Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 500: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); Kasatkina - C. Garcia 3:6, 7:5, 6:3; Konjuh - Riske 6:1, 6:4; S. Zhang - Keys 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kr. Pliskova - Kawa 6:4, 6:4; Sherif - Eala 6:2, 6:2.

Hart Open 2013 – Magda Fręch odpadła w ćwierćfinale

W Zawadzie koło Opola odbyła się 13. edycja turnieju ITF kobiet Hart Open.

Z Polek w turnieju głównym singla walczyły Katarzyna Kawa, Justyna Jegiołka, Magdalena Fręch, Weronika Foryś i Kasandra Kozub.

Do drugiej rundy awansowały tylko Fręch i Jegiołka. Kawa, Foryś i Kozub odpadły szybko bez zdobycia nawet seta.

Magda awansowała do ćwierćfinału po wygranej z Czeszką Sandrą Zahlavovą. Justyna przegrała w 1/8 finału z Niemką Kristiną Barrois.

Fręch mecz o półfinał przegrała z Czeszką Kateriną Siniakovą, czwartą juniorką świata 1:6, 3:6. Niespełna 16-letnia łodzianka (urodziny ma 15 grudnia) zdobyła w Zawadzie 15 punktów.

SINGIEL

Pierwsza runda: Orlova – (1) E. Birnerova 6:2, 7:5; Krejsova – Vankova 6:3 i krecz; Tinjic – K. Kozub 6:4, 6:2; (8) Marcinkevica – Smolka 6:0, 6:0; (3) Siniakova – Foryś 6:0, 6:0; Honcova – Ozga 5:7, 7:6 (4), 6:3; Fręch – Ciraolo 6:1, 6:1; (5) S. Zahlavova – Kawa 6:3, 6:1; Zander – (7) Gatto-Monticone 4:6, 6:0, 6:2; Broady – Kramperova 6:1, 6:0; Dentoni – Shoshyna 7:6 (5), 6:7 (4), 7:6 (5); (4) Smitkova – Kapshay 6:4, 6:3; (6) Barrois – Barbieri 6:4, 6:1; Jegiołka – Jurikova 6:3, 3:6, 6:2; Sramkova – Alexandrova 6:4, 6:4; Borecka – (2) Witthoeft 6:3, 4:6, 6:3.

Druga runda: Krejsova – Orlova 7:6 (3), 6:2; Marcinkevica – Tinjic walkower; Siniakova – Honcova 5:7, 7:5, 6:3; Fręch – S. Zahlavova 7:6 (15), 6:3; Zander – Broady 4:6, 7:6 (4), 6:3; Smitkova – Dentoni 6:1, 7:5; Barrois – Jegiołka 6:2, 6:2; Sramkova – Borecka 6:2, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: Marcinkevica – Krejsova 6:4, 6:0; Siniakova – Fręch 6:1, 6:3; Zander – Smitkova 7:6 (6), 4:1 i krecz Czeszki; Barrois – Sramkova 6:4, 7:6 (8).

Półfinały: Siniakova – Marcinkevica 6:4, 6:4; Zander – Barrois 7:6 (6), 6:1.

Finał: Siniakova – Zander 6:1, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Jegiołka/Marcinkevica – bye; Fedoryshyn/Tinjic – Ciraolo/Silwanowicz 6:0, 6:1; (3) Balducci/Gatto-Monticone – Smolka/Zander 7:6 (1), 6:4; Barbieri/Orlova – Przybylska/Vogelsang 6:2, 6:2; Kapshay/Shoshyna – Honigova/Kulova 6:1, 6:1; Alexandrova/Krejsova – (4) Borecka/Kramperova 6:3, 4:6, 10:5; H. Birnerova/Ozga – Foryś/K. Kozub 6:1, 6:1; (2) Frankova/Smitkova – Romanyshyn/Wysoczańska 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Jegiołka/Marcinkevica – Fedoryshyn/Tinjic 6:2, 6:4; Barbieri/Orlova – Balducci/Gatto-Monticone 6:4, 6:0; Kapshay/Shoshyna – Alexandrova/Krejsova 6:1, 7:5;Frankova/Smitkova – H. Birnerova/Ozga 6:4, 6:4.

Półfinały: Jegiołka/Marcinkevica – Barbieri/Orlova 6:2, 6:2; Frankova/Smitkova – Kapshay/Shoshyna 6:2, 7:5.

Finał: Frankova/Smitkova – Jegiołka/Marcinkevica 6:1, 2:6, 10:8.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Krejsova – bye; Wysoczańska – Buczyńska 6:4, 6:1; (2) Balducci – Romanyshyn 6:0, 6:0; Smolka – Rustecka 6:2, 6:1; (3) Zander – Nosek 6:1, 6:0; Vogelsang – Szuszkiewicz 6:2, 6:1; (4) Ozga – Stoll 6:4, 6:2; Korzeniak – Borgman 2:6, 6:4, 6:2; (5) Jurikova – Fedoryshyn 6:1, 6:0; (11) Frankova – Silwanowicz 6:4, 6:0; Stuchla – (6) Mendesova 3:6, 6:4, 6:4; (12) Fręch – Maślanka 6:1, 6:1; (7) Sramkova – Przybylska 6:3, 6:3; (9) Honigova – Kulova 6:4, 6:2; (8) Maciejewska – P. Lewandowska 7:6 (3), 6:3; (10) Orlova – Grzywocz 6:0, 6:0.

Druga runda: Krejsova – Wysoczańska 6:0, 6:0; Smolka – Balducci 7:6 (5), 3:6, 6:2; Zander – Vogelsang 6:2, 6:2; Ozga – Korzeniak 6:1, 6:1; Jurikova – Frankova 7:6 (6), 6:1; Fręch – Stuchla 7:5, 6:2; Sramkova – Honigova 6:3, 6:2; Orlova – Maciejewska 6:1, 6:1.

Drabinka singla w Zawadzie – Kliknij tutaj

Drabinka debla w Zawadzie – Kliknij tutaj

Drabinka eliminacji w Zawadzie – Kliknij tutaj

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności