Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

HOTK młodziczek – Sinet Winter Cup w Legnicy

Julia Oczachowska zwyciężyła w halowym, ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym do lat 14 w Legnicy.

Tenisistka Goplanii Inowrocław w drodze do finału nie straciła seta. Decydujący pojedynek trwał bardzo krótko. Wiktoria Rutkowska (AZS Poznań) skreczowała przy stanie 2:1 dla Oczachowskiej.

W grze podwójnej Julia i Klara Siłka (Górnik Bytom) wygrały w finale z Izabelą Kunat (KTA Wrocław) i Rutkowską 6:3, 6:4.

SINGIEL

Pierwsza runda: Aleksandrowicz – Zając 6:1, 6:2; Makal – Stępień 6:0 6:1; Zajda – Nieznalska 6:0, 6:0; Zielińska – Bobik 6:2, 6:3; Gratkowska – Sudenis 6:3, 6:2; K. Wiśniewska – Walczak 6:3, 6:2; M. Jaśkiewicz – Pawlak 6:2, 6:2.

Druga runda: (1) Siłka – Aleksandrowicz 6:4, 6:2; (6) Rutkowska – Makal 6:1, 6:4; (3) Kiryluk – Zajda 6:1, 6:4; (8) Paczena – Zielińska 6:3, 6:0; Gratkowska – (7) K. Jaśkiewicz walkower; (4) Ciura – K. Wiśniewska 6:2, 6:2; (5) Oczachowska – M. Jaśkiewicz 7:5, 6:3; (2) Kunat – Kamińska 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Rutkowska – Siłka 6:2, 7:5; Kiryluk – Paczena 7:6 (2), 6:4; Ciura – Gratkowska 6:0, 6:2; Oczachowska – Kunat 6:1, 6:2.

Półfinały: Rutkowska – Kiryluk 6:2, 7:5; Oczachowska – Ciura 6:4, 6:1.

Finał: Oczachowska – Rutkowska 2:1 i krecz Wiktorii.

DEBEL

Pierwsza runda: Stępień/Zajda – Sudenis/Zielińska 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: (1) Oczachowska/Siłka – M. Jaśkiewicz/Walczak 6:2, 6:3; (4) Ciura/Pawlak – K. Jaśkiewicz/K. Wiśniewska 6:2, 6:3; Aleksandrowicz/Kiryluk – Stępień/Zajda 6:3, 6:3; Kunat/Rutkowska – Nieznalska/Zając 6:1, 6:3.

Półfinały: Oczachowska/Siłka – Ciura/Pawlak 6:4, 6:1; Kunat/Rutkowska – Aleksandrowicz/Kiryluk 6:4, 4:6, 10:6.

Finał: Oczachowska/Siłka – Kunat/Rutkowska 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności