Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0; KITZBUHEL ATP 250: Kovalik - Munar 6:4, 6:4; Taberner - Seyboth Wild 3:6, 6:3, 6:2; M. Ymer - P. Cuevas 6:3, 7:5; P. Martinez - Pouille 6:3, 6:7 (4), 6:4; ATLANTA ATP 250: Fratangelo - Seppi 7:5, 7:6 (5).

Halowe turnieje juniorów

przez maka

W Poznaniu i Ścięgnach odbyły się halowe ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne juniorów.

W Poznaniu triumfował Przemysław Michocki (Angie Puszczykowo). W finale pokonał Flawiusza Czarneckiego (Idea Sport Toruń).

W grze podwójnej zwyciężyli Adam Kaczmarek i Maciej Szymankiewicz (obaj AZS Poznań).

Na kortach Family Tennis Camp w Ścięgnach wygrał Janusz Kuriata. W decydującym pojedynku był skuteczniejszy od Marcina Mola (Beskidy Ustroń).

W deblu najlepsi byli Mol i jego klubowy kolega Łukasz Kozielski.

JUNIORZY – POZNAŃ

Pierwsza runda: Kwaśniewski – Sieniawski 6:0, 6:1; Szymankiewicz – Mar. Jędruszczak 7:5, 6:3; P. Zieliński – Łosiak 7:6 (5), 6:0.

Ćwierćfinały: (1) Czarnecki – R. Wojtaś 6:3, 7:6 (2), Kwaśniewski – Przybylski 6:4, 2:6, 6:2; Szymankiewicz – Kaczmarek 6:3, 3:6, 6:0; (2) Michocki – P. Zieliński 4:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Czarnecki – Kwaśniewski 6:3, 4:6, 6:3; Michocki – Szymankiewicz walkower.

Finał singla: Michocki – Czarnecki 7:6 (2), 7:5.

Finał debla: Kaczmarek/Szymankiewicz – Łosiak/Michocki 6:2, 6:3.


JUNIORZY – ŚCIĘGNY

Pierwsza runda: (1) Kuriata – bye; Gorszka – Orzechowski 6:3, 6:3; Dopierała – Czyżowski 6:0, 6:1; Jan Gieysztor – Bujakiewicz 6:4, 6:4; Kubicz – Józef Gieysztor 6:0, 6:4; Kozielski – Łobos 7:5, 3:6, 6:4; Mol – Kościk 6:0, 6:1; Mruk – Pyrkosz 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Kuriata – Gorszka 6:3, 6:2; Dopierała 6:3, 4:6, 6:3; Kozielski – Kubicz 6:3, 6:1; Mol – Mruk 6:3, 6:0.

Półfinały: Kuriata – Dopierała 6:7, 6:0, 7:6; Mol – Kozielski 7:5, 6:1.

Finał singla: Kuriata – Mol 6:4, 7:5.

Finał debla: Kozielski/Mol – Gieysztor/Gieysztor 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności