Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali.

ITF Juniors – Dembek dotarł do finału

przez maka

Polscy juniorzy walczyli w turniejach ITF na Malcie i we Włoszech.

Marsa

W eliminacjach Malta ITF U/18 World Ranking Tournament (korty twarde, grade 4) z powodzeniem walczyła Katarzyna Kubicz. Pokonała Niemkę Anabel Martinovic 3:6, 6:2, 6:2.

Odpadły Zuzanna Marciniak, która uległa Włoszce Camilli Abbate 3:6, 4:6 i Klaudia Wira, która nie sprostała Rosjance Melissie Ishuan Ifidzhen 1:6, 1:6.

W turnieju głównym Kubicz wygrała z Marią Giorgią Farrugią Sacco z Malty 6:0, 6:3. Sonia Grzywocz uległa Ukraince Alinie Yeroshenko 3:6, 4:6, a Agata Świątek była lepsza od Irlandki Holly Monahan 6:4, 6:3.

Kubicz w drugiej rundzie uległa Holenderce Arianne Hartono (nr 1) 4:6, 0:6, a Świątek przegrała z Brytyjką Rebeccą Smaller (nr 4) 1:6, 2:6.

W deblu Kubicz i Niemka Constanze Stepan wygrały z Austriaczkami Evą Nyikos i Christiną Wolfgruber 6:2, 7:6 (3). Zagrają teraz z Chorwatką Mariją Curnic i Słowaczką Viktorią Kuzmovą.

Grzywocz i Świątek uległy Brytyjce Katie Dyson i Hartono 3:6, 4:6. Marciniak i Wira przegrały z Brytyjkami Molly Reed i Smaller 3:6, 1:6.

W imprezie chłopców z nr 15 rozstawiony jest Michał Dembek. Wygrał z Włochem Gianlucą Grisonem 6:2, 6:3 i Hiszpanem Manuelem Aragonem Domenechem 6:3, 4:6, 6:0 oraz Brytyjczykiem Shakeelem Manji 6:2, 6:2.

W ćwierćfinale pokonał Bena Stride z Wielkiej Brytanii 6:4, 6:3. W półfinale wygrał z Brytyjczykiem Masonem Reccim 6:1, 7:5. W finale przegrał z Niemcem Lucą Marquardem 2:2, 1:6.

W grze podwójnej Dembek i Rosjanin Alexander Chepik pokonali Rosjanina Denisa Borisova i Brytyjczyka Williama Flavella 6:3, 6:2. Przegrali z Brytyjczykami Williamem Bissetem i Ryanem Broughem 6:3, 5:7, 9:11.

Florencja

Mateusz Terczyński rywalizował w kwalifikacjach 38th City of Florence (korty ziemne, grade 2).

Pokonał Włocha Alessandro Ceppelliniego 6:3, 6:3, ale uległ innemu zawodnikowi gospodarzy Enrico Dalla Valle 6:3, 6:7 (3), 6:7 (2).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności