Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski w Bytomiu

przez maka

Na kortach Górnika Bytom rozegrane zostały halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 21).

W gronie kobiet Joanna Zawadzka (UKS ACT Sport Tarnów) pokonała w finale Agatę Bieńkowską (WTT Wejherowo). W gronie mężczyzn Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań) w decydującym meczu wygrał z Piotrem Matuszewski (AZS Poznań).

W grach podwójnych triumfowali Patrycja Polańska (Sport Klub Kryspinów) i Zawadzka oraz Drzewiecki i Michał Nispoń (Grunwald Poznań).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Bieńkowska – Wira 6:4, 6:1; Pindelska – Pyka 6:3, 6:2; J. Przybylska – J. Nowakowska 6:2, 7:5; (7) Ruszczyńska – Grzywocz 7:6 (1), 6:2; (4) Szymczuch – Matuszak 6:1, 6:1; Wysoczańska – Salwa 6:1, 6:1; Łukasiak – Sosnowska 6:1, 6:3; (6) M. Kowalska – Czarnik 7:5, 7:5; (5) J. Zawadzka – Zduniak 6:0, 6:0; Polańska – Światłoń 6:4, 6:2; A. Mlazga – J. Skrzypczyńska 6:4, 6:1; (3) Nosek – Brdys 6:0, 6:1; (8) Borgman – Śnita 7:5, 7:5; P. Lewandowska – Stępnik 6:1, 6:2; Gałka – Jędrzejczak 2:6, 7:6 (4), 6:4; (2) Iwaniuk – Maślanka 6:1, 6:4.

Druga runda: Bieńkowska – Pindelska 6:1, 6:3; Ruszczyńska – J. Przybylska 6:1, 3:6, 6:2; Wysoczańska – Szymczuch 7:5, 4:6, 7:5; M. Kowalska – Łukasiak 6:3, 6:3; J. Zawadzka – Polańska 6:2, 6:3; Nosek – A. Mlazga 1:6, 6:1, 6:4; Borgman – P. Lewandowska 4:6, 6:2, 6:4; Iwaniuk – Gałka 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Bieńkowska – Ruszczyńska 6:0, 6:1; Wysoczańska – M. Kowalska 6:3, 6:3; J. Zawadzka – Nosek 6:2, 6:2; Borgman – Iwaniuk 6:2, 6:3.

Półfinały: Bieńkowska – Wysoczańska 6:2, 6:4; J. Zawadzka – Borgman 6:7 (3), 7:6 (6), 7:5.

Finał: J. Zawadzka – Bieńkowska 6:3, 6:4.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki – Raupuk 6:2, 6:2; Kon. Mularczyk – A. Mruk 6:1, 6:0; A. Kowalski – Radwan 6:2, 6:1; (5) F. Kaleta – Jantos 1:6, 6:1, 6:2; (3) Kazanowski – Autuch 6:1, 6:3; Bedra – Walkusz 3:6, 6:1, 6:2; Nispoń – Piątek 7:5, 6:2; (7) Chojnowski – Kokulewski 6:4, 3:6, 6:4; Mol – (8) Sarysz 7:5, 6:1; G. Nowakowski – Jan Gieysztor 6:4, 6:4; Walków – Berszakiewicz 6:0, 7:6 (3); Słowik – Zasda 6:1, 6:1; Krawcewicz – (6) Steinberger 4:6, 6:3, 6:1; P. Matuszewski – Wieczorek 6:2, 6:3; Krawczyński – Mar. Jędruszczak 6:2, 6:2; (2) Duś – P. Zbroja 6:4, 4:6, 7:6 (5).

Druga runda: Drzewiecki – Kon. Mularczyk 3:6, 6:1, 6:3; F. Kaleta – A. Kowalski 6:0, 7:5; Kazanowski – Bedra 6:2, 6:4; Nispoń – Chojnowski 6:3, 6:2; G. Nowakowski – Mol 6:2, 6:1; Walków – Słowik 6:4, 6:4; P. Matuszewski – Krawcewicz 6:4, 7:5; Krawczyński – Duś 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Drzewiecki – F. Kaleta 6:0, 6:4; Kazanowski – Nispoń 6:0, 6:2; Walków – G. Nowakowski 6:1, 6:2; P. Matuszewski – Krawczyński 6:2, 6:2.

Półfinały: Drzewiecki – Kazanowski 6:1, 6:3; P. Matuszewski – Walkusz 3:6, 7:5, 6:3.

Finał: Drzewiecki – P. Matuszewski 2:6, 6:3, 6:2.


DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Borgman/Czarnik – bye; Iwaniuk/Łukasiak – Światłoń/Zajda 6:3, 6:4; (4) Gałka/Witos – bye; Nosek/Śnita – Dziarkowska/Sasiak 6:0, 6:1; Nowakowska/Zduniak – bye; (3) Przybylska/Ruszczyńska – bye; Polańska/Zawadzka – Pindelska/Sosnowska 7:6 (8), 7:6 (5); (2) Kowalska/Szymczuch – bye.

Ćwierćfinały: Borgman/Czarnik – Iwaniuk/Łukasiak 6:3, 6:3; Nosek/Śnita – Gałka/Witos 6:2, 6:2; Przybylska/Ruszczyńska – Nowakowska/Zduniak 6:3, 7:5; Polańska/Zawadzka – Kowalska/Szymczuch 7:6 (4), 6:3.

Półfinały: Nosek/Śnita – Borgman/Czarnik 0:6, 7:6 (1), 11:9; Polańska/Zawadzka – Przybylska/Ruszczyńska 6:2, 7:5.

Finał: Polańska/Zawadzka – Nosek/Śnita 6:0, 6:4.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Drzewiecki/Nispoń – bye; Bedra/Jędruszczak – Masłowski/Zasada 6:3, 6:2; Kazanowski/Słowik – (4) Jantos/Steinberger 3:6, 6:2, 10:8; Krawczyński/Wieczorek – Gieysztor/Gieysztor 6:2, 6:2; Matuszewski/Mol – Mruk/Piątek 6:4, 6:3; (3) Mularczyk/Walków – Krawcewicz/Nowakowski 7:5, 6:1; Sobkowiak/Tadyszak – Berszakiewicz/Radwan 2:6, 7:5, 10:7; (2) Duś/Zbroja – bye.

Ćwierćfinały: Drzewiecki/Nispoń – Bedra/Jędruszczak 6:2, 7:5; Kazanowski/Słowik – Krawczyński/Wieczorek 7:5, 6:2; Mularczyk/Walków – Matuszewski/Mol 6:4, 6:0; Duś/Zbroja – Sobkowiak/Tadyszak 6:1, 6:1.

Półfinały: Drzewiecki/Nispoń – Kazanowski/Słowik 7:6 (5), 3:6, 10:3; Mularczyk/Walków – Duś/Zbroja 6:0, 3:6, 10:4.

Finał: Drzewiecki/Nispoń – Mularczyk/Walków 4:6, 7:6 (4), 10:7.


ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: Dziarkowska – Zajda 3:6, 6:4, 6:2; A. Robok – D. Robok 7:5, 6:3.

Druga runda: Wysoczańska – Dziarkowska 6:2, 6:1; Czarnik – Stepan 6:1, 6:0; Salwa – Szeibe 6:3, 6:3; Wira – A. Robok 6:3, 6:2; Matuszak – Sasiak 6:1, 6:0; Śnita – Kostka 6:3, 6:3; J. Nowakowska – Witos 6:0, 6:2; Światłoń – Jurczak 6:0, 6:1.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: G. Nowakowski – Tadyszak 6:2, 6:2; Zasada – Krupowies 6:3, 6:0; Kościk – Masłowski 7:5, 6:4; Krawcewicz – 5kowroński 6:3, 7:5; Autuch – Kołakowski 4:6, 7:6 (5), 6:4; M. Kwaśniewski – Parafiński 6:1, 6:2; Walkusz – Bujakiewicz 6:1, 6:3; Mol – Bandura 6:0, 6:0.

Druga runda: G. Nowakowski – Maroszek 4:6, 6:2, 6:2; Kon. Mularczyk – Zasada 6:2, 6:3; Jantos – Kościk 6:0, 6:3; Krawcewicz – Dopierała 7:5, 6:1; Autuch – Józ. Gieysztor 6:4, 6:2; Kokulewski – M. Kwaśniewski 6:2, 4:6, 6:4; Walkusz – Sobkowiak 6:4, 6:3; Mol – Piętka 6:2, 6:0.

2 i 3 lutego Śląskie TV zrealizuje transmisje internetowe z półfinałów i finałów mistrzostw w Bytomiu na stronie – www.slaskie.tv/na-zywo

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności