Polski Tenis

WYNIKI

EASTBOURNE WTA 500: Kvitova - Ostapenko 6:3, 6:2; Krunic/Linette - L. Kichenok/Ostapenko walkower; BAD HOMBURG WTA 250: Garcia - Andreescu 6:7 (5), 6:4, 6:4; EASTBOURNE ATP 250: Fritz - Cressy 6:2, 6:7 (4), 7:6 (4); MAJORKA ATP 250: Tsitsipas - Bautista Agut 6:4, 3:6, 7:6 (2).
Polska Liga Tenisa

HOTK kadetów w Bydgoszczy – wyniki

Julia Oczachowska i Kacper Żuk wygrali w Bydgoszczy w halowym, ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kadetów (do lat 16).

W zawodach dziewcząt po raz kolejny z dobrej strony pokazały się młodziczki (wcześniej brylowały w Chorzowie). W finale Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław) pokonała Oliwię Szymczuch (Grzegórzecki Kraków).

W zmaganiach chłopców bardzo pewnie triumfował Kacper Żuk (Legia Warszawa). W decydującym pojedynku był skuteczniejszy od Konrada Fryze (Return Radom).

W grach podwójnych zwyciężyli Zuzanna Marciniak (AZS Łódż) i Maja Pindelska (Arka Gdynia) oraz Wiktor Radwan (Górnik Bytom) i Żuk.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Szymczuch – bye; I. Świątek – Bogucka 6:1, 6:0; Nikolenko – Marut 6:0, 6:1; (8) Siłka – Kacprzyk 6:1, 6:0; (3) Hertel – bye; Podlińska – M. Komar 6:0, 6:2; Kiryluk – Jurek 6:4, 6:2; M. Kania – (7) Furmaniak 7:5, 6:3; (6) Tomczyk – Hennig 6:0, 6:1; Marciniak – Bednarczyk 6:0, 3:6, 6:1; Baduchowska – Suchocka 6:0, 6:0; (4) Sosnowska – bye; Rutkowska – (5) Górczyńska 6:4, 7:5; Pindelska – Piątek 6:1, 6:1; Oczachowska – N. Komar 6:1, 6:0; (2) Sierzputowska – bye.

Druga runda: Szymczuch – I. Świątek 5:7, 6:1, 6:3; Siłka – Nikolenko 6:4, 6:4; Hertel – Podlińska 6:1, 6:7 (8), 6:2; Kiryluk – M. Kania 6:4, 6:3; Marciniak – Tomczyk 6:0, 6:4; Sosnowska – Baduchowska 6:3, 6:1; Rutkowska – Pindelska 6:4, 4:6, 6:3; Oczachowska – Sierzputowska 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Szymczuch – Siłka 6:2, 6:4; Hertel – Kiryluk 6:1, 6:0; Sosnowska – Marciniak 7:6 (6), 6:2; Oczachowska – Rutkowska 6:2, 6:3.

Półfinały: Szymczuch – Hertel 6:1, 6:4; Oczachowska – Sosnowska 6:1, 6:3.

Finał singla: Oczachowska – Szymczuch 3:6, 7:5, 6:4.

Finał debla: Marciniak/Pindelska – Hertel/Rutkowska 7:6 (6), 6:2.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Dworak – Nalewajko 6:0, 6:1; Mucha – Cieślewicz 6:4, 6:2.

Druga runda: (1) Żuk – Dworak 6:1, 6:2; (7) Skonieczny – Kotwicki 6:1, 6:1; Sadal – (4) Słojewski 6:2, 6:3; (6) Kwiatkowski – Błaszczyk 6:7 (4), 7:5, 6:4; (5) Skowroński – Wilk 6:1, 6:1; (3) Fryze – Lesman 6:0, 6:0; (8) Karczmarczyk – Mucha 6:1, 6:1; (2) Radwan – Franko 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Żuk – Skonieczny 6:1, 6:1; Sadal – Kwiatkowski 2:6, 6:4, 6:3; Fryze – Skowroński 6:3, 6:1; Radwan – Karczmarczyk 6:4, 6:2.

Półfinały: Żuk – Sadal 6:1, 6:1; Fryze – Radwan 7:5, 6:7 (8), 6:4.

Finał singla: Żuk – Fryze 6:1, 6:2.

Finał debla: Radwan/Żuk – Fryze/Skowroński 2:6, 6:0, 10:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności