Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

HOTK kadetów w Bydgoszczy – wyniki

przez maka

Julia Oczachowska i Kacper Żuk wygrali w Bydgoszczy w halowym, ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym kadetów (do lat 16).

W zawodach dziewcząt po raz kolejny z dobrej strony pokazały się młodziczki (wcześniej brylowały w Chorzowie). W finale Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław) pokonała Oliwię Szymczuch (Grzegórzecki Kraków).

W zmaganiach chłopców bardzo pewnie triumfował Kacper Żuk (Legia Warszawa). W decydującym pojedynku był skuteczniejszy od Konrada Fryze (Return Radom).

W grach podwójnych zwyciężyli Zuzanna Marciniak (AZS Łódż) i Maja Pindelska (Arka Gdynia) oraz Wiktor Radwan (Górnik Bytom) i Żuk.

DZIEWCZĘTA

Pierwsza runda: (1) Szymczuch – bye; I. Świątek – Bogucka 6:1, 6:0; Nikolenko – Marut 6:0, 6:1; (8) Siłka – Kacprzyk 6:1, 6:0; (3) Hertel – bye; Podlińska – M. Komar 6:0, 6:2; Kiryluk – Jurek 6:4, 6:2; M. Kania – (7) Furmaniak 7:5, 6:3; (6) Tomczyk – Hennig 6:0, 6:1; Marciniak – Bednarczyk 6:0, 3:6, 6:1; Baduchowska – Suchocka 6:0, 6:0; (4) Sosnowska – bye; Rutkowska – (5) Górczyńska 6:4, 7:5; Pindelska – Piątek 6:1, 6:1; Oczachowska – N. Komar 6:1, 6:0; (2) Sierzputowska – bye.

Druga runda: Szymczuch – I. Świątek 5:7, 6:1, 6:3; Siłka – Nikolenko 6:4, 6:4; Hertel – Podlińska 6:1, 6:7 (8), 6:2; Kiryluk – M. Kania 6:4, 6:3; Marciniak – Tomczyk 6:0, 6:4; Sosnowska – Baduchowska 6:3, 6:1; Rutkowska – Pindelska 6:4, 4:6, 6:3; Oczachowska – Sierzputowska 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Szymczuch – Siłka 6:2, 6:4; Hertel – Kiryluk 6:1, 6:0; Sosnowska – Marciniak 7:6 (6), 6:2; Oczachowska – Rutkowska 6:2, 6:3.

Półfinały: Szymczuch – Hertel 6:1, 6:4; Oczachowska – Sosnowska 6:1, 6:3.

Finał singla: Oczachowska – Szymczuch 3:6, 7:5, 6:4.

Finał debla: Marciniak/Pindelska – Hertel/Rutkowska 7:6 (6), 6:2.

CHŁOPCY

Pierwsza runda: Dworak – Nalewajko 6:0, 6:1; Mucha – Cieślewicz 6:4, 6:2.

Druga runda: (1) Żuk – Dworak 6:1, 6:2; (7) Skonieczny – Kotwicki 6:1, 6:1; Sadal – (4) Słojewski 6:2, 6:3; (6) Kwiatkowski – Błaszczyk 6:7 (4), 7:5, 6:4; (5) Skowroński – Wilk 6:1, 6:1; (3) Fryze – Lesman 6:0, 6:0; (8) Karczmarczyk – Mucha 6:1, 6:1; (2) Radwan – Franko 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Żuk – Skonieczny 6:1, 6:1; Sadal – Kwiatkowski 2:6, 6:4, 6:3; Fryze – Skowroński 6:3, 6:1; Radwan – Karczmarczyk 6:4, 6:2.

Półfinały: Żuk – Sadal 6:1, 6:1; Fryze – Radwan 7:5, 6:7 (8), 6:4.

Finał singla: Żuk – Fryze 6:1, 6:2.

Finał debla: Radwan/Żuk – Fryze/Skowroński 2:6, 6:0, 10:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności