Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

HOTK – turnieje w Bielsku-Białej i Grodzisku Wielkopolskim

Kadeci i juniorzy walczyli w halowych, ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych.

W Bielsku-Białej w finale dziewcząt Julia Oczachowska (Goplania Inowrocław) pokonała Karolinę Silwanowicz (Beskidy Ustroń).

W gronie chłopców triumfował Michał Sikorski (MKT Łódż). W decydującym pojedynku wygrał z Marcinem Molem (Beskidy Ustroń).

W Grodzisku Wielkopolskim triumfowali Oliwia Szymczuch (Grzegórzeczki Kraków) i Remigiusz Prządka (Promień Opalenica).

KADETKI – BIELSKO-BIAŁA

Pierwsza runda: (1) Silwanowicz – bye; Hędrzak – Szeibe 6:1, 6:3; Komorowska – Wiewiór 6:4, 7:5; (6) Furmaniak – bye; (3) Błaś – bye; Baduchowska – Walczak 7:5, 6:3; K. Wiśniewska – Zajda 6:1, 6:4; (7) Wilk – bye; (8) Siłka – bye; Oczachowska – Paczena 6:2, 6:1; Światłoń – Podbioł 6:2, 6:2; (4) Tomczyk – bye; (5) Zakordoniec – bye; A. Lewandowska – Selwesiuk 6:1, 6:1; J. Piątek – Pietras 6:4, 6:0; (2) Szmit – bye;

Druga runda: Silwanowicz – Hędrzak 6:0, 6:2; Furmaniak – Komorowska 6:1, 3:6, 7:6 (5); Błaś – Baduchowska 6:0, 6:2; Wilk – K. Wiśniewska 7:5, 6:2; Oczachowska – Siłka 6:1, 6:0; Tomczyk – Światłoń 6:1, 6:7 (7), 6:2; Zakordoniec – A. Lewandowska 6:0, 6:1; Szmit – J. Piątek 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Silwanowicz – Furmaniak 6:1, 6:1; Wilk – Błaś 6:1, 6:0; Oczachowska – Tomczyk 6:1, 6:1; Zakordoniec – Szmit 7:5, 4:1 i krecz Karoliny.

Półfinały: Silwanowicz – Wilk 4:6, 7:5, 6:1; Oczachowska – Zakordoniec 6:3, 7:6 (4).

Finał singla: Oczachowska – Silwanowicz 6:4, 6:3.

Finał debla: Oczachowska/Silwanowicz – Światłoń/Tomczyk 7:6 (5), 7:5.

KADECI – BIELSKO-BIAŁA

Pierwsza runda: (1) Kozielski – Krupowies 6:1, 6:3; A. Pawlicki – Skutella 6:2, 7:5; Bandura – M. Pawlicki 6:4, 7:6 (2); Wrzoł – (8) Malmon 6:3, 6:2; (4) Sikorski – Józ. Gieysztor 6:1, 6:3; Bujakiewicz – A. Takmadżan 6:1, 6:3; Czekański – Kaszuba 6:0, 6:0; Grzegorczyk – (5) Bareja 7:5, 4:6, 6:1; (6) Pociej – Filar 7:5, 6:1; Zamorski – Grodecki 6:1, 6:0; Błaszczyk – Zasada 6:3, 6:1; (3) Radwan – Lesman 6:3, 6:0; Osiecki – (7) Miller 6:4, 6:1; Kurek – Olszowy 6:4, 6:3; Gałka – Czech 6:7 (4), 6:0, 6:1; (2) Mol – Wawrzynek 6:2, 6:0.

Druga runda: Kozielski – A. Pawlicki 6:1, 6:2; Wrzoł – Bandura 6:1, 6:0; Sikorski – Bujakiewicz 6:2, 6:1; Grzegorczyk – Czekański 6:4, 6:1; Pociej – Zamorski 6:2, 6:4; Radwan – Błaszczyk 6:0, 6:2; Kurek – Osiecki 6:2, 6:2; Mol – Gałka 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: Kozielski – Wrzoł 6:1, 6:4; Sikorski – Grzegorczyk 7:5, 7:6 (2); Radwan – Pociej 6:4, 7:5; Mol – Kurek 6:2, 6:2.

Półfinały: Sikorski – Kozielski 5:7, 7:5, 7:6 (4); Mol – Radwan 6:2, 7:5.

Finał singla: Sikorski – Mol 6:2, 6:4.

Finał debla: Bareja/Radwan – Grzegorczyk/Kozielski 5:7, 7:6 (4), 11:9.

JUNIORKI – GRODZISK WIELKOPOLSKI

Pierwsza runda: (1) Bieńkowska – bye; Maślanka – Sosnowska 7:6 (0), 6:3; Rustecka – Dyba 7:5, 6:2; (5) E. Morkowska – bye; (3) Iwaniuk – bye; Rutkowska – Marciniak 6:1, 6:2; Podlińska – J. Skrzypczyńska 6:0, 6:1; (7) Szymczuch – bye; (6) Matuszak – bye; N. Kromolicka – K. Skrzypczyńska 6:0, 6:0; Wira – A. Morkowska 6:1, 6:0; (4) J. Zawadzka – bye; (8) Jędrzejczak – bye; Górczyńska – Śpiewak 6:2, 6:2; Pindelska – Banach 6:0, 6:1; (2) Buczyńska – bye.

Druga runda: Maślanka – Bieńkowska 7:6 (3), 6:1; E. Morkowska – Rustecka 2:6, 6:4, 6:1; Iwaniuk – Rutkowska 6:3, 6:7 (5), 6:3; Szymczuch – Podlińska 2:6, 6:1, 6:4; N. Kromolicka – Matuszak 7:5, 7:5; Wira – J. Zawadzka 6:4, 6:1; Jędrzejczak – Górczyńska 6:2, 6:1; Buczyńska – Pindelska 6:1, 1:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Maślanka – E. Morkowska 6:0, 6:1; Szymczuch – Iwaniuk 6:4, 2:6, 6:2; Wira – N. Kromolicka 6:4, 6:1; Buczyńska – Jędrzejczak 6:3, 6:7 (5), 6:3.

Półfinały: Szymczuch – Maślanka 6:3, 6:3; Buczyńska – Wira 6:3, 6:4.

Finał singla: Szymczuch – Buczyńska 6:3, 6:0.

Finał debla: Buczyńska/Szymczuch – Iwaniuk/Zawadzka 6:4, 7:6 (4).

JUNIORZY – GRODZISK WIELKOPOLSKI

Pierwsza runda: (1) Zawisza – Jan Gieysztor 6:3, 6:2; Michocki – Filipowski 6:0, 6:0; Kaczmarek – Zapała 6:4, 7:5; (7) Kokulewski – Krzeptowski 7:5, 6:3; (3) F. Czarnecki – Wojtaś 6:4, 6:2; Drelich – Kościk 6:4, 6:4; Słowik – Radoszewski 6:0, 6:1; (5) A. Kowalski – P. Zieliński 6:0, 6:0; (6) Prządka – Dopierała 6:3, 6:1; Steinberger – M. Piątek 6:2, 6:3; Jantos – Łosiak 6:2, 6:3; Dorash – (4) Przybylski 7:5, 6:2; (8) W. Adamek – Mruk 2:6, 6:2, 7:6 (2); Walkusz – Bratkowski 5:7, 6:3, 6:4; Szalaty – Tadyszak 6:4, 6:2; (2) Nowakowski – Kwaśniewski 6:3, 6:1.

Druga runda: Michocki – Zawisza 6:2, 6:4; Kaczmarek – Kokulewski 4:6, 7:6 (2), 6:3; F. Czarnecki – Drelich 6:2, 6:3; Słowik – A. Kowalski 6:0, 4:6, 7:6 (0); Prządka – Steiberger 6:3, 7:6 (2); Dorash – Jantos 7:6 (2), 6:3; W. Adamek – Walkusz 6:1, 6:3; Nowakowski – Szalaty 6:4, 3:6, 6:1.

Ćwierćfinały: Michocki – Kaczmarek 6:4, 6:1; F. Czarnecki – Słowik 5:7, 6:2, 6:3; Prządka – Dorash 6:2, 3:6, 6:4; Nowakowski – W. Adamek 6:1, 6:3.

Półfinały: Michocki – F. Czarnecki 7:5, 6:7 (2), 6:3; Prządka – Nowakowski 7:5, 7:5.

Finał singla: Prządka – Michocki 6:2, 6:2.

Finał debla: Dorash/Michocki – Kokulewski/Słowik 6:0, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności