Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Karatsev - Musetti 6:3, 6:4; Davidovich Fokina - De Minaur 6:4, 7:6 (3); Millman - Humbert 6:3, 6:3; Paul - P. Martinez 4:1 i krecz Hiszpana; Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1.

Halowe ogólnopolskie mistrzostwa krasnalek w Puszczykowie

przez maka

W Puszczykowie odbyły się halowe ogólnopolskie mistrzostwa krasnalek.

W Centrum Tenisowym Angie walczyły młode zawodniczki do lat 10. Najwyżej rozstawione były Rozalia Gruszczyńska (Wawel Kraków) i Ada Piestrzyńska (Legia Warszawa).

W półfinałach Gruszczyńska wygrała z Laurą Koralnik (OTC Warszawa), a Piestrzyńska nie sprostała Magdalenie Świerczyńskiej (Winner Kraków). W finale Świerczyńska była wyrażnie skuteczniejsza od Gruszczyńskiej.

Kilka tygodni temu w Puszczykowie walczyli chłopcy. W finale Borys Zgoła (AZS Poznań) pokonał Filipa Pieczonkę (Lechia Gdańsk).

WYNIKI

Pierwsza runda: (1) Gruszczyńska – bye; Durska – Tetych 6:4, 6:2; Burdzińska – Nasuta 6:0, 1:6, 10:4; (13) J. Kowalczyk – bye; (11) Schmidt – bye; Z. Szymańska – Jodłowska 1:6, 6:1, 15:13; N. Kowalczyk – Karpińska 6:3, 6:3; (7) Lipiec – bye; (3) Koralnik – bye; Popławska – Frankowska 6:2, 6:2; M. Głowacka – bye; (16) A. Głowacka – bye; (12) Węgrzyn – bye; Z. Kromolicka – Straszewski 6:1, 6:2; Wróblewska – Rażniak 6:1, 6:1; (8) Bator – bye; (5) Czapulak – bye; Witkowska – Domańska 6:4, 4:6, 10:7; Pęk – Orkiszewska 6:2, 6:0; (10) Kubacha – bye; (15) Kurleto – bye; Dąbrowska – bye; Kiwior – 6:3, 6:1; (4) Świerczyńska – bye; (9) Lang – bye; Chyba – Langiewicz 6:1, 6:0; K. Maciejewska – Majewska 6:0, 6:0; (6) Jeschke – bye; (14) Matuszewski – bye; Rowińska – bye; Bajorek – Górski 6:1, 6:3; (2) Piestrzyńska – bye.

Druga runda: Gruszczyńska – Durska 6:0, 6:0; J. Kowalczyk – Burdzińska 6:2, 6:0; Schmidt – Szymańska 6:0, 6:1; Lipiec – N. Kowalczyk 6:2, 6:0; Koralnik – Popławska 6:0, 6:3; A. Głowacka – M. Głowacka 6:0, 6:0; Węgrzyn – Z. Kromolicka 7:5, 6:4; Bator – Wróblewska 6:3, 6:1; Czapulak – Witkowska 6:0, 6:0; Kubacha – Pęk 6:0, 6:0; Kurleto – Dąbrowska 6:0, 6:0; Świerczyńska – Kiwior 6:2, 6:2; Lang – Chyba 1:2 i krecz Julii; Jeschke – K. Maciejewska 6:0, 6:2; Rowińska – Matuszewski 6:0, 7:5; Piestrzyńska – Bajorek 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Gruszczyńska – J. Kowalczyk 6:0, 6:0; Lipiec – Schmidt 7:5,6:4; Koralnik – A. Głowacka 6:1, 6:0; Bator – Węgrzyn 6:3, 5:7, 10:5; Kubacha – Czapulak 6:4, 6:3; Świerczyńśka – Kurleto 6:3, 6:1; Jeschke – Lang 6:1, 6:2; Piestrzyńska – Rowińska 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Gruszczyńska – Lipiec 6:0, 6:2; Koralnik – Bator 6:0, 6:0; Świerczyńska – Kubacha 6:2, 6:4; Piestrzyńska – Jeschke 6:1, 6:1.

Półfinały: Gruszczyńska – Koralnik 6:4, 6:1; Świerczyńska – Piestrzyńska 6:1, 6:2.

Finał: Świerczyńska – Gruszczyńska 6:1, 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności