Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Halowe narodowe mistrzostwa Polski ATP w Chorzowie

W Chorzowie zakończyły się halowe mistrzostwa kraju Amatorskiego Tenisa Polskiego.

Zawody rozegrane na kortach Chorzowskiego Towarzystwa Tenisowego odbyły się w wielu kategoriach wiekowych.

Najlepiej wypadł Maciej Łuczak, który triumfował w dwóch turniejach singlowych (Open Pro i Open). Zdobył też srebro w deblu.

Gra pojedyncza kobiet

Open: 1. Helena Franko, 2. Aleksandra Domańska, 3-4. Anna Wicha i Katarzyna Chmielewska.

+45 lat: 1. Izabela Gilewicz, 2. Anna Czarnecka, 3-4. Beata Mnichowska i Ewa Karwowska.

+55 lat: 1. Jadwiga Gołda, 2. Grażyna Sobczyk, 3. Małgorzata Poloczek.

Gra podwójna kobiet

Open: 1. Katarzyna Bieniec/Helena Franko, 2. Anna Wicha/Aleksandra Domańska, 3-4. Ewa Karwowska/Beata Mnichowska i Małgorzata Bełtowska/Ewa Sakwerda.

Gra pojedyncza mężczyzn

Open Pro: 1. Maciej Łuczak, 2. Tomasz Żuchowski, 3-4. Grzegorz Stachiński i Roman Wyprzał.

Open: 1. Maciej Łuczak, 2. Mariusz Gosik, 3-4. Dariusz Nowak i Marcin Żebrowski.

+35 lat: 1. Marcin Moszczuk, 2. Paweł Herman, 3-4. Paweł Burliga i Jarosław Wolniak.

+40 lat: 1. Robert Paszke, 2. Bogdan Głąb, 3-4. Ireneusz Górka i Mariusz Mijalski.

+45 lat: 1. Dariusz Gąbka, 2. Adam Sakwerda, 3-4. Piotr Zarzecki i Leszek Naskręcki.

+50 lat: 1. Dariusz Gąbka, 2. Roman Wędrocha, 3-4. Władysław Baran i Tomasz Wawrzyniak.

+55 lat: 1. Roman Wędrocha, 2. Aleksander Tor, 3-4. Andrzej Bednarz i Marian Dylewski.

+60 lat: 1. Zdzisław Macias, 2. Robert Zając, 3-4. Zygmunt Kopczyński i Wacław Daszkiewicz.

+65 lat: 1. Kazimierz Listek, 2. Andrzej Konitzer, 3-4. Ryszard Śmigaj i Jerzy Mikołaj Gnieciak.

+70 lat: 1. Bronisław Wileński, 2. Zygmunt Ćwiąkała, 3-4. Aleksander Deńca i Krzysztof Dłutek.

Gra podwójna mężczyzn

Open Pro: 1. Roman Wyprzał/Tomasz Żuchowski, 2. Maciej Łuczak/Hubert Paszkowski, 3-4. Zbigniew Głuchowski/Leszek Wrzesień i Jakub Gumuliński/Marcin Żebrowski.

Open: 1. Hubert Paszowski/Piotr Wicha, 2. Leszek Wrzesień/Marcin Żebrowski, 3-4. Michał Gryszka i Sebastian Krzeczowski i Artur Otremba/Szymon Turek.

+35 lat: 1. Dariusz Gąbka/Paweł Herman, 2. Michał Baczyński/Mariusz Kurowski, 3-4. Jacek Mierzejewski/Mariusz Mijalski i Mariusz Gosik/Aleksander Michałowski.

+45 lat: 1. Maciej Urys/Roman Wędrocha, 2. Cezary Goławski/Leszek Naskręcki, 3-4. Leszek Kocot/Bogdan Wesołowski i Wojciech Andrzejewski/Władysław Baran.

+65 lat: 1. Czesław Łyp/Bronisław Wileński, 2. Andrej Konitzer/Ryszard Śmigaj, 3-4. Edward Jaworski/Józef Pietraszek i Zygmunt Ćwiąkała/Witold Nowak.

Gry mieszane

Open: 1. Anna Wicha/Piotr Wicha, 2. Anna Czarnecka/Marcin Moszczuk, 3-4. Małgorzata Grzybek/Hubert Paszkowski i Aleksandra Domańska/Paweł Pomierny.

+45 lat: 1. Izabela Gilewicz/Cezary Goławski, 2. Beata Mnichowska/Wacław Daszkiewicz, 3-4. Ewa Karwowska/Leszek Naskręcki i Agnieszka Dyderska/Wojciech Sożyński.

Komplet wyników – Kliknij tutaj

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności