Polski Tenis

WYNIKI

GUADALAJARA WTA 250: Zarazua - Kawa 7:6 (7), 6:0; Schmiedlova - Hibino 6:1, 7:5; Sharma - Dart 2:6, 6:2, 7:6 (2); Buzarnescu - Vandeweghe 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; Davis - Friedsam 7:5, 6:4; Cocciaretto - Xiyu Wang 6:4, 6:4; Kovinic - Gracheva 3:6, 6:4, 7:5; DUBAJ WTA 1000: Muguruza - Begu 6:3, 7:5; Anisimova - Konjuh 6:2, 6:2; E. Mertens - Tomova 4:6, 6:2, 6:4; Teichmann - Zavatska 6:1, 6:2; Rogers - Kanepi 7:6 (4), 6:2; Ostapenko - Tig 6:3, 6:3; C. Garcia - Kerber 3:6, 6:2, 6:4; Doi - Hercog 6:2, 4:6, 6:3; Cirstea - Tsurenko 6:4, 6:4; Pegula - Shvedova 6:2, 6:1; Kontaveit - Babos 6:2, 6:1; Keys - Liang 6:1, 6:1; Potapova - Siegemund 6:3, 6:2; Rybakina - S. Zheng 6:0, 6:4; Vondrousova - A. Bogdan 6:4, 6:4; Mladenovic - Martic 7:6 (2), 6:4; Martincova - Kr. Pliskova 7:6 (5), 6:7 (6), 6:3; DOHA ATP 250: Basilashvili - Millman 2:6, 6:4, 6:2; Karatsev - Zayid 6:4, 6:0; Bublik - Ramanathan 6:4, 6:2; Gasquet - Rola 6:4, 6:4; Fritz - Sonego 7:6 (5), 6:4; Bautista Agut - Opelka 4:6, 6:3, 6:4; MARSYLIA ATP 250: Ruusuvuori - Nishioka 6:2, 4:2 i krecz Japończyka; Gaston - Novak 3:6, 6:4, 6:1; SANTIAGO ATP 250: P. Sousa - L. Mayer 6:2, 6:4; Bagnis - Cecchinato 6:7 (4), 6:2, 6:3; Galan - Altmaier 7:6 (2), 3:6, 7:5; Carballes Baena - Caruso 6:4, 7:6 (5); Tiafoe - Jarry 7:6 (7), 6:7 (7), 7:6 (7).

Igrzyska Wspólnoty Brytyjskiej

przez maka

W Delhi odbywają się Commonwealth Games, czyli Igrzyska Wspólnoty Brytyjskiej.

O medale na kortach w Indiach walczą obok gospodarzy m.in. Australijczycy, Anglicy, Szkoci, Walijczycy czy Nowozelandczycy.

Rywalizuje wielu zawodników znanych z rozgrywek ATP i WTA. W finałach singla Somdev Devvarman pokonał Grega Jonesa, a Anastasia Rodionova wygrała z Sanią Mirzą.

Niespodzianką była porażka w półfinale utytułowanych deblistów Mahesha Bhupathiego i Leandera Paesa. Pokonali ich Paul Hanley i Peter Luczak.

Mężczyżni

Półfinał singla: Devvarman – Ebden 6:3, 6:1; G. Jones – Luczak 6:7 (4), 6:4, 6:2.

Finał singla: Devvarman – G. Jones 6:4, 6:2; mecz o 3. miejsce: Ebden – Luczak 6:3, 6:3.

Półfinał debla: Hanley/Luczak – Bhupathi/Paes 6:2, 6:2; Hutchins/Skupski – Bopanna/Devvarman 3:6, 6:3, 6:4.

Finał debla: Hanley/Luczak – Hutchins/Skupski 6:4, 3:6, 6:3; mecz o 3. miejsce: Bhupathi/Paes – Bopanna/Devvarman 6:3, 7:6 (4).

Kobiety

Półfinał singla: An. Rodionova – Peers 6:3, 6:7 (4), 6:1; Mirza – Rogowska 1:6, 6:4, 6:4.

Finał singla: An. Rodionova – Mirza 6:3, 2:6, 7:6 (3); mecz o 3. miejsce: Peers – Rogowska 4:6, 7:6 (2), 6:3.

Półfinał debla: J. Moore/Rogowska – Sanjeev/Venkatesha 5:7, 6:3, 7:5; Peers/An. Rodionova – Mirza/Chakravarthi 6:4, 6:4.

Finał debla: Peers/An. Rodionova – J. Moore/Rogowska 6:3, 2:6, 6:3; mecz o 3. miejsce: Mirza/Chakravarthi – Sanjeev/Venkatesha 6:4, 6:2.

Mikst

Półfinały: An. Rodionova/Hanley – Borwell/Skupski 6:4, 3:6, 7:6 (2); Rae/Fleming – A. Smith/Hutchins 6:3, 1:6, 7:5.

Finał: Rae/Fleming – An. Rodionova/Hanley 7:6 (7), 6:7 (2), 6:2;mecz o 3. miejsce: Borwell/Skupski – A. Smith/Hutchins 4:6, 6:3, 6:2.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności