Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Osorio Serrano - Linette 6:3, 4:6, 7:5; McHale - Errani 7:6 (3), 6:3; Jabeur - Voegele 6:4, 6:1; Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2; C. Liu - Sanders 7:5, 4:6, 6:0; Kovinic - Tomova 6:3, 6:3; Di Lorenzo - Ahn 7:6 (6), 6:2; Parks - Min 6:1, 6:4.

Halowe mistrzostwa Polski skrzatów w Sobocie

przez maka

W Centrum Tenisowym Sobota odbyły się halowe mistrzostwa Polski skrzatek (do lat 12).

W gronie dziewcząt triumfowała faworytka Pola Wygonowska (ST RP Sport Olsztyn). W finale wygrała z Karoliną Bartusek (Mostostal Zabrze). Pola i Olga Gołaś (Promasters Szczecin) zwyciężyły też w deblu.

Wśród chłopców zdecydowanie najlepszy był Maks Kaśnikowski (KT Legia Warszawa). Stracił w pięciu meczach 12 gemów. W finale pokonał Marcela Kamrowskiego (Lechia Gdańsk).

W grze podwójnej wygrali Kaśnikowski i Borys Zgoła (AZS Poznań).

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Wygonowska – Kolodynska 6:3, 6:2; Piotrowska – Mazurek 6:2, 6:2; Koralnik – Hejduk 6:3, 6:1; Formella – (5) Piestrzyńska 6:1, 6:2; (4) Gruszczyńska – Kiwior 6:1, 6:1; Gustowska – Kubacha 6:3, 6:3; Węgrzyn – K. Maciejewska 6:0, 6:2; (6) Świerczyńska – Kotylak 6:1, 6:2; Starzyk – (8) Wnuczek 6:3, 6:0; Grzegorzek – Czapulak 6:3, 4:6, 10:5; Bohm – A. Sobiechowska 7:6 (4), 6:2; (3) Bartusek – Paul 6:0, 6:0; (7) Penczar – Jeschke 6:1, 6:2; Szałek – Smejlis 7:6 (11), 6:1; Lange – Schmidt 6:2, 6:7 (2), 10:8; (2) Gołaś – Rowińska 6:0, 6:2.

Druga runda: Wygonowska – Piotrowska 6:1, 6:0; Koralnik – Formella 6:2, 6:2; Gruszczyńska – Gustowska 6:1, 6:3; Świerczyńska – Węgrzyn 6:2, 6:1; Starzyk – Grzegorzek 6:1, 6:0; Bartusek – Bohm 6:1, 6:3; Szałek – Penczar 6:3, 6:3; Gołaś – Lange 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Wygonowska – Koralnik 6:0, 6:1; Świerczyńska – Gruszczyńska 6:1, 6:2; Bartusek – Starzyk 6:0, 6:0; Gołaś – Szałek 6:4, 6:1.

Półfinały: Wygonowska – Świerczyńska 6:2, 6:0; Bartusek – Gołaś 6:3, 4:6, 12:10.

Finał: Wygonowska – Bartusek 6:1, 6:3.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski – Nowik 6:1, 6:1; Pieczkowski – Kończal 6:1, 6:2; Wilbik – Kossakowski 6:0, 6:0; (5) Pieczonka – Dziopak 6:3, 6:0; (4) Kusiewicz – Wolnik 6:0, 6:4; Manczak-Mancewicz – Kulig 6:1, 6:0; N. Dzudzewicz – Osomański 6:4, 2:0 i krecz Michała; (6) Bojarski – Kułakowski 6:1, 6:0; (8) Stokowski – Wrona 6:1, 6:2; Tomański – Lasota 6:1, 6:0; S. Szic – Pawelski 6:3, 6:1; (3) Kamrowski – Pakuła; (7) Orlikowski – Rogowski 6:1, 6:2; Sowa – Goldszmyt 6:2, 6:2; Ohme – Grygołowicz 6:2, 6:7 (5), 10:4; (2) B. Zgoła – G. Zgoła 6:1, 6:0.

Druga runda: Kaśnikowski – Pieczkowski 6:1, 6:0; Pieczonka – Wilbik 6:0, 6:0; Manczak-Mancewicz – Kusiewicz 4:6, 6:4, 10:7; Bojarski – N. Dzudzewicz 6:0, 6:1; Stokowski – Tomański 6:2, 6:3; Kamrowski – S. Szic 6:1, 6:0; Orlikowski – Sowa 6:1, 6:2; B. Zgoła – Ohme 6:0, 6:3.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski – Pieczonka 6:1, 6:2; Bojarski – Manczak-Mancewicz 6:1, 6:0; Kamrowski – Stokowski 6:3, 6:0; B. Zgoła – Orlikowski 6:1, 6:3.

Półfinały: Kaśnikowski – Bojarski 6:1, 6:2; Kamrowski – B. Zgoła 6:0, 6:0.

Finał: Kaśnikowski – Kamrowski 6:1, 6:2.


DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Gołaś/Wygonowska – Formella/Lange 6:1, 6:0; Maniawska/Szałek – Grzegorzek/Gustowska 6:1, 6:3; (4) Bohm/Penczar – Rowińska/Węgrzyn 2:6, 6:4, 10:8; Mazurek/Starzyk – Braziewicz/Maciejewska 6:2, 6:1; Koralnik/Świerczyńska – Kubacha/Schmidt 6:3, 6:1; (3) Bartusek/Smejlis – Czapulak/Jeschke 6:0, 7:5; Kolodynska/Piotrowska – Grabowska/Hejduk 6:1, 6:2; (2) Gruszczyńska/Piestrzyńska – Kotylak/Wnuczek 6:4, 3:6, 10:8.

Ćwierćfinały: Gołaś/Wygonowska – Maniawska/Szałek 6:1, 6:1; Mazurek/Starzyk – Bohm/Penczar 7:6 (5), 6:1; Bartusek/Smejlis – Koralnik/Świerczyńska 6:3, 6:3; Gruszczyńska/Piestrzyńska – Kolodynska/Piotrowska walkower.

Półfinały: Gołaś/Wygonowska – Mazurek/Starzyk – Bohm/Penczar 7:6 (5), 6:1; Gruszczyńska/Piestrzyńska – Bartusek/Smejlis 7:5, 2:6, 10:8.

Finał: Gołaś/Wygonowska – Bartusek/Smejlis 6:2, 6:4.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Kaśnikowski/B. Zgoła – bye; Goldszmyt/Rogowski – Grygołowicz/Pieczkowski 7:6 (6), 6:4; (4) Dziopak/Sowa – Pawelski/Wrona 6:3, 6:3; Manczak-Mancewicz/Osomański – Tomański/Wilbik 6:1, 7:5; Dzudzewicz/Szic – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 4:6, 6:0, 10:8; (3) Kusiewicz/Stokowski – bye; Kułakowski/Orlikowski – Kończal/Wolnik 6:1, 6:2; (2) Bojarski/Kamrowski – bye.

Ćwierćfinały: Kaśnikowski/B. Zgoła – Goldszmyt/Rogowski 6:1, 6:1; Manczak-Mancewicz/Osomański – Dziopak/Sowa 6:4, 7:6 (4); Dzudzewicz/Szic – Kusiewicz/Stokowski 4:6, 6:4, 10:5; Bojarski/Kamrowski – Kułakowski/Orlikowski 7:6 (5), 6:4.

Półfinały: Kaśnikowski/B. Zgoła – Manczak-Mancewicz/Osomański 6:1, 6:2; Bojarski/Kamrowski – Dzudzewicz/Szic 6:3, 6:1.

Finał: Kaśnikowski/B. Zgoła – Bojarski/Kamrowski 2:6, 7:6 (6), 11:9.


ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: Grabowska – bye; Węgrzyn – Chyba 6:2, 6:3; Paul – Szewalje 6:2, 6:0; Turczuk – Jodłowska 6:4, 6:4; Szałek – Zaremba 6:0, 6:0; Demianiuk – Braziewicz 3:6, 6:4, 10:3; B. Lewandowska – D. Wybudowska 6:0, 6:3; A. Sobiechowska – Ways 7:5, 7:5; Kiwior – Łowczyk 6:2, 7:5; Piotrowska – Popławska 6:2, 6:3; Bajorek – Smetana 7:5, 6:2; Gustowska – Burdzińska 6:1, 6:0; Kolodynska – Podulka 6:1, 6:0; Maniawska – Janiszek 6:0, 6:0; Schmidt – Z. Kromolicka 6:1, 6:1; Kopel – Szymczewska 6:1, 6:3.

Druga runda: Węgrzyn – Grabowska 6:2, 2:6, 11:9; Paul – Turczuk 6:2, 6:4; Szałek – Demianiuk 6:1, 6:3; A. Sobiechowska – B. Lewandowska 6:3, 6:3; Piotrowska – Kiwior 6:1, 6:1; Gustowska – Bajorek 6:4, 6:4; Kolodynska – Maniawska 6:1, 6:2; Schmidt – Kopel 7:5, 6:4.

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: Manczak-Mancewicz – Jański 6:1, 6:2; Lange – Kraś 7:5, 6:1; Grygołowicz – Pajdowski 6:1, 6:2; Kopcik – Romer 6:1, 6:1; Osomański – Roś 6:3, 6:2; Piotrowski – Kawałkowski 6:4, 6:1; Nowik – Frątczak 6:1, 6:3; Lis – Siekanowicz 3:6, 7:6 (6), 10:6; Rogowski – B. Sopoliński 6:1, 6:1; Pakuła – Rytelewski 6:3, 6:3; G. Zgoła – Garbacki 6:3, 6:0; Lechno-Wasiutyński – W. Kowalski 6:2, 6:3; Lasota – B. Lewandowski 6:3, 6:2; Komajda – T. Sopoliński 7:5, 6:0; Wilbik – Nawój 6:0, 6:0; Kossakowski – Walerysiak 6:1, 6:2.

Druga runda: Manczak-Mancewicz – Lange 6:1, 6:0; Grygołowicz – Kopcik 6:1, 6:3; Osomański – Piotrowski 6:0, 6:1; Nowik – Lis 6:1, 6:2; Pakuła – Rogowski 6:2, 7:5; G. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 7:6 (3), 6:1; Lasota – Komajda 6:4, 6:3; Wilbik – Kossakowski 6:0, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności