Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

HOTK mężczyzn – Poz Bruk Cup 3 w Sobocie

przez maka

W Centrum Tenisowym Sobota odbył się turniej mężczyzn Poz Bruk Cup 3.

Zawody rozegrane zostały w ramach halowego ogólnopolskiego turnieju klasyfikacyjnego. Po raz kolejny najlepszy był Wojciech Lutkowski (Legia Warszawa).

Drugie miejsce zajął Patry Janik (Górnik Bytom). Trzeci był Piotr Barański (Nafta Zielona Góra), a czwarty junior Sebastian Chojnowski (SKT Sopot).

Obiecująco wypadli także inni młodzi gracze: Piotr Łomacki (Warszawianka) i Karol Drzewiecki (Grunwald Poznań).

WYNIKI

Eliminacje: Drelich – Prządka 6:2, 1:6, 10:7; Siekierczak – Tarasewicz 6:3, 6:2; Matusik – F. Lamczyk 6:4, 7:5; D. Lipka – Kosicki 6:3, 6:4; Łomacki – Drelich 6:1, 6:1; Siekierczak – Matusik 6:1, 6:1; Zawisza – Lemiesz 6:0, 7:6; Nispoń – D. Lipka 6:2, 6:1; Łomacki – Siekierczak 6:2, 6:1; Zawisza – Nispoń 6:3, 6:4.

Grupa A: W. Lutkowski – Zawisza 7:5, 6:1; Łomacki – Kon. Mularczyk 6:1, 6:4; W. Lutkowski – Łomacki 7:6, 6:0; Kon. Mularczyk – Zawisza 6:3, 7:6; W. Lutkowski – Kon. Mularczyk 6:2, 6:3; Zawisza – Łomacki 6:2, 7:6; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. Łomacki, 3. Zawisza, 4. Kon. Mulaczyk.

Grupa B: Chojnowski – Wojnar 4:6, 6:4, 10:4; Stefaniak – D. Chmielewski 7:6, 4:6, 11:9; Stefaniak – Wojnar 6:0, 6:3; Chojnowski – D. Chmielewski 6:4, 6:4; Chojnowski – Stefaniak 6:4, 6:7, 10:8; D. Chmielewski – Wojnar 6:0, 6:0 (w/o); kolejność: 1. Chojnowski, 2. Stefaniak, 3. D. Chmielewski, 4. Wojnar.

Grupa C: Janik – Kłos 6:3, 6:0; Iżycki – Oleksy 6:4, 6:2; Janik – Iżycki 6:7, 6:3, 10:1; Oleksy – Kłos 6:4, 6:2; Janik – Oleksy 6:4, 6:2; Kłos – Iżycki 6:2, 6:1; kolejność: 1. Janik, 2. Iżycki, 3. Oleksy, 4. Kłos.

Grupa D: Barański – Dmochowski 6:3, 4:6, 10:3; Drzewiecki – Ł. Chmielewski 6:1, 6:0; Barański – Ł. Chmielewski 6:1, 6:2; Drzewiecki – Dmochowski 6:4, 7:6; Dmochowski – Ł. Chmielewski 6:3, 6:4; Barański – Drzewiecki 6:4, 5:7, 10:8; kolejność: 1. Barański, 2. Drzewiecki, 3. Dmochowski, 4. Ł. Chmielewski.


Miejsca 13-16: Kłos – Kon. Mularczyk 6:3, 6:4; Kon. Mularczyk – Ł. Chmielewski 6:3, 6:3; Kłos – Ł. Chmielewski 7:5, 6:2. Z dalszej gry zrezygnował Wojnar; kolejność: 13. Kłos, 14. Kon. Mularczyk, 15. Ł. Chmielewski, 16. Wojnar.

Miejsca 9-12: Zawisza – Dmochowski 1:6, 7:6, 10:5; Oleksy – D. Chmielewski 6:3, 6:3; Zawisza – Oleksy 6:4, 6:4; Dmochowski – D. Chmielewski 6:2, 7:6; Zawisza – D. Chmielewski 6:3, 6:0; Dmochowski – Oleksy 6:0, 6:1; kolejność: 9. Zawisza, 10. Dmochowski, 11. Oleksy, 12. D. Chmielewski.

Miejsca 5-8: Łomacki – Drzewiecki 6:2, 6:3; Iżycki – Stefaniak 6:3, 6:3; Łomacki – Iżycki 6:1, 6:1; Drzewiecki – Stefaniak 6:2, 6:1; Łomacki – Stefaniak 6:2, 6:2; Drzewiecki – Iżycki 6:0, 6:1; kolejność: 5. Łomacki, 6. Drzewiecki, 7. Iżycki, 8. Stefaniak.

Miejsca 1-4: W. Lutkowski – Barański 4:6, 6:3, 10:7; Janik – Chojnowski 6:0, 6:1; W. Lutkowski – Janik 6:4, 1:6, 10:5; Barański – Chojnowski 6:1, 6:2; W. Lutkowski – Chojnowski 6:3, 6:2; Janik – Barański 6:2, 6:3; kolejność: 1. W. Lutkowski, 2. Janik, 3. Barański, 4. Chojnowski.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności