Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Halowy turnieje młodzieży

przez maka

W wielu miastach odbywają się halowe, ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne dla młodzieży.

W gronie młodziczek w Chorzowie podwójny sukces zanotowała Iza Kunat (KTA Wrocław). W finale singla pokonała Kingę Psut (Legia Warszawa). Wspólnie triumfowały w grze podwójnej.

Wśród młodzików wygrał Paweł Godek (STT Fakro Nowy Sącz). W decydującym spotkaniu był lepszy od Kacpra Piekarka (KTA Wrocław). W deblu zwyciężyli Godek i Maciej Ziomber (Górnik Bytom).

W Stalowej Woli triumfowali Weronika Pociej (Mera Warszawa) i Patryk Niełacny (PKT Pabianice).

MŁODZICZKI – CHORZÓW

Pierwsza runda: A. Nadajewska – Wożny 6:2, 6:4; Sudenis – Schmidt 6:3, 0:6, 6:2; Mar. Kubka – Hędrzak 6:1, 6:0; Bobik – Mazurkiewicz 7:5, 6:4.

Druga runda: (1) Kunat – Stępień 6:1, 6:0; (7) Wędrocha – A. Nadajewska 6:3, 6:4; (3) Falkowska – A. Lewandowska 6:2, 6:0; (5) K. Wiśniewska – Sudenic 6:2, 6:1; Kubka – (6) N. Komar 6:3, 6:3; (4) M. Jaśkiewicz – Częścik 6:3, 6:1; (8) Zając – Klawińska 6:4, 6:3; (2) Psut – Bobik 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kunat – Wędrocha 6:4, 7:5; Falkowska – K. Wiśniewska 7:6 (8), 7:5; M. Jaśkiewicz – Kubka 4:6, 6:2, 6:4; Psut – Zając 6:1, 6:3.

Półfinały: Kunat – Falkowska 6:4, 6:1; Psut – M. Jaśkiewicz 6:4, 6:2.

Finał singla: Kunat – Psut 6:4, 6:2.

Finał debla: Kunat/Psut – Kubka/K. Wiśniewska 6:3, 6:3.

MŁODZICY – CHORZÓW

Pierwsza runda: (1) Piekarek – bye; Bylica – J. Pala 6:4, 6:2; Liszka – Kowalik 6:2, 6:0; (6) Skutella – Chrapisiński 6:0, 6:3; (4) Kolasiński – bye; Konopko – Tracz 6:1, 6:1; Pośpiech – Piekarski 6:1, 6:4; (5) K. Barański – Szpejankowski 6:2, 6:3; (8) Godek – Marciniak 6:0, 6:0; Mikuła – Heliasz 6:1, 6:1; Radoń – Kuś 3:2 i krecz Andrzeja; (3) Śliwiński – bye; (7) Goldberg – Bańkowski 6:1, 6:3; Ziomber – Kamiński 6:0, 6:3; Keiper – Wiernek 6:1, 6:1; (2) Kwiatkowski – bye.

Druga runda: Piekarek – Bylica 6:0, 6:4; Skutella – Liszka 6:0, 6:0; Kolasiński – Konopko 6:4, 7:5; K. Barański – Pośpiech 6:0, 6:0; Godek – Mikuła 6:2, 6:3; Śliwiński – Radoń 6:4, 6:1; Ziomber – Goldberg 6:0, 6:2; Kwiatkowski – Keiper 6:1, 6:0.

Ćwierćfinały: Piekarek – Skutella 6:4, 6:4; Kolasiński – K. Barański 6:3, 6:7, 6:1; Godek – Śliwiński 6:4, 6:0; Ziomber – Kwiatkowski 6:2, 6:0.

Półfinały: Piekarek – Kolasiński 3:6, 6:0, 6:3; Godek – Ziomber 7:6 (4), 6:3.

Finał singla: Godek – Piekarek 6:3, 6:2.

Finał debla: Godek/Ziomber – Mikuła/Skutella walkower (kontuzja Michała).


MŁODZICZKI – STALOWA WOLA

Pierwsza runda: (1) Gała – Bator 6:3, 6:2; Filipecka – Zontek 6:1, 6:0; Szczotka – Tracz 6:0, 6:1; Molińska – Kacprzak 6:0, 6:2; Szwajka – A. Szczupak 1:6, 7:6 (5), 6:3; Makal – Bryniak 6:0, 6:0; Skiba – N. Szczupak 6:0, 6:0; W. Pociej – A. Rutkowska 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Gała – Filipecka 6:2, 6:2; Szczotka – Molińska 6:3, 6:3; Makala – Szwajka 6:0, 6:0; W. Pociej – Skiba 6:1, 6:0.

Półfinały: Gała – Szczotka 3:6, 7:5, 6:3; W. Pociej – Makal 6:3, 6:3.

Finał singla: W. Pociej – Gała 6:1, 6:0.

Finał debla: Molińska/W. Pociej – Skiba/Szczotka 6:2, 7:5.

MŁODZICY – STALOWA WOLA

Pierwsza runda: Bieliński – Gawlak 6:0, 6:0; Paszkowski – Karczmarczyk 6:4, 6:0; Więcek – K. Michalski 2:6, 6:3, 6:3; Berliński – CHwistek 6:1, 6:1; Sowa – Wydra 6:2, 6:3.

Druga runda: (1) Niełacny – Majewski 6:0, 6:3; Kaliszewski – Biliński 7:6 (3), 6:7 (5), 6:3; (3) M. Lewandowski – Gancarczyk 6:2, 6:1; Olech – Paszkowski 5:7, 6:3, 6:1; Wożniak – Więcek 6:1, 6:0; (4) Frończuk – Berliński 6:0, 6:1; Sowa – M. Pawlicki 3:6, 6:0, 6:4; (2) M. Adamek – Rutkowski 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Niełacny – Kaliszewski 6:0, 6:0; M. Lewandowski – Olech 6:2, 6:1; Wożniak – Frończuk 6:1, 6:4; M. Adamek – Sowa 6:0, 6:0;

Półfinały: Niełacny – M. Lewandowski 6:3, 6:3; M. Adamek – Wożniak 6:2, 6:1.

Finał singla: Niełacny – M. Adamek 6:2, 6:2.

Finał debla: M. Adamek/Kaliszewski – Niełacny/Olech 2:6, 6:4, 12:10.


JUNIORKI – POZNAŃ

Pierwsza runda: Zduniak – Lechna 7:6 (4), 6:4; Rustecka – Wardejn 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Rojek – (1) E. Morkowska 6:1, 6:1; Zduniak – Magiera 3:6, 6:1, 7:5; Rustecka – Kulig 6:1, 6:3; (2)M. Sawicka – A. Morkowska 6:2, 6:0.

Półfinały: Rojek – Zduniak 7:6 (3), 6:1; Rustecka – M. Sawicka 7:5, 7:6 (6).

Finał singla: Rojek – Rustecka 7:6 (5), 6:2.

Finał debla: Kulig/M. Sawicka – Magiera/Rustecka 6:4, 6:2.


JUNIORZY – GRODZISK WIELKOPOLSKI

Pierwsza runda: Józ. Gieysztor – Bratkowski 6:2, 6:3; Mar. Jędruszczak – R. Wojtaś 6:4, 6:2.

Druga runda: (1) Prządka – Czerklewicz 6:0, 6:0; Józ. Gieysztor – Szymankiewicz 2:6, 6:3, 6:4; (3) Kaczmarek – P. Szymański 6:1, 6:1; Szalaty – Jan Gieysztor 6:3, 6:3; Kwaśniewski – Lamczyk 6:2, 6:4; (4) A. Mruk – Dopierała 6:2, 6:0; P. Zieliński – Gorszka 6:3, 6:1; (2) W. Adamek – Mar. Jędruszczak 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Prządka – Józ. Gieysztor 6:3, 6:0; Kaczmarek – Szalaty 6:3, 4:6, 6:4; Kwaśniewski – A. Mruk 6:4, 6:2; W. Adamek – P. Zieliński 6:2, 7:5.

Półfinały: Prządka – Kaczmarek walkower; Kwaśniewski – W. Adamek 6:4, 6:0.

Finał singla: Prządka – Kwaśniewski 6:2, 6:2.

Finał debla: Prządka/Szalaty – Mar. Jędruszczak/P. Zieliński 6:3, 6:3.


MŁODZICZKI – LEGNICA

Pierwsza runda: Bobik – Topolewska 6:4, 6:3; Guszpit – Kacprzak 6:3, 6:2; Magda – Navahrodskaya 6:4, 4:6, 6:4; Czuba – Księcikowska 6:4, 6:1.

Druga runda: (1) Kunat – Bobik 6:0, 6:0; Klawińska – Kaja Kowalska 6:0, 6:0; (3) Mar. Kubka – Guszpit 6:0, 6:1; A. Nadajewska – Sławińska 6:1, 6:2; K. Chmielowska – Magda 6:1, 6:2; (4) Stępień – Katerczak 6:0, 6:1; N. Chmielowska – Czuba 6:0, 6:1; (2) Okopniak – Sudenis 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kunat – Klawińska 6:4, 6:1; Mar. Kubka – A. Nadajewska 6:2, 6:1; Stępień – K. Chmielowska 6:3, 6:2; Okopniak – N. Chmielowska 6:3, 6:4.

Półfinały: Kunat – Kubka 6:2, 6:0; Okopniak – Stępień 6:4, 6:4.

Finał singla: Kunat – Okopniak.


MŁODZICY – SZCZAWNO ZDRÓJ

Pierwsza runda: Wierzbicki – Wożniak 6:4, 6:3.

Druga runda: (1) Godek – Grędziński 6:1, 6:0; M. Pawlicki – Wożniak 6:7 (3), 6:4, 6:1; (3) Bylica – Suski 7:5, 6:2; Kaliszewski – Szuszkiewicz 6:0, 6:2; Szczęsny – Goldberg 6:3, 6:3; (4) M. Adamek – Sypień 6:0, 6:1; Szpejankowski – Kremienowski 7:6 (5), 7:5; (2) K. Barański – Kasperski 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Godek – M. Pawlicki 6:1, 6:1; Bylica – Kaliszewski 6:1, 7:6 (5); Szczęsny – M. Adamek 6:3, 5:7, 6:1; K. Barański – Szpejankowski 6:3, 6:0.

Półfinały: Godek – Bylica 6:4, 6:2; K. Barański – Szczęsny 6:4, 7:5.

Finał singla: Godek – K. Barański.

Finał debla: K. Barański/Godek – W. Adamek/Kaliszewski.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności