Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Djokovic 1:6, 6:3, 6:1; Khachanov - Carreno Busta 6:3, 6:3; Mektic/M. Pavic - Cilic/Dodig 6:4, 3:6, 10:6; Daniell/Venus - Krajicek/Sandgren 7:6 (3), 6:2; Vesnina/Karatsev - Stojanovic/Djokovic 7:6 (4), 7:5; Pavlyuchenkova/Rublev - Barty/Peers 5:7, 6:4, 13:11; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Altmaier 4:6, 6:3, 6:3.

Halowe mistrzostwa Polski młodzików w Warszawie

przez maka

Na kortach DeSki Warszawa rozegrano halowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

W pierwsze dwa dni zaplanowano mecze kwalifikacyjne dziewcząt i chłopców. W turnieju głównym walczą m.in. Wojciech Marek, Dawid Taczała, Makary Adamek czy Maciej Ziomber.

W gronie dziewcząt w głównej części zawodów rywalizują m.in. Iga Świątek, Stefania Rogozińska-Dzik czy Aleksandra Wierzbowska.

W grach podwójnych wygrali Martyna Kubka (Nafta Zielona Góra) i Stefania Rogozińska-Dzik oraz Witold Konopko (AT Angelique Kerber Puszczykowo) i Julian Radoń (Górnik Bytom).

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Marek – Frankowski 6:0, 6:1; Suski – Ohme 6:3, 6:1; Gładysz – Szczęsny 6:1, 4:6, 6:2; Kasperski – (8) Niełacny 6:4, 6:3; (3) M. Adamek – Kielan 6:3, 6:1; Guzowski – Kuczyński 6:4, 6:1; Figiel – Biliński 1:6, 6:1, 6:2; (5) Konopko – Frończuk 6:3, 6:1; (6) Radoń – Paszkowski 6:4, 6:3; Pawlak – M. Pawlicki 5:7, 6:4, 7:6 (3); Głowacki – Bańkowski 6:0, 6:2; Świderski – (4) Ziomber 3:6, 7:5, 7:6 (1); Szpejankowski – (7) Kaliszewski 4:6, 7:6 (5), 6:4; Rządkowski – Załubski 7:6 (3), 7:5; Lesman – Szajrych 6:4, 6:4; (2) Taczała – Kaśnikowski 4:6, 6:1, 6:1.

Druga runda: Marek – Suski 6:1, 6:0; Kasperski – Gładysz 6:2, 6:1; M. Adamek – Guzowski 6:1, 6:4; Konopko – Figiel 6:3, 6:2; Radoń – Pawlak 6:3, 6:1; Świderski – Głowacki 7:6 (4), 6:1; Szpejankowski – Rządkowski 6:4, 6:4; Taczała – Lesman 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Marek – Kasperski 6:2, 6:2; M. Adamek – Konopko 6:2, 6:7 (2), 7:6 (5); Radoń – Świderski 6:0, 6:1; Taczała – Szpejankowski 6:1, 6:3.

Półfinały: Marek – M. Adamek 6:0, 6:1; Taczała – Radoń 6:2, 6:1.

Finał: Marek – Taczała 6:4, 7:5.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) I. Świątek – Niedżwieńska 6:1, 6:0; Gielec – Skiba 6:3, 7:6 (6); Brunzlow – Gonciarz 5:7, 6:4, 6:2; (8) Wierzbowska – Filipecka 6:0, 6:1; (3) Mar. Kubka – A. Nowicka 6:0, 6:3; Habrych – Hędrzak 6:4, 6:1; Szczotka – Baszak 6:2, 6:3; (5) Nadajewska – Szynkowska 6:1, 6:1; (6) Wędrocha – Szczepańska 6:3, 6:1; Derecka – Takmadżan 6:3, 6:2; K. Wybudowska – Kus 6:2, 6:0; (4) Okopniak – Jeleń 6:3, 5:7, 6:3; (7) Pociej – Wożny 6:2, 6:4; A. Lewandowska – Czarnecka 6:1, 6:1; Podbioł – Cerowska 7:6 (5), 6:0; (2) Rogozińska-Dzik – Gołębniak 6:1, 6:1.

Druga runda: I. Świątek – Gielec 6:0, 6:0; Wierzbowska – Brunzlow 6:0, 6:0; Kubka – Habrych 6:1, 6:0; Nadajewska – Szczotka 6:2, 3:6, 6:4; Wędrocha – Derecka 6:4, 7:5; Okopniak – K. Wybudowska 6:2, 7:6 (0); A. Lewandowska – Pociej 6:3, 6:0; Rogozińska-Dzik – Podbioł 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Świątek – Wierzbowska 6:1, 6:0; Kubka – Nadajewska 6:0, 5:7, 6:4; Wędrocha – Okopniak 3:6, 6:0, 6:2; Rogozińska-Dzik – A. Lewandowska 6:1, 6:3.

Półfinały: Świątek – Kubka 2:6, 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik – Wędrocha 6:2, 6:2.

Finał: Świątek – Rogozińska-Dzik 6:3, 2:6, 6:3.


DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Pawlicki/Szczęsny – (1) Taczała/Ziomber 6:0, 6:3; Niełacny/Paszkowski – Bobiński/Szpejankowski 7:5, 7:5; (4) Biliński/Kasperski – Głowacki/Kuczyński 6:1, 6:1; Lesman/D. Wiśniewski – Ohme/Świderski 6:3, 7:6 (4); Bondar/Stochmal – Kielan/Suski 6:3, 6:2; (3) Konopko/Radoń – Frankowski/Frończuk 6:4, 7:5; Guzowski/Rządkowski – Gładysz/Szajrych 6:3, 6:4; (2) M. Adamek/Kaliszewski – Kaśnikowski/Pawlak 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Pawlicki/Szczęsny – Niełacny/Paszkowski 6:1, 4:6, 10:6; Biliński/Kasperski – Lesman/D. Wiśniewski 6:1, 6:0; Konopko/Radoń – Bondar/Stochmal 6:0, 6:2; Adamek/Kaliszewski – Guzowski/Rządkowski 6:3, 6:4.

Półfinały: Pawlicki/Szczęsny – Biliński/Kasperski 6:2, 6:7 (8), 10:8; Konopko/Radoń – Adamek/Kaliszewski 7:5, 6:4.

Finał: Konopko/Radoń – Pawlicki/Szczęsny 7:5, 6:4.

DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Kubka/Rogozińska-Dzik – Czarnecka/Niedżwieńska 6:1, 6:0; Pociej/Podbioł – Derecka/Takmadżan 7:6 (2), 6:2; (4) Baszak/Wierzbowska – Gielec/Skiba 6:0, 6:1; Brunzlow/Habrych – Jeleń/K. Wybudowska 1:6, 7:6 (5), 11:9; Cerowska/Szczepańska – Nebelska/Renke 4:6, 6:1, 10:4; (3) Okopniak/Szczotka – Szynkowska/Uzarek 6:2, 6:4; Hędrzak/Wożny – Gołębniak/Nowicka 6:4, 4:6, 10:5; (2) Nadajewska/Wędrocha – Filipecka/Wawrowska 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kubka/Rogozińska-Dzik – Pociej/Podbioł 6:0, 6:2; Baszak/Wierzbowska – Brunzlow/Habrych 7:5, 6:2; Okopniak/Szczotka – Cerowska/Szczepańska 6:4, 6:4; Nadajewska/Wędrocha – Hędrzak/Wożny 6:1, 6:2.

Półfinały: Kubka/Rogozińska-Dzik – Baszak/Wierzbowska 6:1, 6:0; Nadajewska/Wędrocha – Okopniak/Szczotka 6:3, 6:1.

Finał: Kubka/Rogozińska-Dzik – Nadajewska/Wędrocha 6:1, 6:2.


ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Paszkowski – Stochmal 7:5, 6:1; Filochowski – Pastuszak 7:6 (5), 3:6, 6:2; Chudy – Hudyka 6:2, 6:0; Figiel – Bojarski 6:4, 6:3; Pawlak – Sadomski 6:0, 6:2; D. Wiśniewski – Karwacki 6:4, 6:2; Bondar – Borzych 6:3, 6:2; Świderski – Cisło 6:2, 6:4; Załubski – Nędza 6:3, 6:3; Bobiński – Karbownik 7:6 (6), 6:2; Kaszuba – Mańkowski 6:2, 6:2; Lesman – Vu 6:1, 6:2; Politowicz – Gancarczyk 6:2, 6:3; Gładysz – Walczak 6:2, 6:2; Szajrych – Wajdemajer 6:1, 6:4; P. Wiśniewski – Grabczan 6:2, 6:4.

Druga runda: Paszkowski – Filochowski 6:1, 6:2; Figiel – Chudy 6:2, 1:6, 6:1; Pawlak – D. Wiśniewski 6:0, 6:0; Świderski – Bondar 6:2, 6:3; Załubski – Bobiński 6:0, 6:4; Lesman – Kaszuba 6:0, 4:6, 6:4; Gładysz – Politowicz 7:5, 6:2; Szajrych – P. Wiśniewski 5:7, 6:2, 7:5.

ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Piestrzyńska – bye; Filipecka – Konopka 6:3, 6:1; Niedżwieńska – bye; Krajewska – Z. Końska 6:1, 6:1; Nebelska – bye; Szynkowska – O. Dembek 6:3, 6:0; Krygier – bye; A. Nowicka – Wawrocka 6:3, 7:5; Renke – bye; Gonciarz – bye; Ejsmont – bye; Czarnecka – Szkudlarek 6:3, 6:2; Navahrodskaya – bye; Kus – B. Przybylska 6:4, 6:2; Szczepańska – bye; Uzarek – Radwan 6:4, 6:3.

Druga runda: Filipecka – Piestrzyńska 7:6 (3), 6:3; Niedżwieńska – Krajewska 6:3, 6:7 (6), 6:4; Szynkowska – Nebelska 7:5, 6:1; A. Nowicka – Krygier 6:2, 6:2; Gonciarz – Renke 6:2, 6:3; Czarnecka – Ejsmont 6:2, 6:4; Kus – Navahrodskaya 6:7 (5), 6:2, 6:2; Szczepańska – Uzarek 6:1, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności