Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Badosa - Świątek 6:3, 7:6 (4); Vekic - Sabalenka 6:4, 3:6, 7:6 (3); Van Uytvanck - Kvitova 5:7, 6:3, 6:0; Svitolina - Tomljanovic 4:6, 6:3, 6:4; Sakkari - Stojanovic 6:1, 6:2; Kar. Pliskova - Suarez Navarro 6:3, 6:7 (1), 6:1; Krejcikova - L. Fernandez 6:2, 6:4; Pavlyuchenkova - Friedsam 6:1, 6:1; Osaka - Golubic 6:3, 6:2; Rybakina - Peterson 6:2, 6:3; Muguruza - Q. Wang 6:3, 6:0; Giorgi - Vesnina 6:3, 6:1; Bencic - Doi 6:2, 6:4; Sorribes Tormo - Ferro 6:1, 6:4; Podoroska - Alexandrova 6:1, 6:3; Vondrousova - Buzarnescu 6:1, 6:2; Medvedev - Nagal 6:2, 6:1; Fognini - Gerasimov 6:4, 7:6 (4); Basilashvili - Sonego 6:4, 3:6, 6:4; Davidovich Fokina - Millman 6:4, 6:7 (4), 6:3; A. Zverev - Galan 6:2, 6:2; Djokovic - Struff 6:4, 6:3; Carreno Busta - Cilic 5:7, 6:4, 6:4; Koepfer - Purcell 6:3, 6:0; KITZBUHEL ATP 250: Kovalik - Munar 6:4, 6:4; Taberner - Seyboth Wild 3:6, 6:3, 6:2; M. Ymer - P. Cuevas 6:3, 7:5; P. Martinez - Pouille 6:3, 6:7 (4), 6:4; ATLANTA ATP 250: Fratangelo - Seppi 7:5, 7:6 (5).

HOTK – turnieje klasyfikacyjne – wyniki

przez maka

W wielu miejscowościach odbyły się halowe, ogólnopolskie turnieje klasyfikacyjne.

W Bydgoszczy rywalizowali mężczyżni. Zwyciężył Adrian Andrzejczuk (Top Spin Kołobrzeg). Drugi był Szymon Walków (Redeco SiR Wrocław), a trzeci Dominik Nazaruk (Tenispoint Warszawa).

W Ślęzie o puchar prezesa Matchpoint walczyli kadeci. W gronie dziewcząt triumfowała Klara Siłka (Zawada). Wśród chłopców wygrał Juliusz Bienkiewicz (KTA Wrocław).

MĘŻCZYŻNI – BYDGOSZCZ

Grupa A: Gajewski – Baranowski 6:4, 6:3; Walków – Dmochowski 6:7 (6), 6:1, 10:3; Walków – Gajewski 6:7 (3), 6:4, 11:9; Dmochowski – Baranowski 6:1, 6:3; Walków – Baranowski 6:2, 6:0; Dmochowski – Gajewski 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Walków, 2. Dmochowski, 3. Gajewski, 4. Baranowski.

Grupa B: Majchrowicz – Andrzejczuk 7:6 (4), 4:6, 10:8; Zawisza – A. Kowalski 7:5, 7:6 (2); Zawisza – Majchrowicz 4:6, 7:6 (0), 10:8; Andrzejczuk – A. Kowalski 6:2, 6:0; Majchrowicz – A. Kowalski 6:4, 6:4; Andrzejczuk – Zawisza 7:6 (1), 6:4; kolejność: 1. Andrzejczuk, 2. Majchrowicz, 3. Zawisza, 4. A. Kowalski.

Grupa C: Nazaruk – Skowroński 7:6 (6), 6:2; Iżycki – Czarnecki 6:2, 6:2; Nazaruk – Iżycki 6:3, 6:3; Skowroński – Czarnecki 6:4, 6:0; Nazaruk – Czarnecki 6:0, 6:0 (walkower); Iżycki – Skowroński 6:1, 6:2; kolejność: 1. Nazaruk, 2. Iżycki, 3. Skowroński, 4. Czarnecki.

Grupa D: Chojnowski – Steinberger 6:4, 3:6, 10:2; P. Zieliński – Mar. Jędruszczak 6:4, 6:1; Chojnowski – Mar. Jędruszczak 7:6 (5), 6:4; Steinberger – P. Zieliński 6:3, 6:4; P. Zieliński – Chojnowski 6:1, 6:0; Steinberger – Mar. Jędruszczak 6:3, 6:4; kolejność: 1. Steinberger, 2. P. Zieliński, 3. Chojnowski, 4. Mar. Jędruszczak.

Miejsca 13-16: Baranowski – Mar. Jędruszczak 6:4, 6:2; Czarnecki oddał trzy mecze walkowerem, a Kowalski dwa; kolejność: 13. Baranowski, 14. Mar. Jędruszczak, 15. A. Kowalski, 16. Czarnecki.

Miejsca 9-12: Zawisza – Skowroński 6:3, 6:2. Gajewski oddał trzy mecze walkowerem, a Chojnowski dwa; kolejność: 9. Zawisza, 10. Skowroński, 11. Chojnowski, 12. Gajewski.

Miejsca 5-8: Majchrowicz – Iżycki 6:4, 6:1; P. Zieliński – Dmochowski 6:4, 6:2; Majchrowicz – Dmochowski 6:2, 6:2; Majchrowicz – P. Zieliński 6:1, 6:0; Dmochowski – Iżycki 6:4, 3:6, 12:10; P. Zieliński – Iżycki 6:2, 6:3; kolejność: 5. Majchrowicz, 6. P. Zieliński, 7. Dmochowski, 8. Iżycki.

Miejsca 1-4: Andrzejczuk – Nazaruk 6:2, 6:2; Walków – Steinberger 4:6, 7:5, 10:5; Andrzejczuk – Walków 7:5, 6:4; Nazaruk – Steinberger 5:7, 6:4, 10:4; Andrzejczuk – Steinberger 7:6 (3), 6:2; Walków – Nazaruk 6:7 (4), 6:4, 10:8; kolejność: 1. Andrzejczuk, 2. Walków, 3. Nazaruk, 4. Steinberger.


JUNIORKI – WROCŁAW

Pierwsza runda: Kostka – Tymczyszyn 6:2, 6:0; Dziarkowska – Mencwel 6:4, 6:0; Sasiak – Błąś 5:7, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Iwaniuk – Ryndak 6:1, 6:0; Kostka – Rojek 4:6, 4:2 i krecz Oli; Dziarkowska – Zduniak 6:3, 6:1; Wysoczańska – Sasiak 6:1, 6:1.

Półfinały: Iwaniuk – Kostka 6:0, 6:0; Wysoczańska – Dziarkowska 6:2, 6:1.

Finał singla: Wysoczańska – Iwaniuk 6:0, 6:1.

Finał debla: Iwaniuk/Wysoczańska – Dziarkowska/Sasiak 6:2, 6:4.

JUNIORZY – WROCŁAW

Pierwsza runda: Józ. Gieysztor – K. Stach 6:2, 6:1; Kulikowski – Krzeptowski 6:7 (5), 6:1 i krecz Błażeja; Dopierała – Kimaszewski 6:3, 6:1; Kubicz – Sowiński 6:1, 6:1; Bareja – Bujakiewicz 6:4, 6:3; Parafiński – Piętka 6:1, 6:0; Kościk – Łobos 2:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Szymankiewicz – Józ. Gieysztor 5:7, 6:2, 6:3; Jan Gieysztor – Kulikowski 6:1, 6:3; A. Kaczmarek – Mazurek 6:3, 6:4; Słowik – Dopierała 7:6 (3), 6:4; A. Mruk – Kubicz 6:2, 6:1; Kwaśniewski – Bareja 6:4, 6:3; W. Adamek – Parafiński 6:1, 6:1; Maroszek – Kościk 1:6, 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Szymankiewicz – Jan Gieysztor 6:0, 6:0; Słowik – A. Kaczmarek 6:2, 6:4; A. Mruk – Kwaśniewski 6:2, 3:6, 6:1; W. Adamek – Maroszek 6:0, 3:6, 6:1.

Półfinały: Słowik – Szymankiewicz 6:2, 6:4; W. Adamek – A. Mruk 6:0, 3:6, 6:1.

Finał singla: W. Adamek – Słowik 6:1, 6:1.

Finał debla: A. Kaczmarek/W. Adamek – Gieysztor/Gieysztor 7:5, 1:6, 10:3.


KADETKI – ŚLĘZA

Pierwsza runda: Walczak – Jurek 6:1, 4:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Sosnowska – K. Wiśniewska 7:6 (4), 4:6, 6:4; Kunat – Walczak 6:2, 6:0; Nadajewska – Światłoń 6:2, 7:5; Siłka – Mar. Kubka 3:6, 7:6 (2), 6:1.

Półfinały: Sosnowska – Kunat 6:4, 6:4; Siłka – Nadajewska 6:0, 6:1.

Finał singla: Siłka – Sosnowska 6:3, 6:2.

Finał debla: Mar. Kubka/K. Wiśniewska – Siłka/Sosnowska 4:6, 6:3, 11:9.

KADECI – ŚLĘZA

Pierwsza runda: A. Pawlicki – bye; Piekarek – Galus 6:4, 6:4; Błaszczyk – Pyrkosz 7:6 (3), 6:3; Bienkiewicz – Lasota 6:0, 6:3; A. Kwiatkowski – Lesman 6:4, 6:4; Dworak – Kozioł 6:2, 6:3; Godek – Bednarczuk 7:5, 6:1; Sadal – M. Adamek 6:4, 6:1.

Ćwierćfinały: A. Pawlicki – Piekarek 3:6, 6:3, 6:4; Bienkiewicz – Błaszczyk 6:3, 6:0; A. Kwiatkowski – Dworak 3:6, 6:2, 6:2; Sadal – Godek 7:6 (5), 7:5.

Półfinały: Bienkiewicz – A. Pawlicki 6:2, 6:3; A. Kwiatkowski – Sadal 6:2, 6:3.

Finał singla: Bienkiewicz – A. Kwiatkowski 6:1, 4:6, 6:1.

Finał debla: Bienkiewicz/Lesman – Godek/A. Kwiatkowski 6:4, 7:5.


KADETKI – SOBOTA

Pierwsza runda: Greshnikova – Szulc 6:0, 6:1; Kostuj – Krygier 6:1, 6:1; M. Jaśkiewicz – K. Wybudowska 6:1, 6:1; M. Komar – Nieznalska 6:3, 6:1.

Druga runda: K. Jaśkiewicz – Greshnikova 6:0, 6:1; Kiryluk – Łosiak 6:7 (3), 6:2, 6:1; Kostuj – Bogucka 6:4, 6:4; N. Komar – Navahrodskaya 6:2, 6:2; Lechna – Zając 4:6, 7:5, 6:0; Bednarczyk – M. Jaśkiewicz 6:1, 6:4; Ciura – Banach 6:1, 6:0; Falkowska – M. Komar 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: K. Jaśkiewicz – Kiryluk 6:2, 6:1; N. Komar – Kostuj 6:0, 2:6, 6:2; Bednarczyk – Lechna 6:0, 6:3; Falkowska – Ciura 6:1, 6:3.

Półfinały: K. Jaśkiewicz – N. Komar 6:1, 6:3; Falkowska – Bednarczyk 6:2, 6:3.

Finał singla: K. Jaśkiewicz – Falkowska 7:6 (5), 6:4.

Finał debla: Falkowska/K. Jaśkiewicz – Bednarczyk/Ciura 6:1, 6:4.

KADECI – SOBOTA

Pierwsza runda: Cieśla – Kosiński 7:6 (3), 6:4; Tadyszak – Ratajczak 6:2, 6:0; Wetoszka – Piotrowski 6:2, 6:3; Prochalski – Łakomy 6:1, 6:3.

Druga runda: Łosiak – Cieśla 6:1, 6:2; Orwat – Biernat 6:1, 6:1; Mikuła – Tadyszak 6:3, 6:1; Skutella – Przygodzki 6:0, 6:2; Urjasz – Ciecierski 6:3, 6:3; Jankowiak – Wetoszka 6:3, 6:1; Krzystek – Miodowicz 6:0, 6:1; Skonieczny – Prochalski 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Łosiak – Orwat 6:4, 6:2; Mikuła – Skutella 7:5, 6:2; Jankowiak – Urjasz 6:0, 6:1; Skonieczny – Krzystek 6:4, 6:2.

Półfinały: Łosiak – Mikuła 6:1, 6:0; Skonieczny – Jankowiak 6:1, 6:1.

Finał singla: Łosiak – Skonieczny 6:3, 6:1.

Finał debla: Jankowiak/Tadyszak – Łosiak/Skonieczny 3:6, 6:4, 10:8.


MŁODZICZKI – ŁĘCZNA

Pierwsza runda: Jeleń – bye; Derecka – Płocica; Skiba – bye; Nebelska – Wilkowicz 6:0, 6:0; Renke – Michalak 6:0, 6:1; Niedżwieńska – bye; Żuchowska – Gruszecka 6:1, 6:2; Takmadżan – bye.

Ćwierćfinały: Jeleń – Derecka 6:3, 6:2; Nebelska – Skiba 6:4, 3:6, 6:4; Renke – Niedżwieńska 6:3, 3:6, 6:3; Takmadżan – Żuchowska 6:3, 6:1.

Półfinały: Jeleń – Nebelska 6:2, 6:1; Takmadżan – Renke 6:4, 0:6, 6:3.

Finał singla: Jeleń – Takmadżan 6:2, 6:3.

Finał debla: Derecka/Jeleń – Skiba/Takmadżan 6:1, 6:1.

MŁODZICY – ŁĘCZNA

Pierwsza runda: Pawlak – Pastuszak 6:0, 6:3; Wronka – Wydra 6:4, 6:3; Wajdemajer – Chilczuk 6:1, 6:0; Borzych – Bobiński 6:3, 2:6, 6:0; Hudyka – Zygmunt 6:2, 7:5.

Druga runda: Kasperski – Załubski 6:3, 6:4; Pawlak – Głowacki 3:6, 6:2, 6:2; Guzowski – K. Michalski 6:0, 6:1; Wronka – Gancarczyk 3:6, 6:3, 6:3; Wajdemajer – Frankowski 6:4, 6:3; Frończuk – Borzych 6:3, 6:2; Kaszuba – Hudyka 6:2, 6:7, 6:2; Rządkowski – Gawlak 6:0, 6:0.

Ćwierćfinały: Pawlak – Kasperski 4:6, 6:0, 6:1; Guzowski – Wronka 6:4, 6:0; Wajdemajer – Frończuk 6:4, 6:4; Rządkowski – Kaszuba 6:3, 6:2.

Półfinały: Pawlak – Guzowski 6:2, 3:6, 6:1; Rządkowski – Wajdemajer 7:5, 6:3.

Finał singla: Pawlak – Rządkowski 4:6, 6:2, 6:2.

Finał debla: Frankowski/Frończuk – Guzowski/Rządkowski 6:4, 6:3.


MŁODZICZKI – WROCŁAW

Pierwsza runda: Guszpit – B. Przybylska 6:3, 6:2; Konieczna – Piechowicz 6:0, 6:4; Szczepańska – Czuba 6:4, 6:3; Podulka – Gieroń 6:0, 6:0; Futerhendler – Księcikowska 7:5, 6:2.

Druga runda: Okopniak – Dembek walkower; Enenkiel – Guszpit 6:4, 6:3; Wierzbowska – Konieczna 6:2, 6:0; Wożny – Szczepańska 6:1, 7:6 (7); Wygoda – Peruga 6:0, 6:0; Hędrzak – Podulka 6:2, 6:3; A. Lewandowska – Futerhendler 6:3, 6:3; Wędrocha – Magda 6:0, 6:2.

Ćwierćfinały: Okopniak – Enenkiel 6:0, 3:6, 6:1; Wierzbowska – Wożny 6:2, 6:2; Wygoda – Hędrzak 6:1, 6:1; Wędrocha – A. Lewandowska 6:4, 6:1.

Półfinały: Wierzbowska – Okopniak 6:0, 6:2; Wędrocha – Wygoda 7:5, 6:0.

Finał singla: Wierzbowska – Wędrocha 6:0, 6:2.

Finał debla: Okopniak/Wierzbowska – Wędrocha/Wygoda 6:4, 6:4.

MŁODZICY – WROCŁAW

Pierwsza runda: Niełacny – bye; Szajrych – Karbownik 6:2, 6:3; Cisło – Kremienowski 6:4, 6:3; P. Wiśniewski – Bondar 2:6, 7:5, 6:3; Szczęsny – Kamiński 6:2, 6:4; Karwacki – Lovascio 6:2, 3:6, 6:3; Kuś – Goldberg 2:6, 6:4, 6:3; Szpejankowski – Krotowski 6:0, 6:0; Wargocki – Paszkowski 6:2, 6:2; Selwesiuk – Sypień 6:7 (6), 6:2, 6:0; Ostrowski – Kujda 6:1, 6:1; Kuczyński – C. Szymański 6:1, 6:1; M. Pawlicki – Pośpiech 6:0, 6:2; Politowicz – F. Szic 6:3, 6:4; Lesman – Bal 6:2, 6:4; Kaliszewski – bye.

Druga runda: Niełacny – Szajrych 6:2, 6:0; P. Wiśniewski – Cisło 7:6 (4), 4:6, 7:5; Szczęsny – Karwacki 6:0, 6:2; Kuś – Szpejankowski 6:4, 1:6, 6:4; Wargocki – Selwesiuk 6:1, 6:3; Kuczyński – Ostrowski 6:0, 6:0; M. Pawlicki – Politowicz 6:2, 7:6 (5); Kaliszewski – Lesman 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Niełacny – P. Wiśniewski 6:1, 6:3; Szczęsny – Kuś 6:1, 6:3; Kuczyński – Wargocki 6:4, 7:6 (2); Kaliszewski – M. Pawlicki 7:6 (7), 6:4.

Półfinały: Niełacny – Szczęsny 6:2, 6:2; Kaliszewski – Kuczyński 6:2 i krecz Darka.

Finał singla: Kaliszewski – Niełacny 6:4, 7:6 (5).

Finał debla: M. Pawlicki/Szczęsny – Kaliszewski/P. Wiśniewski 7:6 (2), 7:5.


SKRZATKI – PUSZCZYKOWO

Pierwsza runda: Wygonowska – B. Lewandowska 6:0, 6:0; Braziewicz – Szpakowska 6:3, 1:6, 10:4; Schmidt – Kowalczyk 6:1, 6:1; Lange – Z. Kromolicka 6:1, 6:1; Bartusek – Szkudlarek 6:1, 6:1; Kubacha – Rowińska 6:0, 6:2; Grabowska – Pajdowska 5:7, 6:1, 10:7; Wnuczek – Jeschke 7:5, 6:1; Smejlis – Hejduk 6:7 (3), 6:3, 10:6; Koralnik – D. Wybudowska 6:1, 6:0; Frankowska – Wróblewska 6:2, 6:3; Gonciarz – Czapulak 6:1, 6:4; Formella – Kopel 6:0, 6:0; Górska – Sarnowska 6:1, 6:4; Szałek – Grott 6:1, 6:2; Gołaś – Kotylak 6:3, 6:0.

Druga runda: Wygonowska – Braziewicz 6:0, 6:0; Lange – Schmidt 6:0, 6:0; Bartusek – Kubacha 6:1, 6:1; Wnuczek – Grabowska 6:2, 7:5; Koralnik – Smejlis 6:1, 6:3; Gonciarz – Frankowska 6:3, 6:0; Górska – Formella 6:4, 6:3; Gołaś – Szałek 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Wygonowska – Lange 6:3, 6:1; Bartusek – Wnuczek 6:0, 6:1; Gonciarz – Koralnik 6:2, 6:2; Gołaś – Górska 6:3, 6:0.

Półfinały: Wygonowska – Bartusek 6:1, 6:1; Gonciarz – Gołaś 6:0, 6:4.

Finał singla: Wygonowska – Gonciarz 6:1, 6:1.

Finał debla: Gołaś/Wygonowska – Bartusek/Smejlis 6:2, 6:3.

SKRZATY – PUSZCZYKOWO

Pierwsza runda: B. Zgoła – Komajda 6:0, 6:0; Pawelski – Grzegorzewski 6:2, 6:3; Białonoga – Szkudlarek 6:3, 7:6 (7); Kończal – Lewandowski 6:0, 6:1; Tomański – Lechno-Wasiutyński 6:2, 6:3; Braziewicz – Czajka 6:3, 6:1; Dziopak – Piotrowski 6:2, 6:4; Strzałkowski – Murawski 6:1, 7:5; Ohme – Ginał 6:0, 6:1; Osomański – Pakuła 6:2, 6:4; Stokowski – Ciszewski 6:0, 6:1; Kułakowski – Jański 6:1, 6:0; Pajdowski – Lange 6:3, 6:7 (7), 10:7; Marcinkowski – Kraś 6:3, 6:0; Kusiewicz – Siekanowicz 6:0, 6:2.

Druga runda: B. Zgoła – Pawelski 6:0, 6:0; Kończal – Białonoga 6:1, 6:2; Orlikowski – Tomański 6:0, 6:1; Dziopak – Braziewicz 6:0, 6:1; Strzałkowski – Ohme 6:4, 6:2; Stokowski – Osomański 6:1, 6:2; Kułakowski – Pajdowski 6:0, 6:2; Kusiewicz – Marcinkowski walkower.

Ćwierćfinały: B. Zgoła – Kończal 6:0, 6:1; Orlikowski – Dziopak 6:2, 6:2; Stokowski – Strzałkowski 6:2, 6:1; Kusiewicz – Kułakowski 6:2, 6:3.

Półfinały: B. Zgoła – Orlikowski 6:0, 6:1; Kusiewicz – Stokowski 7:5, 6:4.

Finał singla: B. Zgoła – Kusiewicz 6:3, 6:1.

Finał debla: Orlikowski/B. Zgoła – Kułakowski/Strzałkowski 6:0, 6:2.


SKRZATY – GDAŃSK

Pierwsza runda: Z. Szabo – Tatera 6:0, 6:1; Rogowski – Deyna 6:2, 6:0; Nawój – Suchanowski 7:6 (2), 4:6, 10:3; Frątczak – Groszek 6:2, 6:1; Mackiewicz – Mocek 6:2, 6:4.

Druga runda: Pieczonka – Grygołowicz 6:0, 6:0; Manczak-Mancewicz – Z. Szabo 2:6, 7:5, 10:8; Goldszmyt – Rogowski 7:6 (5), 6:4; Garbacki – Rogoyski 6:0, 6:3; Klimek – Nawój 6:4, 6:0; Pieczkowski – Frątczak 6:0, 6:0; W. Kowalski – Walkowski 6:3, 2:6, 10:6; N. Dzudzewicz – Mackiewicz 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Pieczonka – Manczak-Mancewicz 6:0, 6:0; Goldszmyt – Garbacki 6:1, 6:3; Pieczkowski – Klimek 6:2, 6:1; N. Dzudzewicz – W. Kowalski 6:3, 6:7 (3), 10:4.

Półfinały: Pieczonka – Goldszmyt 6:0, 6:0; Pieczkowski – N. Dzudzewicz 6:3, 6:3.

Finał singla: Pieczonka – Pieczkowski 7:5, 6:0.

Finał debla: Klimek/Z. Szabo – Goldszmyt/Rogowski 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności