Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Hurkacz - Zeppieri 7:5, 6:2, 7:5; Ruud - Tsonga 6:7 (6), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0); Medvedev - Bagnis 6:2, 6:2, 6:2; Rune - Shapovalov 6:3, 6:1, 7:6 (4); Djere - Berankis 6:4, 6:4, 6:4; Gasquet - L. Harris 6:1, 6:3, 6:4; Ivashka - Paire 6:3, 7:5, 1:6, 7:5; Bublik - Rinderknech 6:2, 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Humbert 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2; Korda - Millman 6:1, 7:5, 7:6 (6); Laaksonen - P. Martinez 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1); J. Sousa - Tseng 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4; Rublev - Kwon 6:7 (5), 6:3, 6:2, 6:4; Molcan - Coria 6:3, 6:4, 3:6, 6:3; Garin - Paul 5:7, 6:1, 6:2, 6:3; Goffin - Lehecka 6:4, 4:6, 6:4, 6:4; Sonego - Gojowczyk 6:2, 6:2, 6:1; Delbonis - Mannarino 6:1, 7:6 (1), 6:2; Tiafoe - Bonzi 7:5, 7:5, 7:6 (5); Badosa - Ferro 6:2, 6:0; Zidansek - C. Liu 6:2, 6:2; Pegula - Q. Wang 6:2, 6:4; Rogers - Martincova 6:4, 6:3; Sherif - Kostyuk 6:3, 7:5; Keys - Kalinskaya 6:3, 3:6, 6:4; Garcia - Townsend 6:3, 6:4; Rybakina - Rus 6:1, 5:7, 6:2; Alexandrova - Minnen 7:5, 6:3; Volynets - Golubic 6:2, 2:6, 6:1; Pliskova - Andrianjafitrimo 2:6, 6:3, 6:1; Cornet - Doi 6:2, 6:0; Ostapenko - Bronzetti 6:1, 6:4; Putintseva - Bara 6:3, 6:1; Kalinina - Baptiste 5:2 i krecz Amerykanki; Collins - Tomova 6:0, 6:4; Krunic - Rakhimova 6:4, 6:3; Begu - Paolini 4:6, 6:1, 7:6 (5); Giorgi - S. Zhang 3:6, 6:2, 6:2; Brengle - Buzarnescu 6:1, 6:2; Juvan - Selekhmetova 7:5, 7:6 (4).

Halowe mistrzostwa Polski kadetów – wyniki

W Pabianicach odbyły się halowe mistrzostwa Polski do lat 16.

W finale dziewcząt Dorota Szczygielska (SKT Sopot) pokonała Oliwię Szymczuch (Grzegórzecki Kraków).

W gronie chłopców Michał Dembek (Mera Warszawa) w decydującym pojedynku wygrał z Hubertem Hurkaczem (KKT Wrocław).

W grach podwójnych triumfowali Patrycja Polańska (Return Radom) i Szymczuch oraz Hurkacz i Mateusz Lipiński (Legia Warszawa).

SINGIEL

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Iwaniuk – Marciniak 6:3, 6:4; A. Świątek – Górczyńska 5:7, 6:3, 6:2; Grzywocz – Jędrzejczak 7:5, 6:3; (5) Buczyńska – Szmit 6:1, 6:2; Sierzputowska – (3) Polańska 3:6, 6:3, 7:5; Szymczuch – Stepan 6:2, 6:0; Buchla – Rojek 6:1, 7:5; (7) Fręch – Kurzawa 6:0, 6:0; (6) J. Zawadzka – Dyba 6:2, 4:6, 6:1; Silwanowicz – Matuszak 6:0, 6:1; Wira – Gergont 7:6 (9), 6:1; Szczygielska – (4) Nosek 4:6, 6:1, 6:4; Maślanka – (8) Błaś 6:2, 6:0; Kubicz – Kądzielewska 6:3, 6:2; Kulik – K. Kowalska 6:0, 6:0; (2) Wysoczańska – Pindelska 7:5, 6:3.

Druga runda dziewcząt: A. Świątek – Iwaniuk 6:3, 6:4; Buczyńska – Grzywocz 6:1, 6:3; Szymczuch – Sierzputowska 6:1, 6:2; Fręch – Buchla 6:4 6:2; J. Zawadzka – Silwanowicz 6:4, 6:4; Szczygielska – Wira 6:2, 6:3; Kubicz – Maślanka 4:6, 6:2, 6:4; Kulik – Wysoczańska 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały dziewcząt: Buczyńska – A. Świątek 6:2, 6:4; Szymczuch – Fręch 6:3, 6:3; Szczygielska – J. Zawadzka 6:3, 6:3; Kubicz – Kulik 7:6 (5), 6:4.

Półfinały dziewcząt: Szymczuch – Buczyńska 6:4, 7:6 (4); Szczygielska – Kubicz 2:6, 6:4, 6:3.

Finał: Szczygielska – Szymczuch 6:4, 7:6 (4).

Pierwsza runda chłopców: (1) Hurkacz – Kwaśniewski 6:4, 6:4; Śmietana – Kościk 6:0, 6:0; Smolicki – Karwowski 6:0, 6:2; (5) A. Kowalski – P. Kowalski 6:1, 6:2; (3) Królik – Piątek 6:4, 6:1; Wożnicki – Miller 6:0, 6:3; Radwan – Lipiński 6:1, 6:1; W. Adamek – (7) Walkusz 6:0, 6:3; (6) Krawczyński – Bieńkowski 6:3, 6:3; Słowik – Lesman 6:2, 6:2; Bareja – A. Kaczmarek 7:5, 6:3; (4) Michocki – Zapała 6:2, 6:1; (8) P. Matuszewski – Dopierała 6:0, 6:2; Jantos – Malmon 6:2, 6:1; Raupuk – Klukowski 6:1, 6:1; (2) Dembek – Kozielski 6:2, 6:2.

Druga runda chłopców: Hurkacz – Śmietana 6:0, 6:1; Smolicki – A. Kowalski 6:2, 6:7 (5), 7:6 (4); Królik – Wożnicki 6:3, 6:3; W. Adamek – Radwan 6:3, 6:3; Krawczyński – Słowik 6:2, 6:3; Michocki – Bareja 6:2, 6:3; P. Matuszewski – Jantos 6:4, 6:2; Dembek – Raupuk 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały chłopców: Hurkacz – Smolicki 6:1, 6:2; Królik – W. Adamek 6:2, 6:2; Michocki – Krawczyński 6:2, 6:3; Dembek – P. Matuszewski 6:3, 6:1,

Półfinały chłopców: Hurkacz – Królik 7:5, 6:1; Dembek – Michocki 6:4, 5:7, 6:1.

Finał: Dembek – Hurkacz 3:6, 6:4, 7:5.

DEBEL

Pierwsza runda dziewcząt: (1) Buczyńska/Fręch – Marciniak/Wira 6:1, 7:5; Polańska/Szymczuch – Gergont/Wardejn 6:1, 6:3; (3) Iwaniuk/Silwanowicz – Górczyńska/A. Świątek 7:5, 6:4; Kądzielewska/Szczygielska – Dyba/Matuszak 6:3, 4:6, 10:8; Grzywocz/Maślanka – K. Kowalska/Stepan 6:2, 6:3; (4) Nosek/Sierzputowska – Brzeska/Kubicz 4:6, 6:3, 11:9; Jędrzejczak/Pindelska – Jurek/Kurzawa 6:1, 6:2; (2) Błaś/J. Zawadzka – Kulik/Szmit 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały dziewcząt: Polańska/Szymczuch – Buczyńska/Fręch 6:3, 0:6, 10:7; Iwaniuk/Silwanowicz – Kądzielewska/Szczygielska 6:1, 6:3; Nosek/Sierzputowska 6:4, 6:3; Jędrzejczak/Pindelska – Błaś/J. Zawadzka 6:1, 7:5.

Półfinały dziewcząt: Polańska/Szymczuch – Iwaniuk/Silwanowicz 6:2, 6:4; Nosek/Sierzputowska – Jędrzejczak/Pindelska 7:6 (5), 6:3.

Finał dziewcząt: Polańska/Szymczuch – Nosek/Sierzputowska 6:2, 6:1.

Pierwsza runda chłopców: (1) Dembek/Królik – bye; W. Adamek/A. Kaczmarek – P. Kowalski/Malmon 6:4, 6:3; (3) P. Matuszewski/Michocki – bye; Raupuk/Śmietana – Kozielski/Radwan 6:6, 6:4; Jantos/Smolicki – Lesman/Śliwiński 6:0, 6:3; (4) A. Kowalski/Walkusz – Miller/Słowik 6:3, 6:2; Krawczyński/Piątek – Wożnicki/Zapała 6:1, 6:3; (2) Hurkacz/Lipiński – bye.

Ćwierćfinały chłopców: Dembek/Królik – W. Adamek/A. Kaczmarek 6:1, 6:4; P. Matuszewski/Michocki – Raupuk/Śmietana 6:1, 6:2; A. Kowalski/Walkusz – Jantos/Smolicki 5:7, 7:6 (5), 10:6; Hurkacz/Lipiński – Krawczyński/Piątek 6:1, 6:3.

Półfinały chłopców: Dembek/Królik – P. Matuszewski/Michocki 6:3, 2:6, 10:5; Hurkacz/Lipiński – A. Kowalski/Walkusz 5:7, 6:2, 10:8.

Finał chłopców: Hurkacz/Lipiński – Dembek/Królik 6:2, 6:1.

ELIMINACJE

Pierwsza runda dziewcząt: Kusz – bye; Rojek – Wardejn 6:2, 6:3; Silwanowicz – Gzik 6:0, 6:0; Jastrzębska – Bogucka 6:2, 6:3; Górczyńska – Szymańska 6:0, 3:0 i krecz Julii; Nosal – Mencwel 6:2, 7:5; Wira – Salwa 6:1, 6:2; Brzeska – An. Goławska 6:4, 6:4; Marciniak – Zanotto 6:3, 2:6, 6:4; Stępnik – Jurek 6:3, 2:6, 7:6 (6); Kubicz – Wójciak 6:4, 6:3; Kostek – Bukowska 6:2, 6:2; Dyba – Samonek 6:1, 6:3; Foryś – Światłoń 6:1, 6:0; Furmaniak – Wygoda 6:1, 6:1; Stepan – Szuszkiewicz 6:1, 6:1.

Druga runda dziewcząt: Rojek – Kusz 6:3, 6:1; Silwanowicz – Jastrzębska 6:4, 6:4; Górczyńska – Nosal 6:3, 7:6 (3); Wira – Brzeska 6:3, 6:2; Marciniak – Stępnik 6:0, 6:1; Kubicz – Kostek 6:0, 6:1; Dyba – Foryś 6:3, 4:6, 6:2; Stepan – Furmaniak 6:0, 2:6, 6:1.

Pierwsza runda chłopców: Karwowski – bye; Sobieraj – Dworak 6:4, 6:2; Kozielski – Solarski 6:0, 6:2; Jędruszczak – Zalewski 6:3, 6:0; Dopierała – Mucha 6:2, 6:1; Wojtaś – Podczaski 6:0, 6:1; Kościk – Kun Tan 6:4, 1:6, 6:2; J. Gieysztor – Kałasza 6:2, 6:0; Raupuk – Stach 6:1, 7:5; Kulikowski – Bujakiewicz 6:1, 6:3; Kwaśniewski – Janiec 6:0, 6:0; Hałubiec – Osiecki 6:3, 2:6, 6:1; Łobos – Raptis 6:0, 6:1; P. Kowalski – Kimaszewski 6:3, 6:2; Malmon – Reszczyński 6:1, 6:1; Autuch – Józ. Gieysztor 6:2, 6:2.

Druga runda chłopców: Karwowski – Sobieraj 6:2, 6:3; Kozielski – Jędruszczak 7:5, 6:4; Dopierała – Wojtaś 6:3, 6:2; Kościk – J. Gieysztor 6:3, 6:1; Raupuk – Kulikowski 6:0, 6:0; Kwaśniewski – Hałubiec 4:6, 6:4, 6:4; P. Kowalski – Łobos 6:4, 6:2; Malmon – Autuch 6:2, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności