Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

ITF Euro Holding Bytom Cup 2013 – wyniki

przez maka

W Bytomiu rozgrywany był turniej juniorski rangi ITF Euro Holding Bytom Cup 2013.

Zawody zostały przeniesione na Śląsk z Gdyni. Poświęcone są pamięci zmarłego przed rokiem dyrektora Klubu Sportowego Górnik Bytom – Jacka Widawskiego.

Na kortach bytomskiego klubu rozegrano turniej eliminacyjny. W meczu o awans do głównej drabinki Oskar Michałek wygrał z Maksymilianem Raupukiem. Awansowała także Julia Przybylska.

W turnieju głównym zwycięstwa w pierwszej rundzie odnieśli tylko Julia Przybylska, Katarzyna Wysoczańska, Marta Kowalska, Hubert Hurkacz, Szymon Walków i Oskar Michałek.

W półfinale znalazł się tylko Walków. W finałach gier podwójnych przegrali Kowalska i Oliwia Szymczuch oraz Hubert Hurkacz i Walków.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Glynn – Van Leijsen 6:2, 6:4; Michałek – Prundnikau 6:2, 7:5; Poljak – Marko 2:6, 6:3 i krecz Słowaka; Freund – (8) Terczyński 2:6, 7;6 (5), 5:7; (3) Hurkacz – Cannell 6:4, 7:6 (4); Berrettini – Inoue 7:5, 6:1; Okala – Wieczorek 6:1, 6:4; (7) Purcell – Radwan 7:5, 7:5; (6) Walków – Saive 6:2, 6:1; Khyzhkin – Fahnehjelm 6:4, 6:4; Babelis – Derkas 6:0, 6:3; (4) Malik – Zawisza 7:6 (4), 6:3; (5) Taylor – Seateun 6:4, 2:6, 6:4; Oervad – Rolski 3:6, 6:3, 6:4; Tyurnev – Dembek 6:2, 6:3; (2) Cutuli – Michocki 6:3, 6:2.

Druga runda: Glynn – Michałek 6:4, 6:4; Poljak – Freund 6:4, 6:1; Berrettini – Hurkacz 6:0, 6:4; Purcell – Okala 7:6 (6), 7:6 (1); Walków – Khyzhkin 6:1, 6:1; Malik – Babelis 7:5, 6:3; Oervad – Taylor 4:6, 6:2, 6:4; Tyurnev – Cutuli 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Poljak – Glynn 6:3, 6:4; Berrettini – Purcell 6:1, 6:2; Walków – Malik 6:3, 6:4; Tyurnev – Oervad 6:2, 6:1.

Półfinały: Berrettini – Poljak 7:5, 6:4; Tyurnev – Walków 6:4, 7:5.

Finał: Berrettini – Tyurnev 6:2, 6:3.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Glynn/Taylor – Babelis/Stropus 6:2, 6:1; Fahnehjelm/Freund – Rolski/Terczyński 7:5, 6:3; (3) Berrettini/Cutuli – Cannell/Dembek 6:2, 6:3; Khyzhkin/Okala – Michałek/Zawisza 6:4, 6:2; Inoue/Van Leijsen – Michocki/Radwan 7:5, 6:3; (4) Malik/Purcell – Krawczyński/Wieczorek 6:1, 6:3; Prudnikau/Tyurnev – Bruna/Matsuoka 6:2, 7:5; (2) Hurkacz/Walków – Juszczak/Saive 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Fahnehjelm/Freund – Glynn/Taylor 6:3, 6:4; Berrettini/Cutuli – Khyzhkin/Okala 6:1, 6:4; Malik/Purcell – Inoue/Van Leijsen 6:2, 7:6 (5); Hurkacz/Walków – Prudnikau/Tyurnev 6:4, 6:4.

Półfinały: Fahnehjelm/Freund – Berrettini/Cutuli 6:2, 4:6, 10:5; Hurkacz/Walków – Malik/Purcell 6:3, 3:6, 10:8.

Finał: Fahnehjelm/Freund – Hurkacz/Walków 7:6 (4), 3:6, 10:6.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Seateun – Nazaruk 6:1, 6:1; Lemiesz – Ziembikiewcz 6:3, 6:2; Stropus – Cygowski 6:3, 6:2; Saive – (8) Dmochowski 2:6, 7:5, 6:2; Raupuk – (2) Bruna 6:2, 6:4; Dorash – Krawczyński 6:4, 5:7, 7:5; Michałek – Królik 6:4, 6:3; (5) P. Hajek – Drelich 6:2, 6:1; (3) Kellovsky – Owczarz 6:2, 6:3; Juszczak – Nowakowski 6:0, 6:2; A. Kowalski – Kuchmacz 6:1, 6:0; (7) Tyurnev – Kasperek 6:0, 6:0; (4) Okala – Przybylski 6:1, 6:1; Czarnecki – Matsuoka 7:5, 6:1; Flatebakken – Walkusz 6:4, 6:3; (6) Fahnehjelm – Baranowski 6:2, 6:3.

Druga runda: Seateun – Lemiesz 4:6, 6:2, 6:1; Saive – Stropus 6:0, 3:6, 6:0; Raupuk – Dorash 2:6, 6:2, 6:3; Michałek – P. Hajek 6:2, 6:7 (6), 6:2; Kellovsky – Juszczak 3:6, 6:4, 6:3; Tyurnev – A. Kowalski 6:4, 6:2; Okala – Czarnecki 6:3, 6:2; Fahnehjelm – Flatebakken 5:7, 6:4, 6:3.

Trzecia runda: Seateun – Saive 6:1, 7:5; Michałek – Raupuk 6:3, 6:0; Tyurnev – Kellovsky 2:6, 6:3, 6:4; Okala – Fahnehjelm 6:4 6:1.


SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Przybylska – (1) Plews 6:3, 6:1; Mayerova – Buchla 7:6 (4), 6:3; Velehan – Pyka 1:6, 6:2, 6:2; (6) Knutson – Stanisz 6:1, 6:3; (4) Melounova – Pektorova 6:1, 6:4; M. Kowalska – M. Burak 6:0, 6:3; Novotna – Grzywocz 6:3, 4:6, 7:5; (8) Nepliy – Yanovskaya 7:6 (3), 6:1; (5) Kolodziejova – K. Kozub 6:0, 6:3; Haldinova – Szymczuch 6:3, 2:6, 6:3; Kolarova – Kulik 6:1, 6:3; Shchipakina – (3) Bhatia 2:6, 6:3, 6:4; (7) Holanova – Borgman 6:1, 6:3; Szentes – Odrzywołek 6:0, 6:3; Wysoczańska – Stepan 6:3, 6:1; Miklova – (2) Fedoryshyn 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Mayerova – Przybylska 6:4, 7:5; Velehan – Knutson 7:6 (2), 7:5; Melounova – M. Kowalska 6:4, 6:3; Novotna – Nepliy 6:2, 6:3; Kolodziejeva – Haldinova 6:2, 6:2; Kolarova – Shchipakina 6:2, 6:1; Holanova – Szentes 6:1, 6:0; Miklova – Wysoczańska 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Mayerova – Velehan 6:2, 5:7, 6:4; Melounova – Novotna 6:2, 7:6 (5); Kolodziejewa – Kolarova 2:6, 6:1, 6:1; Miklova – Holanova 6:2, 6:2.

Półfinały: Melounova – Mayerova 6:4, 3:6, 6:4; Kolodziejeva – Miklova 6:2, 7:5.

Finał: Kolodziejeva – Melounova 6:3, 2:6, 6:4.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Plews/Pyka – Borgman/Grzywocz 7:5, 6:1; Miklova/Pektorova – Kollarova/Stanisz 7:5, 6:3; (4) Holanova/Novotna – M. Burak/O. Burak 6:0, 6:0; Artemova/Yankovskaya – Bieńkowska/Przybylska 7:5, 6:7 (6), 10:7; Kolarova/Kolodziejova – Odrzywołek/Silwanowicz 4:6, 6:1, 10:7; Haldinova/Mayerova – (3) Fedoryshyn/Nepliy 6:4, 3:6, 10:6; M. Kowalska/Szymczuch – Bhatia/Velehan 6:4, 4:6, 10:8; (2) Knutson/Melounova – Buchla/Kulik 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Plews/Pyka – Miklova/Pektorova 6:4, 5:7, 10:7; Holanova/Novotna – Artemova/Yankovskaya 6:2, 6:3; Kolarova/Kolodziejova – Haldinova/Mayerova 6:2, 6:3; M. Kowalska/Szymczuch – Knutson/Melounova 6:3, 6:1.

Półfinały: Holanova/Novotna – Plews/Pyka 6:2, 6:0; M. Kowalska/Szymczuch – Kolarova/Kolodziejova 7:5, 6:7 (2), 10:8.

Finał: Holanova/Novotna – M. Kowalska/Szymczuch 6:3, 7:5.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – bye; Szczygielska – Polańska 6:3, 7:5; Yankovskaya – J. Zawadzka 4:6, 6:4, 6:3; (7) Bieńkowska – Jastrzębska 6:0, 6:4; (2) Buczyńska – bye; Magiera – Bobal 6:3, 1:6, 6:2; Ruszczyńska – Zduniak 6:4, 7:5; (6) Pektorova – Foryś 6:3, 6:1; Jędrzejczak – (3) Belovukovic 6:3, 7:5; Nosek – Artemova 6:4 6:3; Sierzputowska – O. Burak 6:1, 6:2; (8) Przybylska – Kostek 6:3, 6:0; (4) M. Burak – Maślanka 6:4, 7:5; Iwaniuk – Kollarova 6:4, 6:3; Szmit – Bogus 6:2, 6:2; (5) Silwanowicz – Matuszak 6:1, 6:2.

Druga runda: Shoshyna – Szczygielska 6:2, 6:4; Yankovskaya – Bieńkowska 0:6, 6:4, 6:1; Buczyńska – Magiera 6:7 (5), 6:4, 6:3; Pektorova – Ruszczyńska 6:2, 6:0; Nosek – Jędrzejczak 6:2, 6:3; Przybylska – Sieprzutowska 6:1, 6:1; M. Burak – Iwaniuk 6:4, 3:6, 7:5; Szmit – Silwanowicz 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Yankovskaya – Shoshyna 7:6 (7), 6:0; Pektorova – Buczyńska 6:1, 7:6 (1); Przybylska – Nosek 6:7 (2), 6:2, 6:3; M. Burak – Szmit 5:7, 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności