Polski Tenis

WYNIKI

RZYM WTA 1000: Świątek - Andreescu 7:6 (2), 6:0; Sabalenka - Anisimova 4:6, 6:3, 6:2; Jabeur - Sakkari 1:6, 7:5, 6:1; RZYM ATP 1000: S. Tsitsipas - Sinner 7:6 (5), 6:2; A. Zverev - Garin 7:5, 6:2; Ruud - Shapovalov 7:6 (7), 7:5; PARYŻ WTA 125: A. Bogdan - Fręch 6:2, 6:4; Haddad Maia - Jacquemot 4:6, 6:1, 6:4; C. Liu - Gracheva 6:4, 7:5; KARLSRUHE WTA 125: Sherif - Udvardy 6:4, 7:6 (5); Friedsam - Van Uytvanck 7:6 (2), 6:7 (5), 6:3; Pera - Hontama 7:5, 7:5; Bondar - Lys 6:0, 7:5; Friedsam - Galfi 6:3, 7:6 (1).

Halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn

W Sopocie odbyły się halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

Złote medale w singlach wywalczyli Katarzyna Kawa (AZS Poznań) i Grzegorz Panfil (Górnik Bytom). W finałach pokonali Sylwię Zagórską i Piotra Gadomskiego (oboje AZS Poznań).

W grze podwójnej triumfowali Kawa i Zagórska oraz Gadomski i Maciej Smoła (AZS Poznań).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Zagórska – Sierzputowska 6:0, 6:2; Korzeniak – Gałka 6:1, 6:1; Przybylska – Kostencka 6:2, 6:3; Nosek – (8) Lisiecka 7:5, 6:3; (4) M. Lewandowska – Pająk 6:1, 1:6, 6:3; Szczygielska – An. Goławska 7:5, 6:3; Nowicka – A. Zawadzka 6:1, 6:4; Rustecka – (7) Markowska 7:6 (5), 7:5; Bieńkowska – (5) Sobiecka 6:3, 6:3; Buczyńska – Cichoń 6:3, 7:6 (5); Fręch – Siwert 6:2, 6:0; (3) Stencel – Kowalak 6:0, 6:0; (6) Kołat – Siara 6:0, 6:0; Sekrecka – Halicka 6:2, 3:6, 7:5; Kaleta – Al. Goławska 6:4, 6:0; (2) Kawa – Rynkiewicz 6:1, 6:0.

Druga runda: Zagórska – Korzeniak 7:5, 7:6 (7); Nosek – Przybylska 6:2, 6:2; M. Lewandowska – Szczygielska 6:3, 6:3; Nowicka – Rustecka 6:2, 6:2; Buczyńska – Bieńkowska 2:6, 6:3, 6:2; Stencel – Fręch 6:2, 6:1; Kołat – Sekrecka 6:2, 6:1; Kawa – Kaleta 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Zagórska – Nosek 6:0, 6:1; M. Lewandowska – Nowicka 6:3, 6:3; Stencel – Buczyńska 6:7 (5), 6:2, 7:6 (2); Kawa – Kołat 6:1, 4:6, 7:5.

Półfinały: Zagórska – M. Lewandowska 6:1, 6:3; Kawa – Stencel 6:0, 6:4.

Finał: Kawa – Zagórska 6:2, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Panfil – D. Lipka 6:4, 6:2; Dończyk – B. Dzudzewicz 6:3, 3:6, 6:1; Drzewiecki – Teurer 3:6, 6:2, 6:4; (7) Majchrowicz – Barański 6:4, 1:6, 6:3; (4) Kapaś – O. Szabo 6:2, 6:1; Krzyszkowski – Gryńkowski 6:2, 6:2; Szmigiel – Dziedzic 7:6 (3), 5:7, 6:2; Smoła – (8) Jędruszczak 6:3, 6:7 (1), 6:3; (6) W. Lutkowski – Bukowski 4:6, 6:2, 6:3; Kon. Mularczyk – Iżycki 6:3, 7:5; Pokrywka – Bujdo 6:3, 6:4; (3) Kocyła – Szmyrgała 6:3, 6:1; (5) Ciaś – Wojnar 6:3, 6:2; Łomacki – Filipek 6:1, 6:2; Janik – Stefaniak 6:4, 6:7 (3), 6:3; (2) Gadomski – Jabłoński 6:4, 6:3.

Druga runda: Panfil – Dończyk 6:4, 6:2; Majchrowicz – Drzewiecki 6:2, 4:6, 6:4; Kapaś – Krzyszkowski 6:3, 6:2; Smoła – Szmigiel 6:0, 6:1; W. Lutkowski – Kon. Mularczyk 6:4, 6:4; Pokrywka – Kocyła 6:2, 6:0; Ciaś – Łomacki 6:4, 6:4; Gadomski – Janik 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Panfil – Majchrowicz 6:3, 6:4; Kapaś – Smoła 6:3, 6:4; W. Lutkowski – Pokrywka 7:5, 6:4; Gadomski – Ciaś 4:6, 6:3, 6:4.

Półfinały: Panfil – Kapaś 6:4, 6:4; Gadomski – W. Lutkowski 6:2, 6:3.

Finał: Panfil – Gadomski 6:4, 6:4.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa/Zagórska – bye; Bieńkowska/Al. Goławska – An. Goławska/K. Kowalska 6:0, 6:1; (3) Nowicka/Pająk – Buczyńska/Nosek 6:2, 3:6, 10:5; Fręch/Kaleta – Markowska/Rynkiewicz 6:1, 6:3; Halicka/Przybylska – Pindelska/Sierzputowska 6:2, 3:6, 10:6; (3) Cichoń/Sekrecka – Gałka/A. Zawadzka 6:1, 6:4; Kołat/Niemiec – Siara/Sobiecka 6:1, 6:0; (2) M. Lewandowska/Stencel – Rustecka/Siwert 6:7 (4), 6:1, 10:5.

Ćwierćfinały: Kawa/Zagórska – Bieńkowska/Al. Goławska 6:1, 6:2; Fręch/Kaleta – Nowicka/Pająk 6:0, 7:6 (5); Cichoń/Sekrecka – Halicka/Przybylska 6:4, 6:2; Kołat/Niemiec – M. Lewandowska/Stencel 1:6, 6:3, 12:10.

Półfinały: Kawa/Zagórska – Fręch/Kaleta 3:6, 6:3, 10:4; Kołat/Niemiec – Cichoń/Sekrecka 6:3, 3:0 i krecz rywalek.

Finał: Kawa/Zagórska – Kołat/Niemiec 6:4, 6:3.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kapaś/Panfil – Dziedzic/Łomacki 6:3, 4:6, 10:5; Bujdo/Szmigiel – W. Lutkowski/Majchrowicz 7:6 (3), 6:3; (3) Janik/Kocyła – Drelich/D. Lipka 1:6, 6:0, 10:2; Drzewiecki/Nispoń – Bukowski/Ciaś 7:6 (2), 6:4; Kon. Mularczyk/Stefaniak – Filipek/Wojnar 6:0, 6:1; (4) Jędruszczak/Pokrywka – F. Plewiński/O. Szabo 6:1, 6:4; Barański/Dończyk – B. Dzudzewicz/Gryńkowski 7:5, 6:0; (2) Gadomski/Smoła – Jabłoński/Kroczek 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Kapaś/Panfil – Bujdo/Szmigiel 6:4, 6:2; Drzewiecki/Nispoń – Janik/Kocyła 3:6, 6:3, 10:5; Jędruszczak/Pokrywka – Kon. Mularczyk/Stefaniak 6:4, 6:3; Gadomski/Smoła – Barański/Dończyk 7:5, 6:3.

Półfinały: Kapaś/Panfil – Drzewiecki/Nispoń 6:1, 6:1; Gadomski/Smoła – Jędruszczak/Pokrywka 6:3, 6:4.

Finał: Gadomski/Smoła – Kapaś/Panfil 7:6 (5), 6:2.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: Kołat – bye i awans; Nosek – bye i awans; Rustecka – bye i awans; Kaleta – Kowalak 6:3, 6:4; Cichoń – Dembek 6:1, 6:0; Kostencka – Parchowska 6:2, 6:3; Sierzputowska – K. Kowalska 6:2, 6:0; Siara – Pindelska 6:4, 6:7 (6), 6:0.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Kroczek – Madajewski 6:1, 6:3; Zaorski – Autuch 6:4, 6:1; Drelich – Chojnowski 6:4, 2:6, 6:1; O. Szabo – D. Lamczyk 6:2, 6:2; Ronduda – Tarasewicz 3:6, 6:4, 7:5; D. Lipka – Nispoń 6:2, 6:3; Sarysz – F. Lamczyk 6:1, 6:3; Rajski – Gałązka 6:2, 7:5; Krzyszkowski – P. Zbroja 6:2, 6:0; Pyla – F. Plewiński 6:4, 3:6, 6:3; Bukowski – Owczarz 4:6, 6:2, 6:4.

Druga runda: B. Dzudzewicz – Kroczek 7:6 (5), 7:6 (2); Dziedzic – Zaorski 7:5, 7:6 (2); Drzewiecki – Drelich 6:0, 6:1; O. Szabo – Iżycki 6:4, 6:3; Stefaniak – Ronduda 6:3, 6:2; D. Lipka – Sarysz 6:1, 6:0; Krzyszkowski – Rajski 7:6 (3), 6:4; Bukowski – Pyla 6:1, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności