Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Chwalińska - Ma 6:1, 6:1; Golubic - Bolkvadze 6:0, 6:4; Buyukakcay - Yuan 6:1, 6:2; STAMBUŁ: Huesler - Istomin 2:6, 6:2, 6:4; Kovalik - Taberner 7:6 (4), 6:0.

Isia i Ula będą promowały Kraków

przez maka

Siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie dołączyły do grona sportowych ambasadorów Krakowa. Dziś podpisały list intencyjny o współpracy w sprawie promocji.

Dokument zakłada podjęcie działań w celu przygotowania konkretnej umowy finansowej, która określi zasady współpracy między miastem a siostrami Radwańskimi.

– Chcemy wykorzystać wizerunek obydwu krakowianek w kraju i poza Polską do promocji Krakowa podczas imprez sportowych – powiedział prezydent Jacek Majchrowski.

– Agnieszka i Urszula czują się krakowiankami i są dumne, że mogą promować swoje miasto – podkreślał Victor Archutowski, menedżer sióstr Radwańskich.

Przewiduje się, że na strojach Agnieszki i Urszuli pojawi się logo Krakowa. Wstępnie zakłada się, że siostry wezmą też udział w pięciu wydarzeniach organizowanych przez Kraków.

– Samo pojawienie się logo Krakowa w ekskluzywnym gronie globalnych sponsorów zawodów tenisowych jest sporym awansem naszego miasta na mapie światowego marketingu sportowego miast i regionów – zaznaczała Monika Piątkowska, pełnomocnik prezydenta do spraw marki.

Podpisanie konkretnej umowy o współpracy między Krakowem a siostrami Radwańskimi nastąpi w ciągu kilkunastu dni.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności