Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski – wyniki

przez maka

W Toruniu rozegrano halowe młodzieżowe mistrzostwa Polski (do lat 21).

W półfinałach Zuzanna Maciejewska (Varsovia Tennis Klub) pokonała Martę Kowalską (Grzegórzecki Kraków), a Agata Bieńkowska (WTT Wejherowo) była lepsza od Michaliny Jędrzejczak (Start Łódż). Złoto zdobyła Maciejewska.

W gronie mężczyzn do półfinałów dotarli faworyci. W meczach o finał Mikołaj Jędruszczak (Start-Wisła Toruń) przegrał z Karolem Drzewieckim (Grunwald Poznań), a Paweł Ciaś (Warszawianka, zawodnik Gawłowski Tennis Academy) wygrał z Arkadiuszem Kocyłą (AZS Poznań). Po złoto sięgnął Ciaś.

W grach podwójnych triumfowali Aleksandra Buczyńska (Return Radom) i Jędrzejczak oraz Drzewiecki i Michał Nispoń (Grunwald).

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Iwaniuk – bye; Halicka – Anusiewicz 5:7, 6:2, 6:3; Jędrzejczak – Łukasiak 6:0, 6:3; (8) Szczygielska – Sosnowska 6:2, 6:4; Szymczuch – (4) K. Kozub 6:3, 6:2; Witos – Stepan 6:3, 6:3; Bieńkowska – Rychlik 6:1, 6:0; Buczyńska – (6) Maślanka 3:6, 6:0, 6:4; (7) Maciejewska – Pindelska walkower; Hełmecka – Kostek 6:2, 1:6, 6:2; Foryś – M. Sawicka 6:3, 6:1; (3) J. Zawadzka – Kusz 6:1, 6:3; (5) Gałka – Brdys 6:0, 6:4; Nosek – Jastrzębska 6:1, 7:5; K. Kapustka – Światłoń 6:2, 6:1; M. Kowalska – (2) Przybylska 6:4, 6:1.

Druga runda: Iwaniuk – Halicka 6:2, 1:6, 7:6 (6); Jędrzejczak – Szczygielska 6:2, 6:2; Szymczuch – Witos 6:1, 6:0; Bieńkowska – Buczyńska 7:5, 4:6, 6:1; Maciejewska – Hełmecka 6:1, 6:1; J. Zawadzka – Foryś 6:1, 6:4; Nosek – Gałka 6:0, 6:4; M. Kowalska – K. Kapustka 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak – Iwaniuk 6:2, 6:1; Bieńkowska – Szymczuch 7:6 (3), 6:1; Maciejewska – J. Zawadzka 6:4, 6:0; M. Kowalska – Nosek 6:3, 6:2.

Półfinały: Bieńkowska – Jędrzejczak 7:5, 6:3; Maciejewska – M. Kowalska 6:1, 6:1.

Finał: Maciejewska – Bieńkowska 6:3, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Mik. Jędruszczak – Iżycki 6:0, 6:3; Smolicki – Sobkowiak 7:5, 6:1; F. Kaleta – Mar. Jędruszczak 6:2, 6:2; (8) Wojnar – Lemiesz 6:4, 7:5; (4) Drzewiecki – Steinberger 6:2, 6:2; Chojnowski – Nazaruk 7:6 (5), 6:2; Kazanowski – Rolski 7:5, 6:4; (7) Gajewski – F. Czarnecki 6:1, 6:3; (6) Duś – Zielonka 6:2, 6:2; Nispoń – Jantos 3:6, 6:2, 6:1; P. Barański – P. Zbroja 6:3, 6:1; (3) Kocyła – P. Szymański 6:1, 6:0; (5) Dończyk – A. Kowalski 6:4, 4:6, 6:2; Dmochowski – Nowak 6:3, 6:3; Michocki – A. Mruk 6:0, 6:1; (2) Ciaś – Wieczorek 6:3, 6:0.

Druga runda: Mik. Jędruszczak – Iżycki 6:2, 6:1; Wojnar – F. Kaleta 6:2, 7:5; Drzewiecki – Chojnowski 6:1, 6:2; Kazanowski – Gajewski 6:3, 6:3; Duś – Nispoń 6:4, 7:5; Kocyła – P. Barański 5:7, 6:4, 6:1; Dończyk – Dmochowski 6:4, 6:1; Ciaś – Michocki 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Mik. Jędruszczak – Wojnar 6:2, 6:1; Drzewiecki – Kazanowski 6:4, 6:1; Kocyła – Duś 6:3, 6:4; Ciaś – Dończyk 6:4, 6:4.

Półfinały: Drzewiecki – Mik. Jędruszczak 4:6, 6:3, 7:5; Ciaś – Kocyła 6:2, 6:1.

Finał: Ciaś – Drzewiecki 6:4, 6:4.


DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Sosnowska/Światłoń – Anusiewicz/Hełmecka 7:5, 3:6, 13:11; K. Kapustka/Witos – Halicka/Stepan 6:3, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: M. Kowalska/Szymczuch – (1) K. Kozub/Przybylska 6:4, 6:3; (4) Buczyńska/Jędrzejczak – Sosnowska/Światłoń 7:5, 4:6, 11:9; K. Kapustka/Witos – (3) Gałka/Kusz 7:6 (6), 6:3; Maślanka/J. Zawadzka – (2) Iwaniuk/Nosek 6:2, 6:3.

Półfinały: Buczyńska/Jędrzejczak – M. Kowalska/Szymczuch 6:3, 0:6, 10:1; Maślanka/J. Zawadzka – K. Kapustka/Witos 6:3, 6:4.

Finał: Buczyńska/Jędrzejczak – Maślanka/J. Zawadzka 6:1, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Dończyk/Kocyła – bye; Iżycki/P. Zbroja – D. Lamczyk/Chojnowski 7:5, 6:1; F. Kaleta/Kazanowski – (4) Duś/Gajewski 6:4, 7:5; Nazaruk/Smolicki – Steinberger/Zielonka 7:6 (4), 6:2; F. Czarnecki/Jantos – A. Mruk/Wojnar 7:6 (4), 6:2; (3) Drzewiecki/Nispoń – Mar. Jędruszczak/Michocki 7:6 (2), 6:0; Ciaś/Nowak – Dmochowski/Lemiesz 6:4, 6:2; (2) P. Barański/Mik. Jędruszczak – bye.

Ćwierćfinały: Dończyk/Kocyła – Iżycki/P. Zbroja 6:4 7:5; F. Kaleta/Kazanowski – Nazaruk/Smolicki 7:6 (5), 6:2; Drzewiecki/Nispoń – F. Czarnecki/Jantos 6:1, 6:1; Ciaś/Nowak – P. Barański/Mik. Jędruszczak 6:4, 4:6, 10:8.

Półfinały: Dończyk/Kocyła – F. Kaleta/Kazanowski 6:1, 7:6 (3); Drzewiecki/Nispoń – Ciaś/Nowak 6:2, 6:1.

Finał: Drzewiecki/Nispoń – Dończyk/Kocyła 7:5, 6:7 (4), 10:3.


ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Wieczorek – bye; Lemiesz – bye; A. Kowalski – bye; Sobkowiak – bye; Steinberger – Sarysz 6:2, 6:2; Jantos – Przybylski 7:5, 6:3; Smolicki – Kossek 6:4, 6:4; A. Mruk – D. Lamczyk 6:1, 6:0.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności