Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Świątek - Pattinama Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3; Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Halep - Flipkens 7:5, 6:4; Anisimova - L. Davis 2:6, 6:3, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1; Nakashima - Shapovalov 6:2, 4:6, 6:1, 7:6 (6); Brooksby - Bonzi 7:6 (3), 7:5, 6:3.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

ITF Juniors – Dembek dotarł do finału

Polscy juniorzy walczyli w turniejach ITF na Malcie i we Włoszech.

Marsa

W eliminacjach Malta ITF U/18 World Ranking Tournament (korty twarde, grade 4) z powodzeniem walczyła Katarzyna Kubicz. Pokonała Niemkę Anabel Martinovic 3:6, 6:2, 6:2.

Odpadły Zuzanna Marciniak, która uległa Włoszce Camilli Abbate 3:6, 4:6 i Klaudia Wira, która nie sprostała Rosjance Melissie Ishuan Ifidzhen 1:6, 1:6.

W turnieju głównym Kubicz wygrała z Marią Giorgią Farrugią Sacco z Malty 6:0, 6:3. Sonia Grzywocz uległa Ukraince Alinie Yeroshenko 3:6, 4:6, a Agata Świątek była lepsza od Irlandki Holly Monahan 6:4, 6:3.

Kubicz w drugiej rundzie uległa Holenderce Arianne Hartono (nr 1) 4:6, 0:6, a Świątek przegrała z Brytyjką Rebeccą Smaller (nr 4) 1:6, 2:6.

W deblu Kubicz i Niemka Constanze Stepan wygrały z Austriaczkami Evą Nyikos i Christiną Wolfgruber 6:2, 7:6 (3). Zagrają teraz z Chorwatką Mariją Curnic i Słowaczką Viktorią Kuzmovą.

Grzywocz i Świątek uległy Brytyjce Katie Dyson i Hartono 3:6, 4:6. Marciniak i Wira przegrały z Brytyjkami Molly Reed i Smaller 3:6, 1:6.

W imprezie chłopców z nr 15 rozstawiony jest Michał Dembek. Wygrał z Włochem Gianlucą Grisonem 6:2, 6:3 i Hiszpanem Manuelem Aragonem Domenechem 6:3, 4:6, 6:0 oraz Brytyjczykiem Shakeelem Manji 6:2, 6:2.

W ćwierćfinale pokonał Bena Stride z Wielkiej Brytanii 6:4, 6:3. W półfinale wygrał z Brytyjczykiem Masonem Reccim 6:1, 7:5. W finale przegrał z Niemcem Lucą Marquardem 2:2, 1:6.

W grze podwójnej Dembek i Rosjanin Alexander Chepik pokonali Rosjanina Denisa Borisova i Brytyjczyka Williama Flavella 6:3, 6:2. Przegrali z Brytyjczykami Williamem Bissetem i Ryanem Broughem 6:3, 5:7, 9:11.

Florencja

Mateusz Terczyński rywalizował w kwalifikacjach 38th City of Florence (korty ziemne, grade 2).

Pokonał Włocha Alessandro Ceppelliniego 6:3, 6:3, ale uległ innemu zawodnikowi gospodarzy Enrico Dalla Valle 6:3, 6:7 (3), 6:7 (2).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności