye; (15) Barcik – bye; (12) Renkiel – bye; M. Andrzejczak – bye; F. Kowalski – Zbierski 6:1, 6:0; (6) Lange – bye; (5) P. Siejka – bye; Trojanowski – Banaszkiewicz 6:3, 6:0; H. Kwaśniewski – bye; (10) Pankowski – bye; (14) Kilian – bye; Lang – bye; Kaszowski – B. Siejka 6:0, 6:0; (3) Daniłowski – bye; (8) Rogoyski – bye; Allecou – N. Kubka 6:4, 6:1; Włodarczyk – Kolek 6:0, 6:4; (9) Piekarz – bye; (13) Czuber – bye; Czarpacki – bye; Wójcicki – Weiner 6:3, 7:5; (2) G. Zgoła – bye.

Druga runda: Grzegorzewski – Sowa 6:0, 6:0; Berkieta – Surudo 6:3, 6:1; Chęclewski – Dorczyński 6:1, 6:0; Kawałkowski – Kulpa 6:3, 7:5; Lechno-Wasiutyński – Skolasiński 6:0, 6:1; Barcik – Wika-Czarnowski 6:0, 6:0; M. Andrzejczak – Renkiel 6:2, 6:0; Lange – F. Kowalski 6:0, 6:1; P. Siejka – Trojanowski 0:6, 6:4, 10:4; H. Kwaśniewski – Pankowski 6:0, 6:3; Kilian – Lang 6:1, 6:0; Kaszowski – Daniłowski 6:2, 6:2; Rogoyski – Allecou 3:6, 7:6 (4), 10:5; Piekarz – Włodarczyk 6:3, 6:2; Czuber – Czarpacki 6:0, 6:1; G. Zgoła – Wójcicki 6:1, 6:0.

Trzecia runda: Grzegorzewski – Berkieta 6:1, 4:6, 10:7; Kawałkowski – Chęclewski 6:4, 6:4; Lechno-Wasiutyński – Barcik 6:2, 6:0; Lange – M. Andrzejczak 3:6, 7:6 (5), 10:3; H. Kwaśniewski – P. Siejka 6:3, 6:1; Kaszowski – Kilian 6:1, 6:3; Piekarz – Rogoyski 6:0, 6:0; G. Zgoła – Czuber 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Grzegorzewski – Kawałkowski 6:1, 6:0; Lechno-Wasiutyński – Lange 6:0, 6:2; H. Kwaśniewski – Kaszowski 6:1, 6:2; G. Zgoła – Piekarz 6:0, 6:0.

Półfinały: Grzegorzewski – Lechno-Wasiutyński 6:2, 7:6 (3); G. Zgoła – H. Kwaśniewski 6:2, 6:3.

Finał: Grzegorzewski – G. Zgoła 5:5 i krecz Gorana.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności