Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Halowe mistrzostwa Polski skrzatów w Sobocie – wyniki

przez maka

Centrum Tenisowe Sobota gościł uczestników halowych mistrzostw Polski skrzatów.

W Wielkopolsce rywalizowali najlepsi tenisiści do lat 12. Najwyżej rozstawieni zostali Aleksandra Wierzbowska (Wawel Kraków) i Dawid Taczała (AZS Poznań).

W półfinałach Wierzbowska wygrała z Polą Wygonowską (ST RP Sport Olsztyn), a Weronika Baszak (Wrocław) pokonała Klaudię Wybudowską (Nafta Zielona Góra). W finale Ola była skuteczniejsza od Weroniki.

W gronie chłopców w półfinałach Taczała był lepszy od Szymona Kielana (PKT Pabianice), a Mikołaj Lorens (AZS Poznań) od Jaszy Szajrycha (Grunwald Poznań). Złoto zdobył Dawid po zwycięstwie nad Mikołajem.

W grach podwójnych triumfowali Baszak i Wierzbowska oraz Lorens i Taczała.

SINGIEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Wierzbowska – Bartusek 6:0, 6:0; Nebelska – Czarnecka 6:4, 6:1; Ejsmont – Uzarek 7:6 (5), 6:1; (5) Gajoch – Rodig 6:2, 7:6 (4); (4) Wygonowska – Downar 6:1, 6:0; Wawrowska – Renke 6:3, 6:3; Częścik – Szkudlarek 6:3, 6:2; (7) Gołaś – Sarnowska 6:1, 6:2; (8) Takmadżan – Peruga 6:4, 6:0; Szczepańska – Lange 6:2, 6:3; Konieczna – Tyszkiewicz 6:1, 6:0; (3) K. Wybudowska – Maciejczyk 6:2, 6:3; (6) Niedżwieńska – Płocica 6:2, 6:1; R. Gruszczyńska – Krzemińska 6:0, 6:3; Krajewska – Futerhendler 6:4, 3:6, 10:7; (2) Baszak – Kus 6:0, 6:0.

Druga runda: Wierzbowska – Nebelska 6:0, 6:0; Gajoch – Ejsmont 7:5, 6:4; Wygonowska – Wawrowska 6:0, 6:0; Gołaś – Częścik 7:5, 7:5; Takmadżan – Szczepańska 6:4, 6:0; K. Wybudowska – Konieczna 6:4, 6:2; Niedżwieńska – R. Gruszczyńska 6:0, 6:2; Baszak – Krajewska 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Wierzbowska – Gajoch 6:3, 6:1; Wygonowska – Gołaś 6:0, 6:0; K. Wybudowska – Takmadżan 7:5, 6:3; Baszak – Niedżwieńska 6:2, 6:1.

Półfinały: Wierzbowska – Wygonowska 6:2, 6:2; Baszak – K. Wybudowska 6:1, 6:1.

Finał: Wierzbowska – Baszak 6:1, 6:1.

SINGIEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Taczała – S. Szic 6:0, 6:1; Kaśnikowski – Kułakowski 6:0, 6:0; Świderski – Pieczonka 6:1, 7:5; (6) Pawlak – Stokowski 6:2, 7:5; (3) Kielan – Szpak 6:3, 4:6, 10:1; Zoch – Krotowski 6:4, 6:4; Borzych – Strzałkowski 6:0, 6:4; (5) Kamrowski – Kamiński 6:3, 6:2; Szajrych – (7) B. Zgoła 6:3, 6:3; Federowicz – Skała 6:0, 6:4; Omhe – Kulig 6:0, 6:1; (4) P. Wiśniewski – Karbownik 6:3, 6:2; Bojarski – (8) Stochmal 6:3, 6:1; D. Wiśniewski – Kusiewicz 6:1, 6:3; Gładysz – Wajdemajer 6:2, 6:1; (2) Lorens – Cisło 6:1, 6:1.

Druga runda: Taczała – Kaśnikowski 6:3, 6:4; Pawlak – Świderski 6:0, 4:6, 10:8; Kielan – Zoch 6:1, 6:0; Kamrowski – Borzych 6:3, 6:1; Szajrych – Federowicz 6:0, 6:3; P. Wiśniewski – Ohme 6:1, 6:2; Bojarski – D. Wiśniewski 6:3, 6:2; Lorens – Gładysz 6:3, 3:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Taczała – Pawlak 6:2, 6:1; Kielan – Kamrowski 6:4, 6:3; Szajrych – P. Wiśniewski 4:6, 6:1, 10:7; Lorens – Bojarski 6:1, 6:1.

Półfinały: Taczała – Kielan 6:2, 7:5; Lorens – Szajrych 6:1, 6:0.

Finał: Taczała – Lorens 4:6, 6:4, 10:7.


DEBEL SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Baszak/Wierzbowska – bye; Bartusek/Częścik – Downar/Uzarek 6:4, 6:2; (4) Niedżwieńska/Takmadżan – Czarnecka/Krajewska 7:6 (5), 2:6, 10:4; Maciejczyk/Nebelska – Lange/Rodig 6:2, 6:2; Ejsmont/Renke – Konieczna/Kus 6:2, 6:3; (3) Gołaś/Wygonowska; R. Gruszczyńska/Wawrowska – Peruga/Szczepańska 6:4, 6:4; (2) Gajoch/K. Wybudowska – bye.

Ćwierćfinały: Baszak/Wierzbowska – Bartusek/Częścik 6:1, 6:1; Niedżwieńska/Takmadżan – Maciejczyk/Nebelska 7:6 (4), 7:5; Gołaś/Wygonowska – Ejsmont/Renke 6:2, 6:2; (2) Gajoch/K. Wybudowska – R. Gruszczyńska/Wawrowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Baszak/Wierzbowska – Niedżwieńska/Takmadżan 6:1, 6:0; Gajoch/K. Wybudowska – Gołaś/Wygonowska 4:6, 7:6 (5), 10:6.

Finał: Baszak/Wierzbowska – Gajoch/K. Wybudowska 6:0, 6:0.

DEBEL SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Lorens/Taczała – bye; Gładysz/Szajrych – Pawlak/Szpak 6:1, 6:1; (3) Borzych/P. Wiśniewski – bye; Kaśnikowski/Ohme – Federowicz/Stochmal 6:2, 6:1; Politowicz/Strzałkowski – Kułakowski/Pawlak 6:3, 6:1; (4) Bojarski/Kusiewicz – bye; D. Wiśniewski/Zoch – N. Dzudzewicz/Nowicki 6:2, 6:0; (2) Kielan/B. Zgoła – bye.

Ćwierćfinały: Lorens/Taczała – Gładysz/Szajrych 7:5, 6:1; Kaśnikowski/Ohme – Borzych/P. Wiśniewski 6:1, 6:3; Bojarski/Kusiewicz – Politowicz/Strzałkowski 6:2, 6:4; Kielan/B. Zgoła – D. Wiśniewski/Zoch 6:1, 6:2.

Półfinały: Lorens/Taczała – Kaśnikowski/Ohme 6:3, 6:4; Kielan/B. Zgoła – Bojarski/Kusiewicz 6:0, 6:3.

Finał: Lorens/Taczała – Kielan/B. Zgoła 6:4, 6:4.


ELIMINACJE SKRZATEK

Pierwsza runda: (1) Rodig – bye; Grabowska – Drzewiecka 6:2, 6:0; (2) Tyszkiewicz – bye; Kawczyńska – O. Dembek 6:1, 6:0; (3) A. Domagała – bye; Szkudlarek – Jeschke 6:3, 6:3; (4) Gonciarz – bye; Płocica – Piekarska 6:1, 6:0; (5) Konieczna – bye; Śpiewak – Kubacha 7:6 (6), 6:3; (6) Formella – bye; Sarnowska – Koczan 6:3, 6:2; (7) Lange – bye; M. Aleksandrowicz – Bohm 6:3, 7:6 (4); (8) Kotylak – bye; Uzarek – Szałek 6:2, 6:2.

Druga runda: Rodig – Grabowska 7:5, 4:6, 11:9; Tyszkiewicz – Kawczyńska 6:0, 6:3; Szkudlarek – A. Domagała 6:2, 6:2; Płocica – Gonciarz 6:3, 6:0; Konieczna – Śpiewak 6:2, 6:4; Sarnowska – Formella 6:3, 3:6, 14:12; Lange – M. Aleksandrowicz 6:2, 6:3; Uzarek – Kotylak 6:2, 7:6 (4).

ELIMINACJE SKRZATÓW

Pierwsza runda: (1) Świderski – bye; Rydzewski – Szkudlarek 6:0, 6:1; (2) Szajrych – bye; Orlikowski – Jaskuła 6:1, 6:0; (3) Kułakowski – Jedynak 6:0, 6:1; Pawlak – Braziewicz 6:4, 6:1; (4) Wajdemajer – Misztal 6:0, 6:0; Machoński – Giełzak 3:6, 6:2, 10:8; (5) Dziopak – Prech 6:2, 6:1; Skała – Wiatra 6:2, 6:1; (6) Politowicz – Nowicki 6:1, 6:1; Stokowski – Zdzuj 6:1, 6:1; (7) N. Dzudzewicz – Kończal 6:1, 6:4; Kulig – Osomański 1:6, 6:3, 11:9; (8) Wolnik – F. Mruk 7:5, 7:5; S. Szic – F. Komajda 6:0, 2:0 i krecz Franciszka.

Druga runda: Świderski – Rydzewski 6:0, 6:0; Szajrych – Orlikowski 6:1, 6:0; Kułakowski – Pawlak 6:1, 6:4; Wajdemajer – Machoński 6:1, 6:3; Skała – Dziopak 5:7, 7:6 (4), 10:8; Stokowski – Politowicz 7:6 (2), 6:1; Kulig – N. Dzudzewicz 7:5, 6:1; S. Szic – Wolnik 6:2, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności