Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn w Bydgoszczy

przez maka

W Bydgoszczy odbyły się halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn Ostromecko Cup 2014.

Zawody rozegrano na czterech dywanowych kortach w klubie sportowym Centrum. W turnieju pań zwyciężyła Magdalena Fręch (ŁKT Łódż). W finale pokonała Katarzynę Kawę (AZS Poznań). Wywalczyła dziką kartę do BNP Paribas Katowice Open.

W zmaganiach panów Robert Godlewski (Grunwald Poznań) w decydującym meczu wygrał z Wojciechem Lutkowskim (Legia Warszawa).

W grach podwójnym triumfowali Magda Fręch i Paulina Lewandowska (Górnik Bytom) oraz Kamil Gajewski (SKT Sopot) i Piotr Łomacki (Warszawianka).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Kawa – P. Lewandowska 6:4, 6:2; Dobrowolska – Rustecka 6:1, 6:4; Szymczuch – Szczygielska 6:3, 6:1; (6) Przybylska – A. Morkowska 6:1, 6:3; (4) Zagórska – Maślanka 6:1, 6:4; Jędrzejczak – Nosek 6:4, 0:6, 6:4; Buczyńska – Wysoczańska 6:1, 4:6, 7:6 (3); Domagała – (7) J. Zawadzka walkower; Borgman – (8) K. Kozub 5:7, 6:1, 6:2; Sekrecka – Araucz 3:6, 6:3, 6:0; Bieńkowska – M. Kowalska 4:6, 6:4, 7:6 (4); (3) Fręch – Zduniak 6:2, 6:0; (5) Iwaniuk – Kostek 6:2, 6:2; Maciejewska – Brdys 6:1, 6:1; Korzeniak – Gałka 6:1, 6:0; (2) Jegiołka – Śmiechowska 6:2, 7:5.

Druga runda: Kawa – Dobrowolska 6:3, 6:0; Szymczuch – Przybylska 6:2, 6:2; Zagórska – Jędrzejczak 6:2, 6:0; Domagała – Buczyńska 5:7, 6:3, 6:2; Borgman – Sekrecka 6:1, 6:0; Fręch – Bieńkowska 6:2, 6:1; Maciejewska – Iwaniuk 6:0, 6:0; Korzeniak – Jegiołka 6:1, 3:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Kawa – Szymczuch 3:6, 6:0, 6:0; Zagórska – Domagała 6:3, 6:2; Fręch – Borgman 6:2, 6:1; Korzeniak – Maciejewska 1:6, 7:5, 6:4.

Półfinały: Kawa – Zagórska 6:0, 6:4; Fręch – Korzeniak 6:2, 6:4.

Finał: Fręch – Kawa 6:4, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Mik. Jędruszczak – P. Zbroja 6:2, 6:3; Gajewski – J. Bieńkowski 7:6 (6), 6:3; Godlewski – Mar. Jędruszczak 6:0, 6:1; (7) Dończyk – F. Kaleta 6:3, 6:2; (4) D. Lipka – Janik 4:6, 6:3, 7:5; Łomacki – Jabłoński 7:6 (5), 6:4; Nispoń – Orliński 6:3, 6:1; Gryńkowski – (8) Duś 6:3, 6:3; (6) Drzewiecki – Królik 6:1, 4:6, 7:6 (5); Rolski – Chojnowski 6:4, 7:6 (1); Szmyrgała – P. Barański 6:1, 6:4; (3) W. Lutkowski – Kazanowski 6:2, 6:4; (5) Majchrowicz – Kon. Mularczyk 6:2, 6:2; Rajski – Pokrywka 6:2, 6:2; A. Kowalski – Kac. Mularczyk 6:4, 6:2; (2) Ciaś – Wojnar 6:2, 6:2.

Druga runda: Mik. Jędruszczak – Gajewski 6:2, 6:4; Godlewski – Dończyk 6:4, 7:6 (10); Łomacki – D. Lipka 6:3, 6:2; Gryńkowski – Nispoń 6:4, 4:6, 7:5; Drzewiecki – Rolski 6:4, 6:2; W. Lutkowski – Szmyrgała 3:6, 6:3, 7:6 (5); Majchrowicz – Rajski 6:1, 6:4; Ciaś – A. Kowalski 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Godlewski – Mik. Jędruszczak 7:5, 2:6, 6:1; Łomacki – Gryńkowski 6:4, 6:2; W. Lutkowski – Drzewiecki 6:3, 6:4; Ciaś – Majchrowicz 6:4, 5:7, 6:0.

Półfinały: Godlewski – Łomacki 6:2, 7:5; W. Lutkowski – Ciaś 7:6 (5), 6:4.

Finał: Godlewski – W. Lutkowski 6:3, 4:6, 6:3.


DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Jędrzejczak/Rustecka – Araucz/Śmiechowska 6:2, 2:6, 10:6; Fręch/P. Lewandowska – M. Kowalska/Szymczuch 7:5, 5:7, 13:11; Borgman/Domagała – Brdys/Gałka 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały:: (1) Kawa/Sobaszkiewicz – Jędrzejczak/Rustecka 6:2, 6:0; Fręch/P. Lewandowska – (4) Dobrowolska/Kostek 6:1, 6:1; (3) Bieńkowska/Przybylska – Iwaniuk/Nosek 7:6 (5), 6:1; (2) Buczyńska/Maciejewska – Borgman/Domagała 6:2, 7:6 (5).

Półfinały: Fręch/P. Lewandowska – Kawa/Sobaszkiewicz 6:3, 3:6, 10:8; Buczyńska/Maciejewska – Bieńkowska/Przybylska 6:0, 6:2.

Finał: Fręch/P. Lewandowska – Buczyńska/Maciejewska 6:2, 6:3.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Gadomski/Kossek – (1) Mik. Jęruszczak/Pokrywka 7:5, 7:5; Gajewski/Łomacki – F. Kaleta/Kazanowski 6:3, 6:2; (3) W. Lutkowski/Majchrowicz – Chojnowski/Jabłoński 6:3, 6:4; Rajski/P. Zbroja – B. Dzudzewicz/Kroczek 6:3, 6:2; Orliński/Wojnar – Mularczyk/Mularczyk 6:4, 6:7 (5), 10:7; Drzewiecki/Nispoń – (4) P. Barański/Stefaniak 6:1, 7:5; Ciaś/Nowak – Bieńkowski/Bieńkowski 7:5, 6:3; (2) Dończyk/Janik – D. Lamczyk/Pyla 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Gajewski/Łomacki – Gadomski/Kossek 3:6, 6:3, 10:7; W. Lutkowski/Majchrowicz – Rajski/P. Zbroja 6:3, 7:6 (2); Drzewiecki/Nispoń – Orliński/Wojnar 6:1, 6:2; Dończyk/Janik – Ciaś/Nowak 7:6 (13), 6:1.

Półfinały: Gajewski/Łomacki – W. Lutkowski/Majchrowicz 6:2, 3:6, 10:4; Dończyk/Janik – Drzewiecki/Nispoń 6:3, 7:6 (4).

Finał: Gajewski/Łomacki – Dończyk/Janik 4:6, 7:6 (6), 10:4.


KWALIFIKACJE KOBIET

Pierwsza runda: Domagała – Sierzputowska 6:4, 2:6, 6:1; Śmiechowska – Przybył 1:6, 6:3, 6:0.

KWALIFIKACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Pyla – bye; Mar. Jędruszczak – Sarysz 4:6, 6:4, 6:2; B. Dzudzewicz – Kossek 6:3, 3:6, 6:3; Orliński – Stefaniak 6:7 (5), 7:6 (4), 6:3; Godlewski – P. Szymański 6:1, 6:4; P. Zieliński – Sancakli 6:2, 6:4; Królik – Berszakiewicz 6:2, 6:3; Turosieński – Owczarz 6:4, 6:4; Dmochowski – Skonieczny 6:3, 6:0; P. Zbroja – M. Nowak 6:4, 4:6, 6:2; Kazanowski – A. Mruk 7:6 (6), 6:4; P. Lipka – D. Lamczyk 6:3, 6:2; Rajski – P. Bieńkowski 6:2, 6:2; Gąsiorek – Przybylski 6:0, 4:6, 6:2; Rolski – Nazaruk 7:5, 6:3; Kroczek – F. Lamczyk 7:5, 6:2.

Druga runda: Mar. Jędruszczak – Pyla 6:4, 7:6 (6); Orliński – B. Dzudzewicz 6:1, 6:3; Godlewski – P. Zieliński 6:0, 7:6 (1); Królik – Turosieński 7:5, 6:4; P. Zbroja – Dmochowski 3:6, 6:3, 6:3; Kazanowski – P. Lipka 7:6 (9), 6:2; Rajski – Gąsiorek 6:4, 6:4; Rolski – Kroczek 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności