Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Halowe mistrzostwa Polski juniorów

przez maka

W Centrum Tenisowym Hart w Zawadzie rozgrywane są halowe mistrzostwa Polski juniorów (do lat 18).

W gronie dziewcząt prezentują się m.in. Patrycja Polańska, Anastazja Shoshyna, Katarzyna Wysoczańska czy Oliwia Szymczuch.

Wśród chłopców w gronie faworytów są Piotr Matuszewski, Przemysław Michocki, Patryk Królik.

Dzikie karty otrzymali Julia Oczachowska, Adrianna Sosnowska, Klara Siłka, Karolina Jaśkiewicz, Piotr Śmietana, Bartosz Łosiak, Mikołaj Wrzoł i Bartłomiej Andrzejczak.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Polańska – Nosek 6:3, 6:1; Jędrzejczak – Zajda 6:4, 6:1; Siłka – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:4; (6) Szymczuch – Rojek 6:3, 6:1; (4) Wysoczańska – Sierzputowska 6:1, 7:5; Falkowska – Furmaniak 6:2, 7:5; Szczygielska – Szmit 7:5, 6:1; (8) Wira – Światłoń 7:5, 6:2; (7) Pindelska – Grzywocz 6:1, 6:3; Kubicz – Kunat 6:0, 6:1; Sosnowska – Kulesza 6:2, 7:6 (5); (3) Iwaniuk – Matuszak 6:2, 6:1; (5) Maślanka – Stepan 6:2, 6:3; Oczachowska – Górczyńska 6:3, 6:4; Bogus – Kacprzyk 6:2, 6:2; (2) Shoshyna – J. Skrzypczyńska 6:1, 6:0.

Druga runda: Polańska – Jędrzejczak 6:4, 6:3; Szymczuch – Siłka 6:2, 7:5; Wysoczańska – Falkowska 6:0, 6:3; Szczygielska – Wira 6:4, 3:6, 7:5; Kubicz – Pindelska 6:1, 6:3; Sosnowska – Iwaniuk 7:6 (2), 6:4; Maślanka – Oczachowska 6:4, 5:7, 7:5; Shoshyna – Bogus 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Szymczuch – Polańska 6:1, 6:3; Wysoczańska – Szczygielska 6:2, 6:2; Sosnowska – Kubicz 4:6, 6:4, 6:4; Shoshyna – Maślanka 6:2, 6:0.

Półfinały: Szymczuch – Wysoczańska; Shoshyna – Sosnowska.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – Jantos 6:4, 6:3; Kaczmarek – Wrzoł 6:4, 6:2; B. Andrzejczak – Zapała 6:3, 3:6, 6:3; Morawski – (7) Piątek 7:6 (5), 6:2; Słowik – (4) Smolicki 6:3, 7:5; Wożnicki – Berszakiewicz 6:4, 6:0; Śmietana – Kimaszewski 3:6, 6:1, 6:1; (5) Krawczyński – Jan Gieysztor 6:2, 6:3; (8) W. Adamek – Tadyszak 6:2, 6:2; Mol – Kościk 6:0, 6:0; Karczmarczyk – Pyrkosz; (3) Królik – A. Pawlicki 6:2, 6:4; Kozielski – (6) Maroszek 6:3, 6:7 (7), 6:4; Łosiak – Bienkiewicz 3:6, 6:3, 7:5; M. Kwaśniewski – Filar 6:0, 6:3; (2) Michocki – Dopierała 6:4, 6:1.

Druga runda: P. Matuszewski – Kaczmarek 7:6 (4), 6:1; Morawski – B. Andrzejczak 7:5, 7:6 (5); Słowik – Wożnicki 6:3, 6:0; Krawczyński – Śmietana 6:2, 6:3; Mol – W. Adamek 6:2, 6:0; Królik – Karczmarczyk 2:6, 6:1, 6:1; Kozielski – Łosiak 1:6, 7:6 (5), 7:6 (4); Michocki – M. Kwaśniewski walkower.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski – Morawski; Słowik – Krawczyński; Królik – Mol; Michocki – Kozielski.


DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Polańska/Wysoczańska – bye; Sierzputowska/Szczygielska – Grzywocz/Maślanka 1:6, 7:5, 11:9; (3) Szymczuch/Wira – bye; Falkowska/Górczyńska – K. Jaśkiewicz/Kunat 6:4, 6:0; Oczachowska/Siłka – Nosek/Stepan 7:6 (2), 6:4; Kubicz/Matuszak – (4) Kacprzyk/Kulesza 6:1, 6:4; Światłoń/Zajda – Pindelska/Sosnowska 2:6, 6:3, 10:3; (2) Iwaniuk/Rojek – bye.

Ćwierćfinały: Sierzputowska/Szczygielska – Polańska/Wysoczańska 4:6, 7:6 (1), 10:4; Szymczuch/Wira – Falkowska/Górczyńska 6:4, 6:3; Oczachowska/Siłka – Kubicz/Matuszak 3:6, 6:3, 10:8; Światłoń/Zajda – Iwaniuk/Rojek 1:6, 7:6 (4), 10:7.

Półfinały: Sierzputowska/Szczygielska – Szymczuch/Wira; Oczachowska/Siłka – Światłoń/Zajda.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Matuszewski/Michocki – bye; Słowik/Śmietana – Maroszek/Mol walkower; (4) W. Adamek/Kaczmarek – Krawczyński/Radwan 6:3, 5:7, 10:6; Dopierała/Morawski – Bienkiewicz/Pyrkosz 6:0, 6:3; Berszakiewicz/Jantos – Gieysztor/Gieysztor 6:2, 6:3; (3) Piątek/Zapała – B. Andrzejczak/Kimaszewski 6:3, 7:5; Kościk/Wożnicki – Kwaśniewski/A. Pawlicki walkower; (2) Królik/Smolicki – Karczmarczyk/Łosiak 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Matuszewski/Michocki – Słowik/Śmietana 6:2, 6:4; Adamek/Kaczmarek – Dopierała/Morawski 3:6, 6:1, 10:8; Berszakiewicz/Jantos – Piątek/Zapała 6:3, 6:2; Królik/Smolicki – Kościk/Wożnicki 6:1, 6:3.

Półfinały: Matuszewski/Michocki – Adamek/Kaczmarek; Berszakiewicz/Jantos – Królik/Smolicki.


ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Sierzputowska – bye; K. Wiśniewska – Salwa 6:1, 6:2; Matuszak – bye; Podbioł – Jurczak 6:4, 6:4; Światłoń – bye; Baduchowska – K. Chmielowska 7:5, 6:4; Grzywocz – bye; Mencwel – Wiącek 6:0, 6:3; J. Skrzypczyńska – bye; Stępnik – Szeibe 6:2, 6:1; Kostka – bye; Zajda – N. Komar 6:0, 6:0; Ciura – N. Chmielowska 6:2, 6:2; Szmit – Komorowska 6:4, 6:2; Nosal – Wiewiór 6:4, 7:6 (5); Górczyńska – Stosiek 6:0, 6:0.

Druga runda: Sierzputowska – K. Wiśniewska 7:5, 6:2; Matuszak – Podbioł 6:0, 6:2; Światłoń – Baduchowska 6:3, 6:0; Grzywocz – Mencwel 7:5, 6:3; J. Skrzypczyńska – Stępnik 6:1, 6:0; Zajda – Kostka 6:0, 6:0; Szmit – Ciura 6:1, 6:0; Górczyńska – Nosal 6:1, 6:2.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Mol – bye; Podczaski – Mazurek 6:2, 6:2; A. Pawlicki – Radwan 6:2, 4:6, 6:2; Pyrkosz – Kulikowski 6:1, 7:5; Dopierała – Piętka 6:1, 6:2; Leśniewicz – Malmon 6:4, 6:3; Filar – Piekarek 1:6, 6:4, 6:3; Zamorski – Gryszczuk 6:1, 6:0; Kościk – J. Andrzejczak 6:0, 6:0; Stach – Filipowski 4:6, 6:2, 7:5; Bienkiewicz – Krzeptowski 6:1, 6:7 (3), 6:3; Józ. Gieysztor – Bujakiewicz 6:3, 6:3; Wożnicki – Lainer 6:0, 6:1; Kaszuba – Wawrzynek 6:1, 6:2; Dworak – Kubicz 6:3, 6:4; Kimaszewski – F. Szic 6:1, 6:0.

Druga runda: Mol – Podczaski 6:0, 6:2; A. Pawlicki – Pyrkosz 6:4, 7:6 (13); Dopierała – Leśniewicz 6:3, 6:2; Filar – Zamorski 6:2, 6:7 (1), 6:0; Kościk – Stach 6:3, 6:1; Bienkiewicz – Józ. Gieysztor 6:1, 6:4; Wożnicki – Kaszuba 6:1, 6:0; Kimaszewski – Dworak 6:4, 6:7 (4), 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności