Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

HOTK kobiet i mężczyzn w Bytomiu – wyniki

W Bytomiu rozegrano ogólnopolski turniej klasyfikacyjny seniorów.

Zawody rozgrywane były systemem grupowym. Na starcie pojawili się tenisiści, którzy są notowani w rankingu ATP. W rywalizacji mężczyzn triumfował Mateusz Kowalczyk (Górnik Bytom).

Wśród kobiet najlepsza była Zofia Stanisz (KT Jelenia Góra), która w całym turnieju nie straciła seta.

KOBIETY

Grupa A: Dziarkowska – Sobiecka 6:0, 2:6, 10:6; Kostek – Kumiec 6:1, 6:0; Dziarkowska – Kostek 6:1, 6:2; Sobiecka – Kumiec 6:2, 6:2; Dziarkowska – Kumiec 6:0, 6:0; Sobiecka – Kostek 7:6, 7:6. Klasyfiakcja: 1. Dziarkowska, 2. Sobiecka, 3. Kostek, 4. Kumiec.

Grupa B: Stanisz – Sasiak 6:1, 6:0; Silwanowicz – A. Robok 6:1, 6:3; Stanisz – Silwanowicz 6:3, 6:2; Silwanowicz – Sasiak 6:3, 6:1; Stanisz – A. Robok 6:3, 6:2; Sasiak – A. Robok 6:4, 7:5. Klasyfikacje: 1. Stanisz, 2. Silwanowicz, 3. Sasiak, 4. A. Robok.

Grupa C: Odrzywołek – Dyba 6:3, 6:2; Maślanka – Hełmecka 6:2, 4:6, 10:4; Odrzywołek – Maślanka 6:3, 2:6, 10:8; Maślanka – Dyba 6:2, 4:6, 10:2; Odrzywołek – Hełmecka 3:6,. 6:4, 10:6; Hełmecka – Dyba 7:5, 6:3. Klasyfikacje: 1. Odrzywołek, 2. Maślanka, 3. Hełmecka, 4. Dyba.

Grupa D: Polańska – Bogus 6:0, 6:1; Rustecka – Leśniak 6:1, 6:4; Polańska – Rustecka 6:2, 6:2; Bogus – Leśniak 6:2, 6:4; Polańska – Leśniak 6:1, 6:1; Rustecka – Bogus 6:4, 6:3. Klasyfikacja: 1. Polańska, 2. Rustecka; 3. Bogus, 4. Leśniak.

Miejsca 13-16: A. Robok – Dyba 6:2, 7:5; Leśniak – Kumiec 6:0, 6:0; A. Robok – Kumiec 6:1, 6:0; Dyba – Leśniak 6:4, 7:6; A. Robok – Leśniak 6:0, 6:0; Dyba – Kumiec 6:0, 6:0. Klasyfikacja: 13. A. Robok, 14. Dyba; 14. Leśniak, 16. Kumiec.

Miejsca 9-12: Bogus – Sasiak 7:6, 6:1; Kostek – Hełmecka 6:0, 6:0; Bogus – Hełmecka 6:0, 6:0; Sasiak – Kostek 6:3, 6:3; Bogus – Kostek 7:5, 6:0; Sasiak – Hełmecka 6:0, 6:0. Klasyfikacja: 9. Bogus, 10. Sasiak, 11. Kostek, 12. Hełmecka.

Miejsca 5-8: Silwanowicz – Rustecka 6:0, 6:4; Maślanka – Sobiecka 6:4, 7:5; Silwanowicz – Maślanka 7:5, 7:5; Maślanka – Rustecka 6:3, 6:3; Silwanowicz – Sobiecka 6:0, 6:1; Rustecka – Sobiecka 7:5, 7:5. Klasyfikacja: 5. Silwanowicz, 6. Maślanka, 7. Rustecka, 8. Sobiecka.

Miejsca 1-4: Stanisz – Odrzywołek 6:4, 6:4; Polańska – Dziarkowska 6:0, 6:1; Stanisz – Dziarkowska 6:0, 6:3; Polańska – Odrzywołek 6:3, 7:5; Stanisz – Polańska 6:1, 6:1; Odrzywolek – Dziarkowska 6:3, 6:2. Klasyfikacja: 1. Stanisz, 2. Polańska, 3. Odrzywołek, 4. Dziarkowska.


MĘŻCZYŻNI

Grupa A: Drzewiecki – Kuchmacz 6:2, 6:1; Bujdo – Steinberger 6:3, 6:4; Drzewiecki – Steinberger 6:4, 6:4; Bujdo – Kuchmacz 6:1, 6:2; Drzewiecki – Bujdo 7:6, 6:3; Steinberger – Kuchmacz 6:0, 6:2. Klasyfikacja: 1. Drzewiecki, 2. Bujdo, 3. Steinberger, 4. Kuchmacz.

Grupa B: Kowalczyk – Jastrzębski 7:6, 6:0; Bartosiewicz – Kaleta 6:4, 6:7, 10:5; Kowalczyk – Kaleta 6:1, 6:1; Bartosiewicz – Jastrzębski 6:1, 6:4; Kowalczyk – Bartosiewicz 7:5, 6:1; Kaleta – Jastrzębski 6:4, 7:5. Klasyfikacje: 1. Kowalczyk, 2. Bartosiewicz, 3. Kaleta, 4. Jastrzębski.

Grupa C: Janik – Lemiesz 6:0, 7:6; Filipek – Wieczorek 6:1, 6:1; Janik – Wieczorek 6:3, 6:2; Filipek – Lemiesz 6:4, 6:4; Janik – Filipek 6:2, 7:6; Lemiesz – Wieczorek 6:3, 6:3. Klasyfikacja: 1. Janik, 2. Filipek, 3. Lemiesz, 4. Wieczorek.

Grupa D: Wojnar – Nispoń 6:4, 4:6, 10:6; Pyla – Kasperek 6:1, 6:1; Wojnar – Kasperek 6:0, 6:0; Pyla – Nispoń 6:4, 3:6, 13:11; Wojnar – Pyla 3:6, 6:4, 10:5; Nispoń – Kasperek 6:1, 6:0. Klasyfikacja: 1. Wojnar, 2. Filipek, 3. Nispoń, 4. Kasperek.

Miejsca 13-16: Jastrzębski – Kasperek 6:0, 6:0; Wieczorek – Kuchmacz 6:0, 6:0; Jastrzębski – Kuchmacz 6:0, 6:3; Wieczorek – Kasperek 6:0, 6:1; Jastrzębski – Wieczorek 6:0, 6:0; Kasperek – Kuchmacz 6:0, 6:0. Klasyfikacja: 16. Jastrzębski, 15. Wieczorek, 14. Kasperek, 16. Kuchmacz.

Miejsca 9-12: Lemiesz – Nispoń 7:5, 1:6, 10:8; Kaleta – Steinberger 6:4, 6:1; Lemiesz – Steinberger 6:2, 6:2; Kaleta – Nispoń 6:4, 6:1; Lemiesz – Kaleta 7:5, 3:6, 10:2; Steinberger – Nispoń 6:4, 4:6, 10:8. Klasyfikacja: 9. Lemiesz, 10. Kaleta, 11. Steinberger, 12. Nispoń.

Miejsca 5-8: Bujdo – Filipek 7:6, 4:6, 10:6; Bartosiewicz – Pyla 6:0, 6:1; Bujdo – Pyla 6:3, 6:3; Bartosiewicz – Filipek 6:0, 6:3; Bujdo – Bartosiewicz 6:3, 6:3; Pyla – Filipek 6:2, 6:2. Klasyfikacja: 5. Bujdo, 6. Bartosiewicz, 7. Pyla, 8. Filipek.

Miejsca 1-4: Kowalczyk – Janik 6:1, 6:1; Drzewiecki – Wojnar 6:4, 6:3; Kowalczyk – Wojnar 6:0, 6:3; Drzewiecki – Janik 6:2, 4:6, 10:6; Kowalczyk – Drzewiecki 3:6, 6:3, 10:5; Wojnar – Janik 6:3, 2:6, 10:5. Klasyfikacja: 1. Kowalczyk , 2. Drzewiecki, 3. Wojnar, 4. Janik.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności