Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski – wyniki

przez maka

W Bydgoszczy zakończyły się halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 21).

Zawodnicy rywalizowali na kortach Centrum Bydgoszcz. W półfinałach dziewcząt Magdalena Fręch wygrała z Aleksandrą Buczyńską, a Katarzyna Kaleta pokonała Agatę Borgman. W finale lepsza była Fręch.

W gronie mężczyzn do czołowej czwórki awansowali Arkadiusz Kocyła, Mikołaj Jędruszczak, Paweł Ciaś i Wojciech Lutkowski, czyli czterej najwyżej rozstawieni gracze. W meczu o złoto Jędruszczak był skuteczniejszy od Ciasia.

W grach podwójnych triumfowali Buczyńska i Fręch oraz Piotr Barański i Jędruszczak.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Stencel – bye; Siwert – Pindelska 6:2, 6:2; Szymczuch – Pająk 4:6, 7:5, 6:3; (7) Fręch – Hełmecka 6:1, 6:2; (4) M. Lewandowska – Stelmaszak 6:0, 6:1; Buczyńska – Maślanka 5:7, 6:4, 6:3; Nowicka – Nosek 7:5, 6:4; (8) Przybylska – Sierzputowska 6:0, 6:3; Kaleta – (5) Sobiecka 6:0, 6:2; Mlazga – Kostencka 6:3, 6:1; Polańska – Przybył 6:4, 6:0; (3) Anusiewicz – bye; (6) Markowska – Kostek 2:6, 7:6 (3), 6:3; Bieńkowska – Ruszczyńska 6:3, 6:1; (2) Borgman – bye.

Druga runda: Stencel – Siwert 6:3, 4:6, 6:0; Fręch – Szymczuch 6:4, 6:0; Buczyńska – M. Lewandowska 7:5, 6:0; Nowicka – Przybylska 7:5, 6:2; Kaleta – Mlazga 6:1, 6:0; Anusiewicz – Polańska 6:1, 3:6, 6:2; Kowalak – Markowska 6:3, 6:2; Borgman – Bieńkowska 7:5, 6:0.

Ćwierćfinały: Fręch – Stencel 6:0, 6:0; Buczyńska – Nowicka 7:6 (5), 7:5; Kaleta – Anusiewicz 6:3, 6:1; Borgman – Kowalak 6:3, 6:0.

Półfinały: Fręch – Buczyńska 6:2, 6:3; Kaleta – Borgman 6:3, 7:6 (5).

Finał: Frech – Kaleta 4:6, 6:2, 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kocyła – Bieńkowski 6:0, 6:1; Owczarz – Chojnowski 4:6, 6:3, 4:1 i krecz Sebastiana; Nispoń – Charkiewicz 7:5, 5:7, 6:4; (5) Wojnar – Kłos 1:6, 7:5, 6:3; (4) Jędruszczak – Zawisza 4:6, 6:4, 6:3; Braciszewicz – Dziedzic 4:6, 6:2, 6:1; Drzewiecki – P. Zieliński 6:2, 6:2; (7) Barański – Tarasewicz 6:3, 6:2; (8) Dończyk – Filipek 6:3, 6:0; Michałek – Lemiesz 6:1, 6:0; B. Dzudzewicz – Bukowski 6:3, 7:6 (7); (3) W. Lutkowski – Oleksy 6:3, 7:6 (3); (6) Janik – Iżycki 6:2, 6:1; Walków – Konieczny 2:6, 6:2, 6:3; Duś – Kossek 6:1, 6:1; (2) Ciaś – Kon. Mularczyk 6:4, 7:5.

Druga runda: Kocyła – Owczarz 6:2, 6:4; Nispoń – Wojnar 7:6 (3), 6:2; Jędruszczak – Braciszewicz 6:0, 6:1; Barański – Drzewiecki 6:2, 7:5; Dończyk – Michałek 6:3, 6:1; W. Lutkowski – B. Dzudzewicz 6:3, 6:4; Walków – Janik 6:3, 6:2; Ciaś – Duś 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Kocyła – Nispoń 4:6, 6:3, 6:2; Jędruszczak – Barański 6:0, 7:6 (2); W. Lutkowski – Dończyk 3:6, 6:1, 6:4; Ciaś – Walków 7:6 (0), 6:1.

Półfinały: Jędruszczak – Kocyła 2:1 i krecz Arka; Ciaś – W. Lutkowski 6:3, 6:4.

Finał: Jędruszczak – Ciaś 6:3, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Pindelska/Sierzputowska – Kostek/Stelmaszak 6:2, 6:0; Polańska/Szymczuch – Nosek/Rosik 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały (1) M. Lewandowska/Stencel – Pindelska/Sierzputowska 7:6 (5), 6:1; Bieńkowska/Przybylska – (3) Kowalak/Siwert 6:3, 4:6, 10:7; (4) Buczyńska/Fręch – Polańska/Szymczuch 6:3, 6:3; (2) Nowicka/Pająk – Anusiewicz/Markowska 6:2, 6:3.

Półfinały: Bieńkowska/Przybylska – M. Lewandowska/Stencel 2:6, 6:4, 11:9; Buczyńska/Fręch – Nowicka/Pająk 6:4, 7:6 (1).

Finał: Buczyńska/Fręch – Bieńkowska/Przybylska 3:6, 6:0, 10:6.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Kocyła/W. Lutkowski – bye; Dończyk/Janik – Iżycki/Owczarz 6:4, 6:2; (4) Drzewiecki/Nispoń – Charkiewicz/Kon. Mularczyk 6:3, 6:1; Lemiesz/Zawisza – Dziedzic/Tarasewicz 7:6 (2), 4:6, 10:7; Filipek/Wojnar – Duś/Oleksy 6:3, 7:5; (3) B. Dzudzewicz/Konieczny – bye; Kłos/Michałek – Bieńkowski/P. Zieliński walkower; (2) Barański/Jędruszczak – bye.

Ćwierćfinały: Kocyła/W. Lutkowski – Dończyk/Janik 7:5, 6:2; Drzewiecki/Nispoń – Lemiesz/Zawisza 6:3, 6:1; Filipek/Wojnar – B. Dzudzewicz/Konieczny 7:6 (5), 6:4; Barański/Jędruszczak – Kłos/Mkchałek 6:3, 6:2.

Półfinały: Kocyła/W. Lutkowski – Drzewiecki/Nispoń 6:2, 6:4; Barański/Jędruszczak – Filipek/Wojnar 7:6 (3), 6:3.

Finał: Barański/Jędruszczak – Kocyła/W. Lutkowski walkower (uraz Arka).

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Sarysz – Ronduda 6:3, 6:4; P. Zbroja – Gałązka 3:6, 6:0, 3:0 i krecz Jakuba; Bukowski – Szabo 6:4, 6:2; Kossek – Drelich 7:5, 6:4.

Druga runda: Chojnowski – Grzesiński 7:6 (3), 6:1; Braciszewicz – Lamczyk 6:0, 6:1; Lemiesz – K. Mlazga 6:2, 6:4; Zawisza – Sarysz 6:3, 6:1; Michałek – P. Zbroja 3:6, 6:3, 6:4; Bukowski – Owczarz 6:4, 4:6, 6:2; Kossek – Zaorski 6:2, 1:6, 6:4; Tarasewicz – D. Lamczyk 6:0, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności