Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Halowe mistrzostwa Polski skrzatów – wyniki

przez maka

W Puszczykowie zakończyły się halowe mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

W zawodach na kortach Centrum Tenisowego Angie startowali najlepsi zawodnicy w tej kategorii wiekowej.

W półfinałach dziewcząt Iga Świątek (Mera Warszawa) wygrała z Zofią Podbioł (Advantage Bielsko-Biała), Aleksandra Wierzbowska (Wawel Kraków) była skuteczniejsza od Weroniki Pociej (DeSki Warszawa). W finale Iga oddała trzy gemy Oli.

W gronie chłopców Wojciech Marek (Górnik Bytom) łatwo pokonał Filipa Olecha (AT Angie Puszczykowo), a Michał Matuszewski (PKT Pabianice) był lepszy od Macieja Ziombera (Górnik Bytom). W decydujacym meczu Marek wygrał z Matuszewskim.

W grze podwójnych triumfowali Stefania Rogozińska-Dzik (DeSki Warszawa) i Iga Świątek oraz Marek i Ziomber.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) I. Świątek – Jeleń 6:1, 6:0; Habrych – Krajewska 6:1, 6:2; A. Lewandowska – Rodig 6:4, 6:0; (7) Rogozińska-Dzik – Takmadżan 6:0, 6:0; (3) Molińska – Klugmann 6:0, 6:0; Podbioł – Sołkiewicz 6:3, 6:0; Oborska – Stawarz 6:2, 6:0; (6) Baszak – Żurawska 6:0, 6:0; (8) Pociej – Łosiak 6:1, 6:0; Wędrocha – Wybudowska 4:6, 7:5, 10:4; K. Chmielowska – Gajoch 3:6, 6:3, 10:7; (4) Nadajewska – A. Nowicka 7:5, 2:6, 10:7; (5) Chwalińska – Gonciarz 6:0, 6:0; Kubka – Szczotka 6:3, 6:4; Gołębniak – Derecka 6:2, 6:1; (2) Wierzbowska – Wożny 6:0, 6:1.

Druga runda: I. Świątek – Habrych 6:0, 6:0; Rogozińska-Dzik – A. Lewandowska 6:3, 6:3; Podbioł – Molińska 6:3, 6:3; Baszak – Oborska 6:4, 6:0; Pociej – Wędrocha 6:4, 6:3; Nadajewska – K. Chmielowska 6:3, 6:3; Chwalińska – Kubka 6:0, 6:1; Wierzbowska – Gołębniak 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: I. Świątek – Rogozińska-Dzik 6:1, 6:2; Podbioł – Baszak 7:5, 7:6 (10); Pociej – Nadajewska 3:6, 6:2, 11:9; Wierzbowska – Chwalińska 6:4, 6:3.

Półfinały: I. Świątek – Podbioł 6:0, 6:1; Wierzbowska – Pociej 6:2, 6:0.

Finał: I. Świątek – Wierzbowska 6:3, 6:0.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Marek – Lorens 6:0, 6:2; Suski – Rządkowski 6:1, 6:4; Kielan – Kusiewicz 3:6, 6:1, 10:4; Guzowski – (7) M. Adamek 7:5, 6:2; (4) Olech – Pawlicki 6:2, 6:1; Szczęsny – Zgoła 6:1, 6:0; Kaliszewski – Pawlak 6:2, 7:5; (5) Konopko – Biliński 7:6 (5) 7:5; (6) Taczała – Lesman 6:0, 6:0; Małolepszy – Frończuk 7:6 (5), 6:7 (8), 10:8; M. Matuszewski – Radoń 7:5, 6:1; (3) Niełacny – Bobiński 6:1, 6:1; (8) Dejnarowicz – Borzych 6:4, 6:4; Bondar – Paszkowski 6:7 (5), 6:2, 10:7; Załubski – Budziak 6:3, 7:5; (2) Ziomber – Szpejankowski 6:1, 6:1.

Druga runda: Marek – Suski 6:1, 6:0; Guzowski – Kielan 6:4, 6:3; Olech – Szczęsny 6:2, 6:1; Konopko – Kaliszewski 6:7 (5), 6:2, 10:7; Taczała – Małolepszy 6:2, 6:1; M. Matuszewski – Niełacny 6:2, 6:1; Bondar – Dejnarowicz 6:3, 6:3; Ziomber – Załubski 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Marek – Guzowski 6:0, 6:1; Olech – Konopko 7:6 (5), 6:0; M. Matuszewski – Taczała 6:5, 5:7, 12:10; Ziomber – Bondar 6:1, 6:0.

Półfinały: Marek – Olech 6:0, 6:0; M. Matuszewski – Ziomber 6:1, 6:4.

Finał: Marek – M. Matuszewski 6:1, 6:3.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Molińska/Nadajewska – bye; Kubka/Wędrocha – Gołębniak/Sołkiewicz 6:1, 6:2; (4) Chwalińska/Podbioł – bye; A. Nowicka/Rodig – Szczotka/Takmadżan 6:4, 6:7 (5), 10:3; Derecka/Habrych – Gonciarz/Łosiak 6:0, 6:4; (3) Baszak/Wierzbowska – bye; Gajoch/Wożny – Oborska/Żurawska 6:2, 5:7, 10:5; (2) Rogozińska-Dzik/I. Świątek – bye.

Ćwierćfinały: Molińska/Nadajewska – Kubka/Wędrocha 4:6, 7:5, 10:3; Chwalińska/Podbioł – Nowicka/Rodig 6:1, 6:0; Baszak/Wierzbowska – Derecka/Habrych 6:1, 6:0; Rogozińska-Dzik/I. Świątek – Gajoch/Wożny.

Półfinały: Chwalińska/Podbioł – Molińska/Nadajewska 6:2, 7:5; Rogozińska-Dzik/I. Świątek – Baszak/Wierzbowska 6:0, 6:0.

Finał: Rogozińska-Dzik/I. Świątek – Chwalińska/Podbioł 6:2, 6:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Marek/Ziomber – Kaliszewski/Załubski 6:1, 6:1; Lesman/Radoń – Bobiński/Guzowski 6:2, 3:6, 10:7; (4) M. Matuszewski/Niełacny – Biliński/Zgoła 6:0, 6:4; Bondar/Frończuk – Kielan/Pawlicki 6:3, 6:2; Suski/Szczęsny – Kusiewicz/Szpejankowski 6:1, 6:2; (3) M. Adamek/Taczała – Lorens/Pawlak 6:0, 7:5; Paszkowski/Rządkowski – Borzych/Strzałkowski 6:1, 6:3; (2) Konopko/Olech – Dejnarowicz/Miotk 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Marek/Ziomber – Lesman/Radoń 6:2, 6:1; M. Matuszewski/Niełacny – Bondar/Frończuk 6:1, 6:0; M. Adamek/Taczała – Suski/Szczęsny 2:6, 6:2, 10:8; Konopko/Olech – Paszkowski/Rządkowski 6:3, 6:0.

Półfinały: Marek/Ziomber – M. Matuszewski/Niełacny 6:2, 6:0; M. Adamek/Taczała – Konopko/Olech 6:3, 6:4.

Finał: Marek/Ziomber – M. Adamek/Taczała 6:1, 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: Błażejewska – bye; Jeleń – Piekarska 6:3, 6:0; Krajewska – bye; Rodig – Kwaczyńska 6:0, 6:0; Bator – bye; Klugmann – Lidwin 6:0, 6:0; A. Nowicka – bye; Katerczak – Szałek 6:1, 6:0; Gołaś – Maciejczyk 6:1, 6:3; Wybudowska – Filipecka 6:4, 6:0; Guszpit – Czarnecka 6:4, 6:4; Oborska – Lamch 6:0, 6:0; Gonciarz – Schmidt 6:2, 6:3; Kranc – Nebelska 7:6 (5), 6:4; Tórz – Krygier 6:1, 4:6, 10:6; Derecka – Domagała 6:2, 6:0.

Druga runda: Jeleń – Błażejewska 6:2, 6:1; Rodig – Krajewska 4:6, 6:1, 10:6; Klugmann – Bator 6:3, 6:4; A. Nowicka – Katerczak 6:1, 6:2; Wybudowska – Gołaś 6:1, 6:0; Oborska – Guszpit 6:0, 6:0; Gonciarz – Kranc 6:1, 6:3; Derecka – Tórz 6:1, 6:0.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Miotk – bye; Budziak – Stochmal 6:3, 6:1; Szpak – bye; Szpejankowski – Marcinkowski 6:0, 6:1; Małolepszy – J. Pala 6:1, 6:1; Parafiński – Bzowy 7:5, 6:3; Pawlak – Karwacki 6:1, 6:0; Filochowski – Kuś 6:4, 6:1; Paszkowski – N. Dzudzewicz 6:0, 6:0; Lalek – Magielski 6:3, 6:4; Kusiewicz – Frankowski 6:4, 4:6, 11:9; Hudyka – Strzałkowski 6:2, 6:1; Zgoła – Kuczyński 6:2, 6:1; M. Lewandowski – Politowicz 6:0, 6:2; Krotowski – Szajrych 6:2, 7:6 (7); Lesman – Wilk 6:4, 6:1.

Druga runda: Budziak – Miotk 6:2, 6:4; Szpejankowski – Szpak 6:3, 6:3; Małolepszy – Parafiński 6:2, 6:1; Pawlak – Filochowski 6:1, 6:2; Paszkowski – Lalek 6:4, 6:1; Kusiewicz – Hudyka 6:2, 6:1; Zgoła – M. Lewandowski 6:3, 6:1; Lesman – Krotowski 6:2, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności