Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Jabeur - Kawa 6:4, 6:0; Riske-Amritraj - Chwalińska 3:6, 6:1, 6:0; Kerber - Linette 6:3, 6:3; C. Garcia - Raducanu 6:3, 6:3; Begu - Cocciaretto 6:4, 6:4; Niemeier - Kontaveit 6:4, 6:0; S. Zhang - Kostyuk 7:6 (6), 6:2; Tsurenko - Kalinina 3:6, 6:4, 6:3; Pegula - Vekic 6:3, 7:6 (2); Ostapenko - Wickmayer 6:2, 6:2; Minnen - Muguruza 6:4, 6:0; T. Maria - Cirstea 6:3, 1:6, 7:5; Parry - Hontama 6:3, 6:2; Bouzkova - A. Li 6:0, 6:3; Kar. Pliskova - Martincova 7:6 (1), 7:5; Dart - Masarova 6:1, 6:4; Goffin - Baez 6:1, 6:2, 6:4; S. Johnson - Peniston 6:3, 6:2, 6:4; Tiafoe - Marterer 6:2, 6:2, 7:6 (3); Otte - Ch. Harrison 3:1 i krecz Amerykanina; Kecmanovic - Tabilo 7:6 (4), 7:6 (3), 3:6, 6:3; Humbert - Ruud 3:6, 6:2, 7:5, 6:4; Djokovic - Kokkinakis 6:1, 6:4, 6:2; Bublik - Lajovic 7:6 (7), 6:2, 7:5; Norrie - Munar 6:4, 3:6, 5:7, 6:0, 6:2; Basilashvili - Halys 7:6 (7), 0:6, 7:5, 7:6 (5).
Fortuna
Polska Liga Tenisa

ITF Juniors – Dembek i Zakordoniec na starcie

Polacy szukali punktów w turnieju juniorskich ITF w USA i Macedonii.

College Park

Michał Dembek walczył w Prince George’s County International Hard Court Junior Tennis Championships (korty twarde, grade 1).

W pierwszej rundzie singla przegrał z Amerykaninem Mattem Kuharem 4:6, 6:7 (5). W deblu wraz z Tunezyjczykiem (duet nr 7 zmagań) wygrali z Amerykanami Seanem Burnette i Marshallem Dagostine 6:2, 7:6 (7) oraz Tajwańczykiem Chen-Jui Ho i Brytyjczykiem Ryanem Jamesem Storrie 6:4, 4:6, 10:8.

W ćwierćfinale pokonali Rosjanina Alexandra Bublika i Peruwiańczyka Pedro Iamachkine 6:1, 6:4. W półfinale ulegli Norwegowi Viktorowi Durasoviciowi i Rumunowi Nicolae Frunza 5:7, 1:6.

Skopje

Emma Zakordoniec wybrała się do Macedonii na AS Open 2014 (korty ziemne, grade 5). W eliminacjach wygrała z Bułgarką Kaliną Rusevą 6:1, 6:3.

W turnieju głównym pokonała Macedonkę Martinę Geshtakovską 6:1, 6:0 i Brazylijką Karolayne Alexandre Da Rosą 6:2, 6:1. Przegrał jednak z najwyżej rozstawioną Greczynką Anastazją Rentouli 2:6, 6:4, 1:6.

W deblu Emma i Bułgarka Alexandrina Chinikova wygrały z Alexandre Da Rosą i Izraelką Gayą Salomon 6:4, 6:3. W ćwierćfinale nie sprostały Turczynce Inci Ogut i Bułgarce Zinovii Vanevie 4:6, 6:0, 6:10.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności