Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

ITF Juniors – deblowy sukces Hurkacz w RPA

przez maka

Polscy juniorzy grali w turniejach ITF w RPA, Szwecji i Luksemburgu.

Potchefstroom

Aż do Republiki Południowej Afryki po punkty poleciał Hubert Hurkacz. Był rozstawiony z dwójką w zawodach w Potchefstroom (korty twarde, grade 2).

Pokonał Calvina Jordaana (RPA) 7:5, 7:6 (5), Francoisa Kellermana (RPA) 6:1, 6:2 i Justina Robertsa (Wyspy Bahama) 6:4, 6:2. W półfinale uległ Francuzowi Thomasowi Brechemier 3:6, 2:6.

W deblu Polak i Belg Xander Veys (duet nr 2) wygrali z Francoisem i Okkie Kellermanami (RPA) 6:4, 6:3 oraz Dylanem Alekiem Foo-Kune (Mauritius) i Yankelem Zemelem (Izrael) 6:2, 7:5.

W półfinale pokonali Portugalczykiem Tiago Cacao i Czecha Alessandro Ricci 6:3, 6:4, a w meczu o tytuł byli lepsi od Bena Fataela (Izrael) i JD Malana (RPA) 6:3, 6:0.

Kramfors

Wiktoria Kulik i Karolina Silwanowicz walczą w Szwecji (korty twarde w hali, grade 4). Kulik wygrała ze Szwedką Julitą Saner 6:2, 6:0 i Rosjanką Alisą Solovievą 6:1, 7:5, ale przegrała z Włoszką Federiką Mordegan 2:6, 2:6.

Silwanowicz przegrała w eliminacjach ze Szwedką Sarą Amiri 3:6, 6:3, 0:6. W grze podwójnej Polki pokonały Szwedkę Katerinę Filip i Bułgarkę Ivon Mihalevą 6:3, 6:2 oraz Szwedkami Idą Jarlskog i Adną Sofradziją 6:2, 6:2.

W półfinale przegrały z Finkami Lilą Humaloja i Olivią Pimia 2:6, 4:6.

Esch/Alzette

W Luxembourg Indoor Junior Open (korty twarde w hali, grade 4) próbują swoich sił Weronika Foryś i Maksymilian Raupuk.

Foryś pokonała Sharon Pesch (Luksemburg) 6:2, 6:2, Niemkę Alissię Gleixner 5:7, 6:4, 6:2 i Holenderkę Elise Moeyes 6:3, 6:2. W półfinale przegrała z Czeszką Anną Slovakovą 0:6, 2:6.

Rapuk w kwalifikacjach wygrał z Francuzem Lucasem Grego 6:2, 7:5, ale nie sprostał Niemcowi Moritzowi Geis 2:6, 4:6.

W grze podwójnej Weronika i Holenderka Phillis Vanenburg pokonały Brytyjkę Alice McGinty i Holenderką Noę Nederpelt 6:1, 6:2, ale oddały walkowerem mecz z Austriaczkę Mirą Antonitsch i Portugalką Sofią Sualehe.

Maks i Francuz Noe Khlif przegrali z Austriakiem Alexandrem Erlerem i Niemcem Patrickiem Schulzem 6:1, 2:6, 14:16.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności