Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Halowe turnieje juniorów

przez maka

W Poznaniu i Ścięgnach odbyły się halowe ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne juniorów.

W Poznaniu triumfował Przemysław Michocki (Angie Puszczykowo). W finale pokonał Flawiusza Czarneckiego (Idea Sport Toruń).

W grze podwójnej zwyciężyli Adam Kaczmarek i Maciej Szymankiewicz (obaj AZS Poznań).

Na kortach Family Tennis Camp w Ścięgnach wygrał Janusz Kuriata. W decydującym pojedynku był skuteczniejszy od Marcina Mola (Beskidy Ustroń).

W deblu najlepsi byli Mol i jego klubowy kolega Łukasz Kozielski.

JUNIORZY – POZNAŃ

Pierwsza runda: Kwaśniewski – Sieniawski 6:0, 6:1; Szymankiewicz – Mar. Jędruszczak 7:5, 6:3; P. Zieliński – Łosiak 7:6 (5), 6:0.

Ćwierćfinały: (1) Czarnecki – R. Wojtaś 6:3, 7:6 (2), Kwaśniewski – Przybylski 6:4, 2:6, 6:2; Szymankiewicz – Kaczmarek 6:3, 3:6, 6:0; (2) Michocki – P. Zieliński 4:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Czarnecki – Kwaśniewski 6:3, 4:6, 6:3; Michocki – Szymankiewicz walkower.

Finał singla: Michocki – Czarnecki 7:6 (2), 7:5.

Finał debla: Kaczmarek/Szymankiewicz – Łosiak/Michocki 6:2, 6:3.


JUNIORZY – ŚCIĘGNY

Pierwsza runda: (1) Kuriata – bye; Gorszka – Orzechowski 6:3, 6:3; Dopierała – Czyżowski 6:0, 6:1; Jan Gieysztor – Bujakiewicz 6:4, 6:4; Kubicz – Józef Gieysztor 6:0, 6:4; Kozielski – Łobos 7:5, 3:6, 6:4; Mol – Kościk 6:0, 6:1; Mruk – Pyrkosz 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kuriata – Gorszka 6:3, 6:2; Dopierała 6:3, 4:6, 6:3; Kozielski – Kubicz 6:3, 6:1; Mol – Mruk 6:3, 6:0.

Półfinały: Kuriata – Dopierała 6:7, 6:0, 7:6; Mol – Kozielski 7:5, 6:1.

Finał singla: Kuriata – Mol 6:4, 7:5.

Finał debla: Kozielski/Mol – Gieysztor/Gieysztor 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności