Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Halowe mistrzostwa Polski kadetów w Toruniu

przez maka

W Toruniu rozegrano halowe mistrzostwa Polski kadetów (do lat 16).

Już w ćwierćfinale zmierzyli się faworyci do złota w turnieju chłopców. Kacper Żuk (Legia Warszawa) pokonał Konrada Fryze (Return Radom), a następnie sięgnął po tytuł. W finale nie dał szans Michałowi Sikorskiemu (MKT Łódż).

W gronie dziewcząt Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań) wygrała w finale z Julią Oczachowską (Goplania Inowrocław).

W grach podwójnych triumfowali Rutkowska i Daria Kuczer (Promasters Szczecin) oraz Fryze i Marcin Skowroński (Return Radom).

SINGIEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – Greshnikova 6:0, 6:0; Wilk – Wierzbowska 6:4, 2:6, 6:1; N. Komar – Ciura 7:5, 6:4; (6) Zajda – Bednarczyk 7:6 (5), 6:1; (3) Sosnowska – Wygoda 6:0, 6:2; Światłoń – M. Komar 6:3, 6:4; K. Wiśniewska – Zając 6:1, 6:4; (5) K. Jaśkiewicz – Kostuj 6:1, 6:0; (7) Falkowska – Kunat 7:6 (6), 6:2; Bogucka – Szczepańska 6:1, 6:1; Podlińska – Komorowska 6:2, 6:0; (4) Kuczer – Makal 6:1, 6:0; (8) Siłka – Kiryluk 6:0, 6:0; Piątek – Marut 6:4, 3:6, 6:2; Paczena – Walczak 6:0, 6:1; (2) Rutkowska – Nadajewska 6:3, 6:2.

Druga runda: Oczachowska – Wilk 6:1, 6:3; Zajda – N. Komar 6:4, 7:5; Sosnowska – Światłoń 7:5, 4:6, 6:0; K. Jaśkiewicz – K. Wiśniewska 6:3, 7:5; Falkowska – Bogucka 6:1, 6:2; Kuczer – Podlińska 5:7, 6:3, 6:2; Siłka – Piątek 6:1, 6:0; Rutkowska – Paczena 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Zajda 6:3, 6:4; Sosnowska – K. Jaśkiewicz 0:6, 6:2, 7:5; Kuczer – Falkowska 6:4, 6:3; Rutkowska – Siłka 6:3, 6:3.

Półfinały: Oczachowska – Sosnowska 5:7, 7:6 (9), 6:2; Rutkowska – Kuczer 6:2, 6:2.

Finał: Rutkowska – Oczachowska 2:6, 6:3, 6:0.

SINGIEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze – Jankowiak 7:6 (3), 6:3; Paluch – Lesman 6:1, 6:4; Kaszuba – Franko 7:5, 6:3; Żuk – (8) Kubicz 6:1, 6:0; (4) Grzegorczyk – Kotwicki 6:3, 6:3; Michalski – Piekarek 6:3, 7:5; Godek – Błaszczyk 6:4, 6:1; (6) A. Pawlicki – Skutella 2:6, 7:6 (6), 6:1; A. Kwiatkowski – (5) Wrzoł 6:7 (3), 7:5, 6:3; Skonieczny – Pyrkosz 1:6, 6:4, 3:5 i krecz Andrzeja; Dworak – Sadal 6:1, 6:3; (4) Sikorski – Lalek 6:2, 6:2; (7) Łosiak – Krzystek 6:1, 6:4; Andrzejczak – Kozioł 6:2, 6:4; Mikuła – Bienkiewicz 6:3, 6:4; (2) Skowroński – Nalewajko 6:0, 6:1.

Druga runda: Fryze – Paluch 6:2, 7:6 (4); Żuk – Kaszuba 6:2, 6:1; Michalski – Grzegorczyk 6:2, 6:3; Godek – A. Pawlicki 6:2, 7:6 (2); A. Kwiatkowski – Skonieczny 6:1, 6:3; Sikorski – Dworak 6:1, 6:4; Andrzejczak – Łosiak 7:6 (3), 0:6, 6:3; Skowroński – Mikuła 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Żuk – Fryze 6:1, 6:2; Michalski – Godek 7:6 (6), 6:2; Sikorski – Kwiatkowski 6:0, 6:2; Skowroński – Andrzejczak 6:2, 6:4.

Półfinały: Żuk – Michalski 6:1, 6:1; Sikorski – Skowroński 6:2, 6:4.

Finał: Żuk – Sikorski 6:0, 6:0.


DEBEL KADETEK

Pierwsza runda: (1) Kuczer/Rutkowska – bye; Bednarczyk/Kunat – Komorowska/Piątek 6:3, 3:6, 10:1; (3) Oczachowska/Siłka – Szczepańska/Wygoda 6:1, 6:2; Kostuj/Światłoń – Bogucka/Kiryluk 1:6, 7:5, 10:8; Ciura/Falkowska – N. Komar//Makal 6:3, 6:0; (4) Podlińska/Wilk – M. Komar/Zając 6:1, 6:0; Paczena/Zajda – Walczak/K. Wiśniewska 6:4, 6:3; (2) K. Jaśkiewicz/Sosnowska – Maliszewska/Marut 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Kuczer/Rutkowska – Bednarczyk/Kunat 6:2, 6:1; Oczachowska/Siłka – Kostuj/Światłoń 6:4, 6:1; Podlińska/Wilk – Ciura/Falkowska 6:2, 6:2; K. Jaśkiewicz/Sosnowska – Paczena/Zajda 6:4, 7:5.

Półfinały: Kuczer/Rutkowska – Oczachowska/Siłka 7:5, 6:1; Podlińska/Wilk – K. Jaśkiewicz/Sosnowska 6:4, 6:4.

Finał: Kuczer/Rutkowska – Podlińska/Wilk 6:2, 6:3.

DEBEL KADETÓW

Pierwsza runda: (1) Fryze/Skowroński – bye; Michalski/Paluch – Andrzejczak/Godek 6:1, 6:4; (4) Franko/Łosiak – Krzystek/Lalek 6:1, 6:2; Skonieczny/Skutella – Piekarek/Pyrkosz walkower; A. Kwiatkowski/Mikuła – Dworak/Kubicz 7:6 (5), 3:6, 10:7; (3) Jankowiak/A. Pawlicki – Sikorski/Żuk 6:3, 7:6 (4); Błaszczyk/Sadal – Bienkiewicz/Lesman 7:5, 6:4; (2) Grzegorczyk/Wrzoł – bye.

Ćwierćfinały: Fryze/Skowroński – Michalski/Paluch 6:1, 6:3; Skonieczny/Skutella – Franko/Łosiak 6:4, 7:6 (1); A. Kwiatkowski/Mikuła – Jankowiak/A. Pawlicki 6:3, 3:6, 11:9; Grzegorczyk/Wrzoł – Błaszczyk/Sadal 6:2, 6:2.

Półfinały: Fryze/Skowroński – Skonieczny/Skutella 7:5, 6:2; Grzegorczyk/Wrzoł – A. Kwiatkowski/Mikuła 6:4, 6:1.

Finał: Fryze/Skowroński – Grzegorczyk/Wrzoł 6:1, 6:2.


KWALIFIKACJE KADETEK

Pierwsza runda: K. Wiśniewska – bye; Wierzbowska – M. Jaśkiewicz 6:1, 6:0; M. Komar – Danielewicz 6:0, 6:0; Kostuj – Nieznalska 6:3, 6:1; Nadajewska – Maliszewska 6:0, 6:0; Makal – Drobko 6:0, 6:0; Szczepańska – Rudnicka 6:0, 6:3; Greshnikova – K. Wilczyńska 6:3, 6:4.

KWALIFIKACJE KADETÓW

Pierwsza runda: Kozioł – P. Chmielewski 3:6, 6:3, 6:0; Paluch – Śliwiński 6:4, 6:2; Kotwicki – Pręcikowski 7:5 6:2; Andrzejczak – Wojciechowski 6:0, 6:0; Godek – Garwacki 6:3, 6:3; Kaszuba – Góral 6:1, 6:0; A. Kwiatkowski – Ciecierski 2:0 i krecz Mateusza; Nalewajko – Stec 6:4, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności