Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Halowe mistrzostwa Polski młodzików – wyniki

przez maka

W Krakowie rozgrywane były halowe mistrzostwa Polski młodzików (do lat 14).

Zmagania odbywały się na kortach AWF Kraków. W turniejach głównych najwyżej rozstawieni zostali Anna Hertel i Daniel Michalski (oboje Legia Warszawa).

W półfinałach turnieju dziewcząt Hertel pokonała Emmę Zakordoniec (Górnik Bytom), a Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław) wygrała z Igą Świątek (Mera Warszawa).

W finale Oczachowska była skuteczniejsza od Hertel. W ćwierćfinale odpadła mistrzyni Polski kadetek Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań).

W gronie chłopców dopiero wyłoniono finalistów. Michalski przegrał po dramatycznym pojedynku z Karolem Paluchem (Winner Kraków), a Tomasz Dudek (TKKF Falenica Warszawa) wygrał z Kacprem Piekarkiem (KTA Wrocław). W finale Dudek był lepszy od Palucha.

W grach podwójnych triumfowali Hertel i Rutkowska oraz Dudek i Paluch.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Hertel – Wygoda 6:3, 6:0; Okopniak – Kostuj 7:6 (3), 6:0; Bednarczyk – Mrugowska 6:2, 6:2; (5) K. Jaśkiewicz – Wierzbowska 4:6, 6:3, 6:1; (4) Zakordoniec – K. Wiśniewska 6:0, 6:0; Makal – N. Komar 6:3, 6:2; M. Jaśkiewicz – Zając 6:0, 6:0; (7) Psut – Wożny 7:6 (1), 6:2; I. Świątek – (8) Falkowska 6:1, 6:1; N. Chmielowska – Pawlak 6:3, 7:6 (5); Chwalińska – Wędrocha 6:0, 6:0; (3) Rutkowska – Podbioł 6:1, 6:0; (6) Kunat – Szczotka 6:2, 6:0; Rogozińska-Dzik – Mar. Kubka 6:3, 6:1; Baszak – Gała 6:3, 7:6 (2); (2) Oczachowska – K. Chmielowska 6:3, 6:0.

Druga runda: Hertel – Okopniak 6:1, 6:2; K. Jaśkiewicz – Bednarczyk 6:1, 6:4; Zakordoniec – Makal 6:1, 6:0; Psut – M. Jaśkiewicz 7:6 (9), 6:2; I. Świątek – N. Chmielowska 6:3, 7:6 (5); Rutkowska – Chwalińska 6:3, 6:4; Kunat – Rogozińska-Dzik 7:5, 7:5; Oczachowska – Baszak 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Hertel – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:2; Zakordoniec – Psut 6:2, 6:2; I. Świątek – Rutkowska 6:4, 6:4; Oczachowska – Kunat 6:1, 6:2.

Półfinały: Hertel – Zakordoniec 4:6, 6:3, 7:6 (6); Oczachowska – I. Świątek 6:3, 6:4.

Finał: Oczachowska – Hertel 6:3, 6:1.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Michalski – M. Pawlicki 6:0, 6:1; Godek – K. Barański 6:1, 6:4; Kolasiński – Liszka 6:0, 6:0; (7) Marek – M. Lewandowski 6:0, 6:1; (3) Paluch – Stokłosiński 6:1, 6:0; F. Szymański – Chrapisiński 6:3, 6:2; M. Adamek – Suski 7:5, 6:0; (6) Śliwiński – Galus 6:4, 6:0; Radoń – (5) Kwiatkowski 6:2, 6:1; Mikuła – Mikulski 6:3, 6:4; Bylica – Kasperski 5:7, 7:6 (5), 6:2; (4) Piekarek – Konopko 4:6, 6:0, 6:0; Andrzejczak – (8) Skutella 6:1, 6:2; Taczała – Frankowski 6:1, 6:1; Ziomber – Stajszczak 6:2, 6:1; (2) T. Dudek – Olech 6:0, 6:2.

Druga runda: Michalski – Godek 6:4, 1:6, 7:5; Marek – Kolasiński 3:6, 6:4, 6:1; Paluch – F. Szymański 6:1, 6:2; Śliwiński – F. Szymański 6:1, 6:3; Mikuła – Radoń 6:1, 6:0; Piekarek – Bylica 6:4, 5:7, 6:4; Andrzejczak – Taczała 6:3, 6:2; T. Dudek – Ziomber 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Michalski – Marek 6:4, 6:3; Paluch – Śliwiński 6:3, 6:2; Piekarek – Mikuła 6:3, 4:6, 7:6 (2); T. Dudek – Andrzejczak 6:4, 6:2.

Półfinały: Paluch – Michalski 3:6, 6:3, 7:6 (11); T. Dudek – Piekarek 4:6, 6:3, 6:1.

Finał: T. Dudek – Paluch 7:5, 6:4.


DEBEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – bye; Kubka/K. Wiśniewska – Kostuj/Rogozińska-Dzik 5:7, 6:1, 12:10; Falkowska/Pawlak – (3) Kunat/Psut 6:4, 6:3; Szczotka/Wędrocha – K. Chmielowska/N. Chmielowska 7:5, 7:6 (1); M. Jaśkiewicz/Wierzbowska – Brunzlow/Dziewięcka 6:2, 6:1; (4) Bednarczyk/K. Jaśkiewicz – Gała/Wygoda 6:3, 6:2; Makal/Zając – N. Komar/Okopniak 6:0, 7:5; Chwalińska/I. Świątek – (2) Oczachowska/Zakordoniec 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Hertel/Rutkowska – Kubka/K. Wiśniewska 6:1, 7:6 (1); Falkowska/Pawlak – Szczotka/Wędrocha 6:1, 6:3; Bednarczyk/K. Jaśkiewicz – M. Jaśkiewicz/Wierzbowska 7:5, 6:1; Chwalińska/I. Świątek – Makal/Zając 6:1, 6:2.

Półfinały: Hertel/Rutkowska – Falkowska/Pawlak 6:4, 6:3; Chwalińska/I. Świątek – Bednarczyk/K. Jaśkiewicz 6:1, 6:3.

Finał: Hertel/Rutkowska – Chwalińska/I. Świątek 6:4, 7:5.

DEBEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) T. Dudek/Paluch – bye; A. Nowakowski/Taczała – Chrapisiński/Olech 6:4, 6:3; (3) Kwiatkowski/Śliwiński – Galus/M. Lewandowski 6:3, 7:5; Mikuła/Skutella – M. Adamek/Konopko 6:1, 6:1; Godek/Ziomber – K. Barański/Bylica 6:4, 6:4; (4) Kolasiński/F. Szymański – Liszka/Nędza 6:1, 6:3; Andrzejczak/Suski – Frankowski/M. Pawlicki 6:3, 6:2; (2) Marek/Michalski – Kasperski/Radoń 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: T. Dudek/Paluch – A. Nowakowski/Taczała 6:4, 6:2; Kwiatkowski/Śliwiński – Mikuła/Skutella 6:7 (3), 7:6 (2), 10:2; Godek/Ziomber – Kolasiński/F. Szymański 6:3, 6:2; Marek/Michalski – Andrzejczak/Suski 6:3, 7:6 (8).

Półfinały: T. Dudek/Paluch – Kwiatkowski/Śliwiński 6:1, 4:6, 10:7; Marek/Michalski – Godek/Ziomber 6:2, 6:3.

Finał: T. Dudek/Paluch – Marek/Michalski 6:4, 7:6 (6).


ELIMINACJE MŁODZICZEK

Pierwsza runda: Gała – bye; Guszpit – Schmidt 6:1, 6:3; N. Komar – bye; A. Lewandowska – Piwowar 6:3, 7:5; Zając – bye; Jasieńków – Mazurkiewicz 3:6, 6:2, 7:6 (5); M. Komar – bye; Mrugowska – Krygier 6:1, 6:1; Wędrocha – bye; Hędrzak – Danielewicz 6:0, 6:0; Szczotka – bye; Brunzlow – Niedżwieńska 6:3, 1:6, 6:2; N. Chmielowska – bye; Wożny – Kuta 6:2, 6:1; K. Chmielowska – Filipecka 6:2, 6:2; Dziewięcka – Świerczyńska 6:2, 6:2.

Druga runda: Gała – Guszpit 6:2, 6:1; N. Komar – A. Lewandowska 4:6, 6:3, 6:4; Zając – Jasieńków walkower; Mrugowska – M. Komar 6:3, 6:1; Wędrocha – Hędrzak 6:4, 6:3; Szczotka – Brunzlow 6:2, 6:4; Wożny – N. Chmielowska 6:0, 6:3; K. Chmielowska – Dziewięcka 6:0, 6:2.

ELIMINACJE MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: Andrzejczak – bye; Bobiński – Kolenda 1:6, 6:3, 7:6 (5); Konopko – bye; Heliasz – Keiper 6:3, 6:1; Krawców – bye; Radoń – Pajestka; M. Pawlicki – Klimek 6:1, 6:2; Sytkow – Nędza 4:6, 6:0, 6:2; Mikulski – Raczek 6:0, 6:0; Guzek – Pośpiech 6:0, 6:0; Chrapisiński – M. Lewandowski 6:4, 6:2; A. Nowakowski – Hahn 6:0, 6:0; Olech – Bogusławski 6:0, 6:0; Głowacki – Skalski 6:1, 6:2; Kasperski – J. Pala 6:3, 6:3; Marciniak – Pawlak 6:1, 6:0.

Druga runda: Andrzejczak – Bobiński 6:0, 6:0; Konopko – Heliasz 6:0, 6:3; Radoń – Krawców 6:1, 6:1; M. Pawlicki – Sytkow 6:3, 7:5; Mikulski – Guzek 6:4, 1:6, 6:4; Chrapisiński – A. Nowakowski 6:0, 6:1; Olech – Głowacki 6:1, 6:3; Kasperski – Marciniak 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności