Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA - POLSKA - SALWADOR W KALISZU: Żuk - Arevalo 7:6 (5), 6:1; Majchrzak - Miralles 6:0, 6:0; ROTTERDAM ATP 500: S. Tsitsipas - Khachanov 4:6, 6:3, 7:5; Rublev - Chardy 7:6 (2), 6:7 (2), 6:4; Coric - Nishikori 7:6 (2), 7:6 (4); Fucsovics - Paul 6:4, 6:3; BUENOS AIRES ATP 250: Schwartzman - Munar 6:2, 7:5; Kecmanovic - Djere 6:4, 7:6 (6); F. Cerundolo - Andujar 1:6, 6:3, 6:2; Ramos-Vinolas - Nagal 4:6, 6:2, 7:5; DOHA WTA 500: Kvitova - Pegula 6:4, 6:4; Muguruza - Azarenka walkower; LYON WTA 250: Tauson - Giorgi 6:3, 6:1; Badosa - Mladenovic 7:5, 6:7 (5), 6:2; Ferro - Burel 2:6, 6:1, 6:3; Golubic - Minnen 6:3, 7:6 (0).

Halowe mistrzostwa Polski juniorów

przez maka

We Wrocławiu rozgrywane są halowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

Zmagania odbywają się w nowoczesnym kompleksie sportowo-rekreacyjnym Matchpoint.

W strefie medalowej wśród chłopców są: Arkadiusz Kocyła, Tomasz Sołtyka, Patryk Pydyszewski i Piotr Barański.

W rywalizacji dziewcząt w walce o końcowe zwycięstwo liczą się: Justyna Król, Magdalena Stencel, Kinga Anusiewicz i Paulina Czarnik.

Zwycięsko przez eliminacje przebrnęli: Rafał Charkiewicz, Maciej Kazanowski, Filip Kaleta, Karol Drzewiecki, Bartosz Pożniak, Daniel Chmielewski, Michał Nispoń i Piotr Jawor.

Do turnieju głównego dziewcząt awansowały: Zuzanna Stelmaszak, Kinga Siemianowska, Hanna Karczewska, Aleksandra Goławska, Karolina Wożniewska, Julia Siwert, Kornelia Staniszewska i Kinga Anusiewicz.

Wyniki

Chłopcy

Pierwsza runda singla: (1) Kocyła – Jawor 6:0, 6:3; Mularczyk – Gajewski 6:3, 6:3; Walków – Tarasiewicz 3:6, 6:2, 6:1; (6) Siekierczak – Dmochowski 6:4, 6:3; (4) Sołtyka – Charkiewicz 6:0, 3:0 i krecz Rafała; Nispoń – D. Chmielewski 6:3, 7:5; Szałas – Kaleta 6:2, 0:6, 6:3; (5) Tokarz – Filipek 6:3, 6:3; Kiraga – (8) D. Wiśniewski 3:6, 6:2, 6:3; Pydyszewski – P. Lutkowski 7:6 (1), 6:1; Dończyk – Łomacki 6:1, 4:6, 6:0; (3) Ciaś – Kazanowski 6:4, 4:6, 6:1; Drzewiecki – (7) Grzesiński 6:2, 7:6 (2); F. Zbroja – Pożniak 6:2, 6:3; Wojnar – Braciszewicz 6:1, 7:5; (2) Barański – Kubach 7:5, 6:3.

Druga runda singla: (1) Kocyła – Mularczyk 6:3, 6:3; (6) Siekierczak – Walków 7:6 (4), 6:3; (4) Sołtyka – Nispoń 6:3, 6:4; (5) Tokarz – Szałas 6:1, 6:2; Pydyszewski – Kiraga 6:2, 6:1; (3) Ciaś – Dończyk 4:6, 6:4, 6:4; F. Zbroja – Drzewiecki 6:3, 6:2; (2) Barański – Wojnar 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały singla: (1) Kocyła – Siekierczak 6:2, 6:1; (4) Sołtyka – (5) Tokarz 7:6 (0), 7:6 (5); Pydyszewski – (3) Ciaś 6:1, 6:0; (2) Barański – F. Zbroja 6:2, 6:4.

Pierwsza runda debla: (1) Barański/Kocyła – Szostak/Zawisza 6:2, 6:4; Gajewski/Walków – Mularczyk/Tokarz 5:7, 6:4, 11:9; (3) Grzesiński/D. Wiśniewski – P. Lutkowski/Łomacki 6:3, 6:2; Pydyszewski/Siekierczak – Kubach/Wojnar 6:4, 7:5; Filipek/Szałas – Stelmaszak/Terczyński 6:2, 6:2; (4) Sołtyka/Tarasewicz – D. Chmielewski/Ł. Chmielewski 6:4, 6:2; Da. Kinastowski/Do. Kinastowski 4:6, 6:4, 10:7 – Dończyk/Dmochowski; (2) Ciaś/F. Zbroja – Kiraga/Miroński 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały debla: (1) Barański/Kocyła – Gajewski/Walków 6:2, 7:5; Pydyszewski/Siekierczak – (3) Grzesiński/D. Wiśniewski 6:4, 6:4; Filipek/Szałas – (4) Sołtyka/Tarasewicz 6:4, 3:6, 11:9; (2) Ciaś/F. Zbroja – Da. Kinastowski/Do. Kinastowski 6:2, 6:3.

Dziewczęta

Pierwsza runda singla: (1) Król – Hudowicz 6:1, 6:2; Robok – Witos 6:1, 6:3; Rosik – Kowalak 7:5, 7:6 (5); Stelmaszak – (7) Magusiak 6:4, 6:2; (3) Stencel – Malowana 6:1, 6:1; Kałuzińska – D. Siemianowska 6:4, 6:2; Siwert – Wożniewska 6:0, 6:1; (6) Tuszyńska – Staniszewska 3:6, 5:1 krecz Kornelii; Anusiewicz – (8) Lewińska 6:1, 6:3; Karczewska – Szuszkiewicz 6:1, 6:3; Śnita – Kocięcka 6:4, 6:0; (4) Odrzywołek – Dolata 6:1, 6:0; K. Kapustka – (5) Kurasz 6:1, 6:2; Żórawska – Skuza 6:2, 6:2; Nalborska – Halicka 6:3, 6:1; (2) Czarnik – Goławska 6:1, 6:1.

Druga runda singla: (1) Król – Robok 6:0, 6:2; Rosik – Stelmaszak 6:0, 6:2; (3) Stencel – Kałuzińska 6:4, 6:1; Siwert – (6) Tuszyńska 6:2, 6:2; Anusiewicz – Karczewska 6:0, 7:6 (6); (4) Odrzywołek – Śnita 2:6, 6:3, 6:2; Żórawska – K. Kapustka 7:6 (5), 7:6 (0); (2) Czarnik – Nalborska 6:1, 7:6 (6).

Ćwierćfinały singla: (1) Król – Rosik 3:6, 6:2, 6:2; (3) Stencel – Siwert 6:3, 6:2; Anusiewicz – (4) Odrzywołek 7:6 (5), 6:2; (2) Czarnik – Żórawska 6:2, 6:1.

Pierwsza runda debla: (1) Król/Odrzywołek – bye; Kocięcka/Witos – Lewińska/Przybył 6:2, 5:7, 10:7; (3) Rosik/Stencel – Karczewska/Żórawska 6:4, 7:5; K. Kapustka/A. Robok – Hudowicz/Kluczyńska 6:3, 6:4; Magusiak/Stelmaszak – Malowana/Ryndak 2:6, 7:5, 10:4; (4) Czarnik/Nalborska – Kowalak/Siwert 6:1, 6:0; Halicka/Śnita – D. Robok/Szuszkiewicz 6:2, 6:2; D. Siemianowska/K. Siemianowska – (2) Dolata/Tuszyńska 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały debla: (1) Król/Odrzywołek – Kocięcka/Witos 6:4, 6:4; (3) Rosik/Stencel – K. Kapustka/A. Robok; (4) Czarnik/Nalborska – Magusiak/Stelmaszak 7:5, 6:1; Halicka/Śnita – D. Siemianowska/K. Siemianowska.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności